52965
  • L Viper #4546
    Töltöm le én, amit Te felraktál, bocs a képzavarért.
  • Molnibalage
    #4545
    Nem lehet. Hova töltöd fel és milyen célból? Most 50%-nál tart a feltöltés a rapidra, aztán megy a youtube-ra.
  • L Viper #4544
    Nem lehet két művel nevezni ?

    Majd küldjed a linket és töltöm is ha felment.
  • Molnibalage
    #4543
    Fejlesztgetnek Tajvan helyaszínhez ezt-azt.
  • Molnibalage
    #4542
    Na, megy a final render, kb. 1 óra múlva fennt lesz a Rapidsharen, ha mindj jól megy! Kib*aszott jó lett szerintem! Lehet, hogy ezzel kellett volna nevezni. Sebaj. :)
  • Molnibalage
    #4541
    Visszavonom, sikerült.
  • Molnibalage
    #4540
    Egy kis OFF a kipkészítés miatt.

    Abban kéne segítség, hogy tölöttem le más karakterek, mint ami a Windowsban van, de hogyan tudom berakni Vegas alá? Még Win alá sem megy. Bemásoltam a Windows\Fonts-ba a ttf kiterjesztésű fileokat, de nem történik semmi. Mi a teendő?
  • Bucser
    #4539
    biztos ugyanúgy van felépítve nála is a játék és a net is be van lőve a multihoz? (úgyértem a játékon belüli sávszél settingek)
  • Molnibalage
    #4538
    Na, kész a video, már csak a intro szöveg és stáblista kell. Kurva jó lett.
  • L Viper #4537
    Legközelebb biztos összejön neki is.
  • Molnibalage
    #4536
    Hát az a fura, hogy akárhányszor jött a netmester a négyesfogatba, soha nem volt jó, nála mindig más történik, mint nálunk. Érdekes.
  • L Viper #4535
    Lehet a kapcsolatoddal volt valami bibi, nálunk stabil és hibátlan volt.
  • L Viper #4534
    Van ott pár jó hozzászólás is :)
  • L Viper #4533
    Rádbízom, nekem jó mindkettő.
  • netmester
    #4532
    a tegnpi multi nem volt az igazi folyton kidobott a játékból:(
  • repvez
    #4531
    nekem megfelel bár amugy az is jo ötlet hogy tudják ,hogy honnan vagyunk.
  • Molnibalage
    #4530
    Hát bazz, ez szánalmas. Ilyet minek felrakni? Ja 90%-ban kész a cucc? L_Viper and Repvez megfelel, ha ezen a néven tüntetlwk fel titeket? Esetleg a [Hun] jelzés is feltűnjön?
  • Bucser
    #4529
    Nem gyengén akadt a gyerek a videoban:)
  • L Viper #4528
    Jézusom, miket raknak fel a YouTube-ra, hát én akkorát röhögtem, ez a zene mindent visz, de a videószerkesztés sem piskóta:

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=GlWi-a4p2uk&mode=related&search=]Király AF videjó, "brutáljó" zenével :)[/URL]
  • L Viper #4527
    Örülök, hogy tetszik, hirtelen jött, ezért jó.
  • Molnibalage
    #4526
    Jó a zenéje..
  • Molnibalage
    #4525
    Világbajnok, VILÁGBAJNOK cím! Megvan a nyerőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő!
  • L Viper #4524
    Én megnéztem az előzetest, szép megmozdulások :D
    Cím ? ...Hmmm : Pl: Funfalcon4
  • Molnibalage
    #4523
    Nagyon készülget az állatkodós klip. Már kb. 60%-ban kész. Az eddigi 19 snittből 13 multis jelenet... Kösz, skacok! De mi legyen a címe? A stáblistában persze benne lesztek!
  • Molnibalage
    #4522
    Más. Az előzetes milyen?
  • Molnibalage
    #4521
    A TE alatt most a TacEditet vagy a Tactical Engagementet érdted? Az utóbbi estében könnyű a megoldás. Alapból asszem csak két szín van TE alatt. Kék és piros. TE-ben átállíotd a reptérre klikkelve jobbal, hogy kié legyen azt onnan hozhasz létre bevetéseket az add flighttal vagy a az add packagével. Ennyi. A manulamoat olvasd el, abban van szó TE kreálásról is.
  • repvez
    #4520
    Csak proba szinten hogy valamelyik magyar reptér legyen a kiindulási reptér ahonnan fel is tudjak szálni és bármelyik tipust választhassam és mondjuk boszniaba repülnének bevetést.
    Persze lehet hogy nem TE-be kell megoldani csak én nem igen szoktam saját missiont csinálni nem is tudom hogyan kell.
  • Molnibalage
    #4519
    Nos a reptékihelyezére van durva és finom megoldás én csak a durvát ismerem. Tecedittel kiraksz egyet 'oszt átnevezed. FF3-ban kipróbáltam, hogy Pápát megcsináltam és SU-33-ast tettem ki poénból és repültek is bevetést hadjárat alatt.

    A TE -ben milyen gépet akarsz és mire ráküldeni? Ez így leírva nagyon zavaros és vázlatos, nem értem mire gondolsz.
  • repvez
    #4518
    Azt hogy lehet megoldani hogy oda is kerüljön reptér ahol most nincs?Mert jelenleg se pápa se kecskemét se szentkirály repterek nincsenek rajta és azt hogy tudom a TE-be beállitani hogy magyar területröl induljanak a gépek és ne az legyen a célpont.
  • L Viper #4517
    Küldtem egy jó linket privben, nekem ez a verzió működik gond nélkül.
  • Molnibalage
    #4516
    NAGYON érdeles módon lett megoldva az adatbázis frissítés, nem is igazán értem. A hadjáratban van F-16C, de még AMRAAM nékül, viszont megnyitva F4Browse-val az adatbázist, az európai "örökölte" az én moddolásom értékeit is. A rakéták és radarok IR és chaff chance értékeit mintha a koreai adatbázisból másolná ki és csak egy lista alapján változtatna meg dolgokat és hoz létre újakat. Jó ötlet, mert így működik a modom erőlködés nélkül, cask a telepítés előtt felült kell írni a koreai adatbázis fileokat. :)
  • Molnibalage
    #4515
    Repültem egy bevetést és működik a dolog. A beígért fejlesztések is benne vannak, KÜLÖN adatbázisa van a cuccnak. El vannak távolítva a korban nem odaillő fegyverek és járművek is egész jól. Majd ezt az adatbázist is megbuherálhatom, ha valakinek igénye van rá.
  • skeleton
    #4514
    Nos srácok úgy áll a dolog hogy akármit csinálok mégis kéri az openfalcon installer a net elérést.Utánnanézve a különböző fórumokon azt
    találtam hogy valoszinűleg a 1click installer verzio miatt van ez a jelenség nálam.Azt irják hogy a multiple installer verzio (ami a beta verziokból van összeillesztve) nem kéri a net elérést.Valószinűleg nektek ez a verzió van meg,és igy nem kell hozzá a net.Ezért szeretném megkérni azokat akiknek ez a verzio van meg hogy az installer exe-t ha lehet küldjék már el a mail cimemre :[email protected]
    Nagyon megköszönném.
    Most pedig más: Tegnap óta boldog tulajdonosa vagyok az igazi f-16 block50 dash1 és dash34 manual-oknak(pdf verziók).Ha ti is szeretnétek megvenni ezeket a manualokat,akkor keressétek fel a flight-manuals-on-cd .com-ot.25 dollár az ára. Ha érdekelne valakit, a rendelés részleteiről szivesen adok felvilágositást.
    Ps: Rövidesen újra jelentkezem.Sajnos elfoglaltságaim miatt nem sok időm van a netezésre.
    Skeleton
  • Molnibalage
    #4513
    És? Legalább segíthetünk tesztelni.
  • Bucser
    #4512
    This is buggy developer version of PMC Europe Theater release for Falcon 4 Allied Force and RedViper (should work in OpenFalcon too but I have not tested, Couby hint hint). This version comes with full exe installer and there should be no problems installing it (unless you are AF only user when the installer fails). It has few nasty bugs so thats why its developer only,
  • netmester
    #4511
    akor már megtudhatjuk milyen lehet ferihegyre leszálni :). mert magyarországnak is rajta kell lenie ha jól láttam
  • Molnibalage
    #4510
    Ééééééééééééééééééés, itt van az Europe helyszín!


    Készülget Nevada is!
  • L Viper #4509
    Ez is a Filmfesztiválra készült : Close Air Supportt

    Van benne AF és Redviper is.

    És itt a Balage féle videó is : Warriors Of The Sky Ha valaki nem látta volna :D
  • L Viper #4508
    Nekünk is az volt, meg végre van jó neted. Tényleg hibátlan volt a kapcsolat :D
  • Molnibalage
    #4507
    Előzetes az új kippből.

    Sakcok, kösz a repkedést, egy élmény volt, a felvett anyagok még ennél is jobbak, mint amik az előzetesben vannak!