52965
  • Molnibalage
    #4586
    Valaki kért segítséget Vegas ügyében. Itt egy kis help.

    http://www.tmet15.co.uk/
  • L Viper #4585
    Én kevesebbre számítottam.
  • Molnibalage
    #4584
    Hát én több nevezőre számítottam. Gondolj bele, az eredeti felétételekkel, ápr. 23. volt a határidő és 2:30 hossz.

    Kitolták, május 7.-re és 3:30-ra és így is vagyunk 7-en. Én 17-re számítottam. Boldog boldogtalan rakja fel a klippket és ennyi jött öszze. Ráadásul a 7-ből az én szememben 2 elég komolytalan.
  • L Viper #4583
    Van némi története, az tetszett.
    Azért jó, hogy ilyen sokan vették a fáradtságot a versenyre.
  • Molnibalage
    #4582
    Ja.
  • Molnibalage
    #4581
    Fúúú, hát nekem nagyon nem jött be. 3:30 időlimit volt, de mégsem történt semmi az első egy percben. A légiharcokban semmi dogfight csak azt lájuk, hogy robbanak a gépek, de hogy mitől? Az A-G részek benne egyeül a jók. A zene meg nem az én stílusom, kifejezettenm fülsértő. A hajtóműhang meg sokszor elnyomja és interferál, nem ártott volna egy kis hangszerkesztés sem.
  • L Viper #4580
    Regisztráció után lehet csak szavazni ?
  • L Viper #4579
    Szerintem a legalsó videó is ritka jó, a Zerk féle, mégis csak egy szavazat van rajta.
  • Molnibalage
    #4578
    Skacok, lehet szavazni, persze én nem magamra szavazok, mert az bunkóság lenne. A Behind enemy lines-ra, messze az a legjobb az összes vetélytárs közül, ez meg is látszik eddig..
  • Bucser
    #4577
    Ez nagyon jó lett szerintem. Szinkronban vágásbanmindenben üti az eddigieket. Nem zenés klipp de nbem is volt feltétel, hogy az legyen.
  • repvez
    #4576
    Letöltös teljes video
    youtube változat
    készül a 3d kabin AF-hez is : itt
  • L Viper #4575
    Nem jön be az oldal. Jó a Link ?
  • Molnibalage
    #4574
    Bár azt hozzá tesz, hogy egy ilyen jó videonál miért csiánlt olyan primitív hibákat, hogy sok helyütt látszanak a képernyőn a játék feliratai, simán meg lehetett volna oldani, hogy ne látszódjon sé minidg törekedek arra, hogy "tiszta" legyen a képernyő és ne zavarjon be semmi. Elég hülyén néz ki, hogy remegteti a képernyőt és az feliratok meg vele együtt. Kár.
  • Molnibalage
    #4573
    Az első versenyző ami még nekem is tetszik.
  • Molnibalage
    #4572
    Hmmmm.. Valakinek nagyon tetszik a warriors klipem.
  • Molnibalage
    #4571
    Tudom, pont azért.
  • sindelnet
    #4570
    Az új Aeyes F14A addon feljavítja a 3D-t is...


  • netmester
    #4569
    pedig a netem ete fele a leggyorsabb mindegy majd legözelebb
  • Molnibalage
    #4568
    Közben rájöttem, hogy egyetlen díj jól jönne nekem, egy F-14 3D-s cockpit.
  • L Viper #4567
    OF, egy kis kötelékezés, ennyi.
  • Molnibalage
    #4566
    Egy versenyző, és van akinek ez tetszik. Csak tunám miért.. SEMMI semi történi szinte a klip alatt. Komolyan mondom, ha ilyen szarok nyernek akkor a kardomba dőlök.
  • Molnibalage
    #4565
    Igen, csak az MFD-ket kell átpozícionálni és az egyiket kikapcsolni.
  • repvez
    #4564
    mig29 kabin.
    Egész jonak tunik ha befejezik ahogy nézem a lockonbol van a textura vagy lehet hogy a kabin is.
  • sindelnet
    #4563
    Nem teszteltem mindet,kb a fele RVkompatibils.Kell vmilyen dds view,és máris megnézheted bemásolás előtt.

  • Molnibalage
    #4562
    Kösz, csak közben rájötem, hogy az agressor F-16A már alapból benne van az FF3/4-ban is. Azért megnézem, mert agresszor F-18 és A-4 az nincs. Az első az színfekete volt egy ideig a másik meg a Top Gun-ban látott terepszín.
  • sindelnet
    #4561
    BalázsnakAgressorPack..
  • sindelnet
    #4560
    MégTöbbF-14Skin...
  • Molnibalage
    #4559
    F-14 skin
  • Molnibalage
    #4558
    Kb. 140 dB. Ennél közelebb már nem nagyon mehetnek, mert belső szervek károsodását okozhatja a zaj.
  • repvez
    #4557
    Komoly lehet ilyen közelröl nézni és hallani ezt:
    Full AB
  • repvez
    #4556
    jo lett nagyon !Grat
  • Molnibalage
    #4555
    Na fennt van végre youtube-on.
  • L Viper #4554
    Nagyon jó lett, nekem is tetszett
  • Bucser
    #4553
    Nem szoktam részeket kivenni mert akkor nem ér semmit a klip. Ha a snittek kedvencnek nevezhetőek és kilógnak az egész klipből akkor az egész nem ér semmit, mert pár snitt jobbnak nevezhető mint a többi. Ezen klipben az egész tetszett. funFalcon 4. azaz ökörködés egész jól megvágva, jó zenére, jó manőverekkel és nem pedig valami hatalmas gondolatébresztő.
  • Molnibalage
    #4552
    Mindjárt fennt van a youtube-on, de ott meg a cnezor miatt kell várni. Agyrém.
  • repvez
    #4551
    Sajna nekem meg várnom kell 2 orát a letöltéssel mert ma már töltöttem onnan.Ezt utálom a rapidban.
  • Molnibalage
    #4550
    És melyik rész a kedvenced? Nekem az amikor a Mirage 2000-er a végén egy jól betépett fordulóban vagyok. A lesajnált Falacon motor teljesen valóságosank tűnik, és a Kobrát sem szkriptől lehet repülni, mint a Lock On-ban....
  • Molnibalage
    #4549
    Ezért mondtam, hogy valszeg ezzel kellett volna nevezni.. Lehet, hogy meg lehet válétoztatni a nevezést, de pofátlanság lenne. Azért bepostolom.
  • Bucser
    #4548
    Őszinte leszek: ez sokkal jobban tetszett mint a Vangelises.
  • Molnibalage
    #4547
    Na, itt a FunFalcon 4!