52965
  • Bucser
    #4426
    Gondolom ezt már láttátok

    F-16 engine startup procedure (valódi gép)
  • Molnibalage
    #4425
    Az lesz.
  • L Viper #4424
    Minél rövidebb és látványosabb snitteket szeretnék látni. :)
  • Molnibalage
    #4423
    Elvileg igen, de csak a hosszú hétvégén kezdehetek hozzá, addig is rengeteg dolgom van.
  • L Viper #4422
    Jó más szögből is látni ezt a jelenetet :)

    Lesz klip a versenyre ?
  • Molnibalage
    #4421
    A lap alján F-16 skingyűjtemény
  • L Viper #4420
    A múltkor rossz tod.lst file -t küldtem a felhőköz, amivel a poor időjárásnál rossz volt az ég.
    Elvileg az kellene, csak valami lett vele, de megvan itt : \Falcon4\Docs\EXTRAS\FF4_TOD Files\tbonepe - tod.lst ezzel már működik minden, ahogy kell.
  • repvez
    #4419
    Live repnap TV in USA

    Most megy a Thunderbirds :)
  • L Viper #4418
    Nagyon meggyőző a grafika.
  • Bucser
    #4417
    ha linkelsz valamit írd már oda, hogy mi az.

    köszi.

    Ja és az URL gomb sem véletlenül van:(
  • Molnibalage
    #4416
    Egy kis off, de hát a kedvenc igőszakomban fog játszódni.

    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=27415
  • Molnibalage
    #4415
    http://rapidshare.com/files/27127381/Near.avi.html
  • Molnibalage
    #4414
    Ezt sajnos nem sikerült teljesen jól felvenni, de a dogfight az rohadt jó volt egymás ellen. Majd igyekszem felrakni a jóbb videokat valahova.

    Más. Észrevettem, hogy tartósan negatív G-ben a hajtómű egy idő után szépen leáll. Nálam ez nem gond mert újraindítok, de múltkor sikerült összehoznom, hogy az összes kísérőnek leállt a hajtóműve.
  • L Viper #4413
    Összeált a vegyes kötelék, Labels be-fotó :D



    És egy bug a TE-ben, nem azonos hadszíntér választás miatt ? Eredmény F-16 HARRIER :D

  • L Viper #4412
    Kilenc után lépek skype-ra. Multi !
  • Bucser
    #4411
    Csak értelme nem lenne. Hiába csúsztatod a textúrát stretcheled a gombokhoz funkciók vannak redelve és a 2d-s panelen koordináta alapján van megadva, hogy mit üzemeltet adott gomb. Ez csakis a 3d-s cockpitban oldható meg ugyanis azt 3 Dimenziós objectként kezeli aminek van mélysége is. a 2d-s kabint nem. Annak csak szélessége és hosszúsága van. És code-ba vésetten az fix.

    Tehát ha te a 2d-s panelre mondjuk beközelítessz mint teszem azt a 3D-s cockpitben akkor közelebb kerülnek a feliratok ez tény. de semmi sem lesz a helyén.. azaz vakon kellene karistolnod a gombokat.

    A 2d-s kabion nem 3d-s a szabad bezoomoláshoz és kabinban mozgáshoz 3D-s kabinban van csak lehetőség.
  • repvez
    #4410
    mint irtam 3d-ben nincs is baj csak nem rögzül abban a helyzetbe ahogy akarom.
    A 2D-s képet is lehetne nagyitani kicsinyiteni mint a fényképeknél.
  • Bucser
    #4409
    a 2d-s kabinban nem állítható a Field of View. Ugyanis az csakegy kivetített 2d-s textúra a képre ami az engine-ből kifolyólag változtatható mi legyen kivetítve.

    A 3-d kabinban állíthatód az FOV-t.
  • repvez
    #4408
    3D-be jol is muxik nálam is egér görgövel csak nem tartja meg azt a poziciot amit beállitok neki mert ha átváltok 2D-s kabinra majd vissza akkor megint az eredeti Fov-ra áll be.2D-nél meg még mindig nyujtja egy kicsit a képet,de legalább kitölti az egész monitort,de ha itt probálok az egérgörgövel állitani a Fov-on akkor csak a táj nagyitodik vagy kicsinyitödik a kabin mozdulatlan marad.
  • Balu0
    #4407
    FOV-ot simán tudod állítani, nálam az egérgörgőre van :D

    Aspectot nem tudom hogy lehet-e de elvileg a 1.0.0.4 javította a wide screen problémákat.. nekem sajna sima CRT-m van nem tudok tesztelni.
  • repvez
    #4406
    Valaki össze tudná irni hogy az aeyes cocpiteknél melyik fájlba milyen számokat kell átirni hogy müködjön RV alatt?

    Balu:Lehetséges valahogyan állitani a FOV vagy aspect ratio értékét állitani a játékban 2D/3D-nél?Mert az lehet hogy megoldaná a nyujtást a wide monitoroknál.Lockonnál is nyujtotta,de ott az egyik ini fájlba át kellett irni az aspect ratiot 1.6-ra és most már nem torzit.
  • L Viper #4405
    Még jó, hogy csak egy századnyi van belőle, legalábbis a tajvaniak szerint:J-10 -es videó
  • L Viper #4404
    Jobb lenne napokor belül

    Holnap este 9-kor nézek be skype-ra, multi témáját vagy bittudomén...
  • Molnibalage
    #4403
    Skacok, HETEKEN belül belül várható az A-6 kabin!
  • L Viper #4402
    Remélem tudunk felvenni pár jó dolgot.

  • Molnibalage
    #4401
    Mostanában egészen tűrhető, de májuban már új szolgáltaóm lesz. Késő este már alaklmas lesz szerintem a repkedésre a net.
  • netmester
    #4400
    gyretek multizni!!!
  • Molnibalage
    #4399
    Pontosan így van.
  • Bucser
    #4398
    elvileg a player körül megjelenített 3d objecteket mutatja. Ezen gömb területén belül megjelennek (materializálódnak) ezen kívül csak a hadjárat engine dolgozik vele. D balu ugyis kijavít ha nem így van:).
  • L Viper #4397
    Nekem ez 3-an van alapban.
    Mindenhol azt olvastam, hogy ez legyen 3, a vehicle magnification meg 1.
    A többi csúszka meg mehet maxra.
    Már a régebb iFalcon modokban is.
    Azt viszont sosem tudtam, hogy a player bubble opció pontosan mi is lenne ?
  • Molnibalage
    #4396
    Ja, közben rájöttem, hogy hogyan repkedhetünk hadjáratot multiban laggolás nélkül. A plyaer bubble értékét kell lecsökkenteni 3 köré vagy az alá.
  • L Viper #4395
    Nagyon klassz lenne az Intruder.
    Az MS 2004-hez a Flight Deck kiegben van, csak sajna ott nem lehet "rombolgatni"
  • L Viper #4394
    Nekem is a Péntek lenne a legjobb repkedni.
  • Molnibalage
    #4393
    http://www.freefalcon.com/forum/view_topic.php?id=9027&forum_id=17&page=2

    Hát ha egysze végre elékszül kiélhetem Intruderes szenvedélyemet.
  • Molnibalage
    #4392
    Eszembe jutott egy fantasztikus klippkészítési ötlet. Rémlik valakinek a Band of Brother sotozat kezdése? A zenét már régen kinéztem magamnak, de a klip is állóképekből tevődne össze. Ha nem is a versenyre, de egyszer megcsinálom majd. Pénteken majd meg lehet próbálni a multit.
  • L Viper #4391
    Azt hittem már elvesztél.
    Felrakom majd a freefalcon4-es g-mailra a legszebb felhőmodellt és a hozzá legszebb eget.
  • repvez
    #4390
    Na egy kicsit el voltam mostanába havazva és a gép is rendetlenkedett,de holnaptol akár mehet a multi akár kicsit korábban a szokottnál.Az uploaddal nem lesz gond :D
    Csak jöjjön sok ember ne csak 3 an legyunk, legalább egy 4es raj jo lenne ha összeállna.
  • L Viper #4389
    Röhögve tudnánk 3-an 4-en látványos kötelékeket, leszállásokat, légiharcot felvenni, ha jó lenne az uploadod.

    Utána meg jól összevágnád.
  • L Viper #4388
    Ez a videó semmit nem ad vissza a Falcon 4 lényegéből.
    Tele van a net jobbnál jobb akciódús légiharcos videókkal.
  • Molnibalage
    #4387
    És erre írta Barney a Frugalson:

    "Well girls,

    I just received our first entry into the Afterburner Film festival.

    BoneDust from the 52nd VFW submitted a kick @$$ video to me this morning and let me say that you guys had better bust @$$ if you're going to compete with him."

    Ház bazz, ha ez szerintük jó, akkor röhögnöm kell, vagy akkor valakinek ízlésficama van. (nekem vagy nekik) Szerintem a legutóbbi videom kenterbe veri. Tudom, hogy nem vagyok szerény (kicsit sem), de multis repüléssel ez a leglátványosabb amit össze tudnak hozni??? NULLA légiharc és akció??? Pár bomba robban azt annyi, de ki a túró dobta le? Felszállás és taxizás és kötelékezés? Sehol SAM-ek? Hát ha ez izgalmas... Nevetséges szerintem. Jó, látok benne 6DOF kabint, de ez nem tehetség, hanem pénzkérdés. Nos az a baj, ha nekik ez tetszik nincs esélyem győzni, mert én ilyet nem fogok összedobni, hasonlóan akciódúősat tervezek, mint a legutóbbi.

    Most az lett a menő, hogymindenki eljátsza a valós kameraman effektet, és is használtam, kemény 5 mp-re, hátha ez tetszik valakienk.

    Nem kommentelem a youteube-on, mert nem lenne túl sportszerű, de még a énáltalam "felfedzett" új nézetet sem használják. Ez van a WoFF klipben 0:38 és 0:45 között és 3:38 és 3:43 között. Asszem már leírtam, hogy hogyan működik.