52965
  • L Viper #4386
    Tényleg jó és lényegretörő Naon hüje.
  • L Viper #4385
    Netmester jön, jelzett msn-en.
  • Molnibalage
    #4384
    Reméljük a legjobbakat, mert a klipphez jól jönne pár multis felvétel.
  • L Viper #4383
    Pénteken este lehetne multizni egyet, ha ráér valaki 9 után.
  • L Viper #4382
    Hát láttam már jobbat.
  • Bucser
    #4381
    Kérdezd meg a Goldtimer Alapítványt!!

    Ugye most újítanak felegy UTI-t. hátha szükségük van rája.
  • sindelnet
    #4380
    Erről jut eszembe ,Mig-15 giroszkóp megér 15.000 forintot...?
    Működik...csak még Mig 15-ben nem próbáltam
  • Bucser
    #4379
    számítógéphez csatlakoztatható műszereket lehet venni. Az eredeti kapcsolókat meg vagy ő gyártotta vagy vette roncstelepről. Elég sokan építenek pitet. Frugalson van külön forumjuk asszem.
  • Bucser
    #4378
    Ez kurva JÓ!!!


    AF Startup
  • Molnibalage
    #4377
    http://www.youtube.com/watch?v=4ostZUrsldc

    Klipkészítő verseny első kippje asszem. Hááááát... sok robbanás, de SEMMI akció. Bár érteném...

    Lehet hogy másnak tetszik, de nálam hiányzik az a valami. Kicsit talán sok a felesleges effekt meg az is fura, mikor remegteti a robbanáskor a "kamerát" de nem zoomolt be anniyre, hogy a elforgatáskor látszik a felvett képen kívüli feketeség.
  • Molnibalage
    #4376
    De egyáltalán honnan lehet ilyet szerezni? Ez árulja valaki vagy rendelésre csinálják? Vagy ő barkácsolta össze?
  • Bucser
    #4375
    Fingom sincs de nem gyenge:D
  • Molnibalage
    #4374
    Anyád... Mennyibe fájhatott ez neki? 10-15 ezer dollár?
  • Bucser
    #4373
    Ki is az igazi Falcon fan? (Olivier "Red Dog" Beaumont cockpitja (cougarworld betatestere. Kb minden modot kipróbál ami a Cougarhoz kijön)


  • Bucser
    #4372
    A wingman 3:33 de 3 masodpercet a vegebol le tudsz vagni.

    Ja 3:30,5-nél vege a dalnak es talan lehet az elejebol fel masodpercet levagni. MAx a kezdettől fut a zene ami nem gond mehet a credit a video alatt is:)
  • Molnibalage
    #4371
    Ismerem. Ohhhhhh, the wingman! :)
    Azt is figyelni kell, hogy 3:30-nál nem lehet hosszabb a klip a versenyen.
  • Bucser
    #4370
    Dos Gringos - Wingman Szerezd be nevess egy jót a szövegen:)

    Country dallamra piléóták írogattak dalokat:) hát egy két daltól lefordultam a székről:D
  • Molnibalage
    #4369
    Bátyus javasolt az új kipphez zenét, de olyat hogy lefodultam a székrő'. A Baywatch főcímzenéjét. Tény, hogy nem olyan rossz, de Falcon video alá? Hááááát...
  • Molnibalage
    #4368
    Most sincs rendes uploadom, ezek a szövegek is alig mennek át.

    Máig adtam határidőt a szolgáltatómnak, holnap felhívom, és közlöm velük amit ajánlott levélben megtettem már múlt héten, hogy a hűségnyilatkozat sem érdekel, ENNYI volt, ELEGEM van, szevasz. 1 hónapja nincs normális upload. Normális országban ezért minimum egy kurva nagy verés jár, ha sokat pofáznak meg is teszem.
  • netmester
    #4367
    valaki jön valamikor játszani???
  • Molnibalage
    #4366
    Külön adatbázis terv minden helyszínhezt és hadjárathoz.

    Új kifutó textúrák.
  • L Viper #4365
    Én 1024x768-ban használom a Falcont, majd ha bikább lesz a gépem, akkor lesz nagyobb felbontás állítva.
  • sindelnet
    #4364
    1024x768-on a gyári kabinok nagyon jók,de ha 1280x1024-re kapcsolsz,egy csomó kabinbelső a CJ kabinját használja,és csak wide nézettel.
    Ez azért van,mert az FF3-hoz és az RV-hez főleg az előbbi felbontáshoz készítették a 2D-t.Akinek TFTje van az előbb utóbb rákényszerül
    hogy beszerezze a Stopworks,és az Aeyes kiegeket.
  • L Viper #4363
    Balage, majd próbáld ki, hogy átnevezed a \Falcon4\art\ckptart\F-16CJ\ és F-16CG mappákat valami másra. Akkor azoktál a típusoknál is az a "kedvelt" kabin lesz. Minden tipusnál bejön ez a trükk.
  • Molnibalage
    #4362
    Hát én úgyis csak F-16A-val repkedek az idő 80%-ban. Nekem az alap FF3-as 2D-s kabinokkal sincs bajom és nagyrészt a 3D-s kabint használom az FF4 alatt. Az agresszor skin viszont brutál jól néz ki...
  • L Viper #4361
    Jól néz ki, majd valami trükkleírás jöhet :D
  • sindelnet
    #4360
    Végre sikerült megtvíkelnem az AeyesF16A kabinját hogy RV alatt működjön.
    Picit zavart,hogy a CJ 2D cockpitjával futott az MLU...
  • sindelnet
    #4359
    Thx,én is azt használom.
  • L Viper #4358
    Majd elfelejtettem, a többszínű felhőid jók lettek, most a szolídabb van fent, szép nagyon a kelő és nyugvó napnál.
  • L Viper #4357
    Ez hallatlan, gondolom senki nem fogja letölteni
  • sindelnet
    #4356
    Felháborító,vki feltette az új fizetős F14A Aeyes cockpitot
    a Torrentre.....
  • Molnibalage
    #4355
    Háááát... Talán. Ez az elkövetkező héttől függ. Ha nagyon meg tudom hajtani a dolgokat és megcsinálni a sok-sok elmaradt feladatomat (hf, tervezés és sokegyéb mást, akkor van rá esély)
  • L Viper #4354
    Na csinálsz videót a versenyre, vagy nem fér bele a kitolt határidőbe sem ?
  • Molnibalage
    #4353
    Na kicsit érdeklődő voltam ma és leskelődtem tacedit-tel egy mentésben. Sajnos most is NAGYON kevés a javító egységek száma, de legalább 2/3-uk a reptereket javította mndkét oldalon. Asszem lehet, hogy itt is belepiszkálok majd egy-két helyen a hadjáratokban. Fura, hogy még minidg van SA-4 az északi oldalon, holott olyan nekik elvileg nincs is. SEHOL nem láttam rá utalást. Mindegy.
  • Papa01 #4352
    Szia, megkaptam és fel is telepítettem mindkettőt, köszi!! :)
  • L Viper #4351
    Elküldtem a másikat is, külön külön elment. Túl sok volt együtt a freemail-nek. :)
  • Papa01 #4350
    Szia L Viper!

    Írtam neked válasz mailt,és a1.0.03-as patch-et meg is kaptam! :)
    amit ezúton is köszi! :)

    Üdv: A Papa01
  • Molnibalage
    #4349
    Ma megintcsak fantasztikus élményben voltrészem. A módosításomnak köszönhetően az ellen SZU-25-je igen kemény ellenállást tanúsított, mivel mégyesével dombálja ki a flare-t. 3(!) db AIM-9M kellett, hogy találatot érjek el HÁTULRÓL pedig az AI repült...
  • L Viper #4348
    Erre a címre küldöm, de visszajön a levél.
  • Molnibalage
    #4347
    http://www.freefalcon.com/forum/view_topic.php?id=15677&forum_id=2