52965
  • Bucser
    #4466
    Ismerem, de csak az eredetit tudod használni az extended túl hosszú:(
  • Molnibalage
    #4465
    Bassz, a Green Day-től a Minority OLYAN rohadt jó zene a klip készítéshez, hogy ehaj! Ismeri valaki?
  • L Viper #4464
    Nekem külön csak az 1.5 van meg. Azért csak lesz Redviperhez is, vagy lesz valami trükk remélem.
  • Bucser
    #4463
    NAdja vagy oroszul beszél vagy angolul. Azaz vagynaggin Nadja van vagy Bitchin Betty.

    Asszem az Aeyes settingeknél tudod kikapcsolni.
  • repvez
    #4462
    Jobb oldalt a föoldalon a szülinaposok között láttam :D
    Tudom hogy nem müködik ezért is irtam hogy csak OF-el müxik, bár találtam egyet izraelhez is csak azt nem tudom hogy jo e bármihez is.
    Ja és azt tudja valaki hogyan lehet azt beállitani hogy a nadja hangja csak az orosz tipusokon szoljon oroszul,mert miota felvettem a mig 29-es kabint azota mindenhol oroszul figyelmeztet a vészhelyzetekre.
  • Bucser
    #4461
    BAZT-SRTM nem működik a redviperrel... Ez is többek között benne van a manualban.
  • Molnibalage
    #4460
    Köszönöm szépen.(Honnan tudod, hogy most van?) Készülget a születésnapi klipp. :)
  • repvez
    #4459
    Itt van az 1.9-es BAZT SRTM exéje.Azt még nemtudom hogy ez hogyan müxik de csak OF-hez lehet használni.Egyébként te melyiket probáltad felrakni mert az OF alapbol az 1.7-eset telepiti annál meg csak ez az 1.9-es van ujjabb.

    Boldog Szülinapot Balage!
  • L Viper #4458
    Magasztos, heroikus :D
  • Molnibalage
    #4457
    Na, Vangelis zenére fog készülni az klip elvileg! Újravágott 1492-re.
  • L Viper #4456
    Nézzétek meg : Falcon 4 GOLD ami soha sem jelent meg. 2003-ban kellett volna.
    Nem akarok fikázni, de még ez is szebb, mint az AF.
  • L Viper #4455
    Sajnos az 1.5-ös egyértelműen kiírja, hogy SP4 és FF3-hoz való és nem indul el a telepítő.
  • L Viper #4454
    A keresőkben csak 1.5-öst találok, 1.9-es linket ha tudsz lécci küldj már.
  • L Viper #4453
    Nekem 1.5-ös van meg, még nem próbáltam, de ha működik akkor érdemes felrakni, mert az OF-ben nagyon jó.
  • repvez
    #4452
    Felraktam az aeyes cockpiteket a cockpit.nl oldalon lépésröl lépésre le van irva hova mit kell irni és telepiteni.
    Eddig csak az f16cj változatnál volt hiba a többi jol muxik.
    Meéyik SRTM-et probáltad?Mert van 1.9-es is belöle.
  • L Viper #4451
    Próbálta már valaki a: BaZT-SRTM Korea-t a Redviperrel ?
    Az OpenFalconban olyan jó hepe-hupássá teszi a terepet, csak jó sokáig telepíti.
  • repvez
    #4450
    már alig várom hogy europában repüljek remélem jo lesz a topologiája is hegyek völgyek .
  • Molnibalage
    #4449
    Valami NAGYON nagy Europe helyszín készülget. Izlan és Norvégia is benne van meg a mediterrán térség ahogy kivettem a szövegből.
  • L Viper #4448
    Akkor hajrá !
  • Molnibalage
    #4447
    Hát lehet, hogy mégsem, mert az Elit Alakulatos kezédsű klip az nekem most nagyon bejön és olyt még nem csinált senki.
  • Bucser
    #4446
    Az Aeyes superpit 1.6-os verzióit megvette az LP és royaltit fizet utána Aeyesnek copynként. Tehát az jött a játékkal az AF esetén.
  • sindelnet
    #4445
    Az a "baj" az Aeyes F16A,és a CJ kabinnal,hogy nagyon hasonlít az AF gyári 2D kabinjaihoz.A Stopworks sokkal jobb munkát végzett a CG,és CJ fülkéivel,bár ezek is csak magasabb felbontásokon működnek.
  • L Viper #4444
    Képregény :D

  • L Viper #4443
    Én is csak 1024x768-ban használom, és nekem sincs TFT-m. Épp ezért használom a jól bevált F-16CG és F-16CJ mappák törlős ( átnevezéses ) módszerét. Jó az az alap kabin is.

    De kipróbáltam a múltkori kabint nagy felbontásban, az agressorral :D
  • Molnibalage
    #4442
    Nagyon figyel a srác, még azt is tudja, hogy min tolom. :)
    Egyébként asszem van resize.
  • sindelnet
    #4441
    Azt hozzáfűzném,hogy ezek a kabionok csak 1280x1024,és 1600x1200-es
    felbontásnál láthatóak,Balázsnál nem TFT van,ő 1024x768-ban tolja....
    Ha nem állít felbontást,marad a gyári 2D...
  • Bucser
    #4440
    Ott van a könyvtárban egy TXT a típusnévvel.



    pirossal karikázva a file amiben a szám azonosító van

    kékkel karikázva ahova be kell illeszteni az említett sort.

    feketével pedig az útvonal az én telepítésemben, de szerintem ki tudjátok következtetni, hogy hol is van az adott cockpit.
  • Molnibalage
    #4439
    Na ja, de hol? Ezért nem is szenvedtem még egyetlenegy aeyes cockpittal sem..
  • L Viper #4438
    Én azért örülök, hogy ismét leírtad, így nem kell keresgélni. :)


  • Bucser
    #4437
    Telepíted őket normálba csak utána van amit át kell másolni. de Aragorn support forumban Aeyes leírta hogyan kell a pitjeit telepíteni RV alá.
  • repvez
    #4436
    Ha telepitösek akkor egy külön mappápa telepitsem öket és onnan másoljam be a megfelelö helyre vagy jo ugy is ha egyböl odatelepitem öket?
  • Bucser
    #4435
    Minden cockpithez megfelelő számokat kell átírni tehát minden típust más számpár jelöl ezt mindig meg kell nézni.
  • Bucser
    #4434
    a 3d piteket nem tudod betenni
    csak a 2d piteket

    Azoknal a módszer a köetkező. bemásolod a file-okat a szükséges könyvtárba. lesz ott egy f16.txt vagy valami hasonló file amiben van egy sor


    cockpit2d xxxx xxxx (az xxxx egy négyjegyű szám)

    ezután meg kell nyitnod az 16_ckpit file-t.

    majd a fentebb említett sort beilleszteni pl így

    #0 MANAGER
    numsurfaces = 288;
    numpanels = 189;
    numcursors = 0;
    numobjects = 778;
    numbuttons = 193;
    numbuttonviews = 1105;
    numsounds = 19;
    mouseborder = 15;
    hudfont = 2;
    dedfont = 2;
    mfdfont = 0;
    popupfont = 2;
    saboxfont = 1;
    kneefont = 2;
    generalfont = 2;
    labelfont = 2;
    hud = 459 425 1207 1173;
    templatefile 3535 4200 16_tmplt.gif;
    dogeometry;
    cockpit2d 2300 2300 ;
    #end

    Bár ez le volt írva már párszor a freefalcon forumban
  • repvez
    #4433
    Én se használnám azt csak nem tudom hogy a dat fájlokba milyen számokat kell és hova irni hogy jol müködjenek az aeyes fülkék.
  • L Viper #4432
    Jó kis kabrió az :D
  • Bucser
    #4431
    hát én nem az alap kabinokat használom:)
  • repvez
    #4430
    nekem muxik de azt hiszem megcsinálom azt a kabin modot amit L_Viper mondott hogy az alapkabint használja mert ez ami a CJ-hez van alapbol az nem tetszik hogy lehagyták a gázkart és máshogy vannak a gombok nézetei és hogy 2d-ben nem mozog a kabinnyito kar igy párszor felszáltam már nyitott kabinnal mert nem látszott a kabinnál a kar helyzete.
  • Bucser
    #4429
    hmmm nektek sem működik 1.0.0.4 óta az Idle detent? mikor felporgetem 20-ra a hajtóművet utána megint tolni kell egyet és nem megy.

    Valami megoldás?
  • repvez
    #4428
    Az idle detentre gondolsz?Mert az a kis pöcök a gázkar oldalán a kisujjnál ha azt benyomod és a gázkart felemeled akkor tudod mozdatni a MIL fokozatba.Én nem szoktam semmilyen gombot használni csak az egeret
  • Molnibalage
    #4427
    Csak pont a lényeg nem látszik, hogy hogyan indítja be a hajtóművet. Ezt a részt nem igazán értem pontosan a játékban sem, mert az ALT+i és kombinációt kell használni idításkor, de ilyenkor semmilyen kapcsolót nem aktíválok...