52965
  • repvez
    #4506
    Addigra fennleszek én is.
    Itt van egy leirás multi beállitáshoz, igaz OF,de nem hiszem hogy olyan nagyon eltérne a 2 multis kod egymástol.
    1 ember 11 clienst szolgált ki és a video alapján elég folyamatosan ment.
    erre
  • L Viper #4505
    A fél tizes gyülekező jó, Skype-on.
  • Molnibalage
    #4504
    Multi ma mikor kezdődik? Most elmegyek serezni, de fél tíz fele vagyok.
    Skype-on lesz gyülekező?
  • Molnibalage
    #4503
    Szerintem nem rossz.

    Na ez már otthonról van írva, este mehet a multis próba!
    Klippkészítés fronton most nagyon jó a helyzet a jövőre nézve, van vagy 3-4 zeném is talonban...
  • Molnibalage
    #4502
    Nos, i_hawk-nak tetszik és ő az egyik mértékadó az FF fórumon..
  • Molnibalage
    #4501
    Ma délután kötik be a netet! Este akkor remélem tudok multizni és valszeg akkor Hamachi sem fog kelleni. A gond az, hogy most is csak 256K-s uploadom van, úgyhogy a 3 gép az lehet, hogy sok lesz, de majd meglátjuk.

    A fogadtatásól meg majd eredményhirdetéskor, de most azért körbenézek a fórumokon.
  • L Viper #4500
    Netmester már szervezkedett #4484 !
    Péntek este 10 után ráérek multira, remélem Repvez is. Állatkodásban nem lesz hiba :D

    Valami hír a klip fogadtatásáról ?
  • Molnibalage
    #4499
    Ja, és a Green Day-től a Minority-ra OLYAN fasza klippet fogok összedobni, hogy beszartok! Kéne majd hozzá pár laggmentes multis bohóckodás is. Az egész klipp álltaságokból fog összetvődni és fun flightból. 0 méter körüli repkedések, közeli elhúzások, fickándozás az égen és mindezt jó pörősen a megfelelő zenei rész alatt. Olyan lesz, mint a Fly! csak sokkal jobb. Jövő héten lehet, hogy legy egy kis előzetes belőle.
  • Molnibalage
    #4498
    http://www.patricksaviation.com/photos/elfot/8691/

    http://www.patricksaviation.com/photos/elfot/8661/

    Óóóóo, hej de szertnék itt másodpilóta vagy utas lenni. :)
  • L Viper #4497
    Jó kis oldal :D
  • repvez
    #4496
    http://www.janhas.net/

    ezt most találtam uj skinek fák épületek és fegyver texturák :)
  • L Viper #4495
    Valószínű, hogy a jobb szélső HiTilesre kattintottál, én is csak Repvezt ismétlem, alaptextúrák (bal szélső).
    A 4.3-as telepítő van meg nekem is, nem kért net elérést így.
    Egyébként az OF-ben, vannak még bug-ok.
    A fegyverrendszerek kezelése is másabb mint a Redviper, vagy Allied Force-nál megszokott volt, ezért aki OF-ezik sok mindent kell máshogy csinálnia.
    Szerintem a legjobb választás a Redviper.
  • repvez
    #4494
    nekem egyik se kért eddig net elérést.Talán azért lehet mert valamelyik részletesebb hitilest választottad probáld meg alapon hagyni talán ugy menni fog.
    Amugy egy kis gondom nekem is van az OF-al.Campainba ha fegyvert akarok választani akkor mindkét monitor képe eltünik és csak a blank felirat lesz rajta és a radar is csak NAV modba mukodik.A másik hogy valamiért nem reagál a befogás gombra igy csak aim9-et tudok inditani :(
    TE-ben müködik a földi radar,de nem tudom befogatni a célt igy nem vált át a maverik vagy LGB képernyös célzásra.
    EZT
    a légi cél követést hogyan leht elöhozni?
  • skeleton
    #4493
    Sziasztok!
    A segitségetek szeretném kérni openfalcon ügyben.
    A problémám az hogy az otthoni gépemen nincs netelérés és igy nem tudom
    installálni az openfalcon4.3-at.Volna esetleg valakinek olyan install exe file-ja ami nem kéri a netet.
    Segitégetek köszönöm!
    A mailcimem [email protected]
    skeleton
  • L Viper #4492
    Nekem nem volt annyira vészes fullban sem, de fél méretben élvezhetőbb.

    Remélem a zsűri nem a minőséget nézi, hanem a látványt és a belefektetett munkát.
  • Molnibalage
    #4491
    Már látom előre a fanyalgókat, hogy túl sötét és nagyon rossz minőségű.
    Csakhát nekem nincs olyan atomerőművem, mint a külföldi skacoknak. Azzal könnyű...

    A sötétséggel azért gond, mert a szutyok videomegosztók mind fehér hátteresek, azt nehéz mellette bármi elétrő sötét színt megjeleníteni, ezért rakom fel rapidra az eredetetit és ott full screeben fekete háttérrel meg lehet nézni tisztességesen. Pan-scan-nel BsPlayerrel összeviszed 25%-kal a mértetet és máris rohadt jól néz ki.
  • Molnibalage
    #4490
    Én repültem SZU-25-tel. Az AI második pörgős rész alatt repült amikor 4 gép kergeti egymást és én csak videoztam, mert lelőttik kamerázás közben. Az gépágyús győzelem is AI vs. AI volt. Ott csk a kamerát kezeltem. Két F/A-18A és két F-15A ment 4 SZU-27 ellen, persze az én modommal AWACS support nélkül. Simán dogfight lett a vége..
  • repvez
    #4489
    Jo lett tetszik.Mondjuk én mindig csodálkozok hogy ilyen gépek is vannak benne,mert nem igen szoktam közel engedni magamhoz öket :)
    A szu25-el is te repültél vagy az AI?Egyébként az hogy volt mikor a városnál a konvoj és a házak is robbantak oda mit dobtál?
  • L Viper #4488
    Nagyon komoly, megérte megcsinálni!
    Nagyon jó a sok légiharc jelenet. Pörgős.
    Egy pici negatívum: egyszer kicsit hosszú lett a fekete szünet két jelenet között, de sebaj.
    Kíváncsi leszek a fogadtatásra, az első FF4 videódat is jól fogadták a külföldiek.
  • L Viper #4487
    De jó, hogy benéztem, már csorog is lefele :D
  • Molnibalage
    #4486
    http://rapidshare.com/files/29054413/Warriors_of_the_sky.avi.html

    Itt az új cucc. Megy fel a youtube-ra és patrcikhoz is.
  • L Viper #4485
    Este 10 után, akkorra érek haza.
  • netmester
    #4484
    péntekre multi??
  • repvez
    #4483
    Ha esetleg nem akarsz darabolni akkor találtam egy uj oldalt 1GB max fájlméret és ingyenes
    http://www.rogepost.com/
  • L Viper #4482
    Köszi és remélem az új neteddel lesz több multi is.
    Üzenj, ha fent a klip !
  • Molnibalage
    #4481
    Bazz, találtam 3 apró hibát a klipben, renderelhetem újra holnap. Szerdán rakom fel rapidshare-re és youtube-ra is bent a suliban, hacsak valami csoda folytán nem lesz upload. A szolgáltatóváltás is most esedékes, de még nem hívtak, hogy mikor kötik be a netet, úhgyogy mostantól kicsit ritkábban leszek, meg a suliban is sok a dolgom.

    Addig is jó repkedést skacok.
  • Molnibalage
    #4480
    Na, kész a final render és cask 70 MB lett.
  • Molnibalage
    #4479
    Mág mindig a render megy. Már két óra 10 perce és még van hátra legalább 1 óra. Valszeg azért van, mert most 1024x768-ben megy a kódolás, nem 768x576-ban. Azt lehet, hogy abban is le kell kódolni, mert 100MB-nál nagyobb nem mehet fel a youtube-ra, de Rapidshare-re több darabban annyit rakok amennyit nem szégyellek. :)
  • L Viper #4478
    Ha nem üt el, akkor jó, csak látnánk már :D
  • Molnibalage
    #4477
    NAGYON alakul az Europe helyszín. Nem lett nagyobb, de annyi baj legyen. :)

    Ez sem gyenge olvasmány.
  • Molnibalage
    #4476
    Fura mónod nem üt el, persze kicsit azt is megpiszkáltam. Már a final render megy, de sajnos az időkorlát miatt itt-ott nem sikerült megcsiánálnom amit akartam. Nagyon idióta a kiírás szerintem. Ez van..
  • L Viper #4475
    Ha nagyon akarsz rádiózást belerakni ,akkor inkább vagy az alap intróból, vagy a játékból valami hang file, esetleg a netről valami eredeti légiharcosat, de semmiképp ne Lock On, mert az szerintem elütne.
    De mivel nem én vagyok az alkotó, ez csak javaslat.
  • Molnibalage
    #4474
    Ja és még a címnek kéne valami, nekem eddig ezek a jelöltjeim:

    - Warriors of the sky
    - World of FreeFalcon episode II
    - Long live FreeFalcon
  • Molnibalage
    #4473
    Lock On-ból szerinted legyen benne egy kis rádiós locsi-fecsi? Csak annyi erejéig godoltam és csak pár helyen, hogy "missile away" meg "splash one" típusú beszólásokat, de azokat is csak halkabban, mint a zene, hogy ne rondítson bele és igazodva az eseményekhez.
  • L Viper #4472
    Az jóóóó, már kíváncsi vagyok.

  • Molnibalage
    #4471
    Na, kb. 60%-ban már készen van a cucc.
  • Molnibalage
    #4470
    Van benne olyan is.
  • L Viper #4469
    Szerintem kerüld a sötét felvételeket, legyen benne esetleg hajnal, vöröses ég (tbonepe sky) fincsi cumulusokkal :)
    Az kell a népnek.
  • Molnibalage
    #4468
    Ja, meg volt egy kis "alkotói válságom", NAGYON nehezen tudtam nekikezdeni. A főcímet nem cifrázom túl az időhiány miatt ,meg nem arról szól a klip. A két versenyző már amit felraott a youtubra klippet. Háááát... Szerintem semmi különös, főleg hogy az egyik AF-fel készült, tehát iszonyat ronda.
  • Molnibalage
    #4467
    A versenyre nem azzal nevezek, de a köv. alatt az lesz a zene. Zök jó, mert már vagy 2-3 zene van raktáron az elköv klippekhez. :)

    A gond az, hogy nem tuodom em AA-ot sem AF-et belőni Fraps alatt (különben meg 3-4FPS-ben vennék fel) és így egy nagyon picit recések a felvételek, de ezen segít a narancsos háttér kora reggel, de arra meg az a gondjuk egyeseknek, hogy túl sőtét van akkor.Aztán még ott van a grafikai hibám, hogy már nagyon közel textúrát vált a cucc, és ez nappal nagyon meglátszik, de megkérem majd a bátyust engedjen oda a gépéhez pár felvétel erejéig.