52965
  • L Viper #4626
    Teamspeek-et belőttük Netmesterrel a múltkori multi előtt, tud kérni regjogot és akkor jó az is. Nekem már van.
  • L Viper #4625
    Olvasgattam az RV Manualt :
    32. Oldal: Voice COMMS-nál vannak érdekes dolgok. Azt írja, hogy az RV -vel lehet kommunikálni is, csak ki kell pipálni a config editorban.
    Ír érdekes dolgokat a team-ek esetére is a csatorna használatokról.
    Ezt mielőbb kipróbáljuk skacok.

    Olvassátok el mit ír, sajnos nem tudom beilleszteni pdf-ben nem enged kijelölni.
  • Bucser
    #4624
    Nincs időm játszani. Lassan 4 hete el sem indítottam a Falcont. (mióta nincs rampstart) 1,5 hét szakdoga leadásig utána meg záróvizsgára készülök szóval legalább 2 hónap mire repképes állapotba kerülök:)
  • repvez
    #4623
    Jövö héten ugy néz ki hogy majd ráérek.Az egyébként nem lenne hülyeség ha tudnánk szerezni egy saját bejáratu TS servert, mert akkor nem kéne kilépegetni a játékbol ha valakinek megszakad a Skype.
    Bucser esetleg te is jöhetnél valamikor .
  • Molnibalage
    #4622
    Eddig azon nyomtuk, mert a TS-hez csak neuro ért, ő meg eddig nem volt itt. Ha jön, akkor mehet a TS próba, de a találkozás jobb Skypon, nem zavar senki más. Amink kontakt megvan mehetünk a TS-re. Nem vettük észre, hogy vinné a sávszélt. A FunFalcon is Skype-on keresztül készült.
  • Bucser
    #4621
    Skype nem zabál túl sok sávszélt? Lehet, hogy egy public TS serveren jobb lenne találkoznotok. csak egy megjegyzés volt.
  • Molnibalage
    #4620
    Ja, és kösz. Az aki majd a farokkódot megcsniálja, azt mondta, hogy ő rám szavatott. Valami frappáns farokkódot kéne kitalálni, valami magyarosat. Csikós legény meglovagol egy rakettát? :)
  • Molnibalage
    #4619
    Kár, pedig neked van a legnagyobb uploadaod. Aki jön multinzni az itt jelentkezzen be és megadjuk a skype címeket, ott szoktunk gyülekezni. A legnagyobb uploadsonak kéne lenni a szervernek. Azt is írjátok be, hogy kinek mekkora az upload, jó lenne előre tudni. Nekem névlegesen 256 kbit (32kbyte), de csak 25 ér el, de azt irtó stabilan.
  • repvez
    #4618
    Gratula balage a helyezésedhez !
    Sajna most nem tudok menni multizni,mert "bent alvos buliba megyek"
  • L Viper #4617
    Péntek este aki ráér, multizhatnánk egyet. 21:30 körüli kezdéssel.
  • Molnibalage
    #4616
    Hehe, jópofa.
  • Molnibalage
    #4615
    Bazz, az egyik különdíjam, hogy kérhetek bármilyen vezérsíkon levő emblémát és megcsinálják. Valami jó poénosat kéne...
  • L Viper #4614
    Miért szemetelnél, szerintem mindannyiunkat érdekli a dolog.
    Én szeretem a fórumképeket :D
  • sindelnet
    #4613
    Nem szemetelek ide több képet,nekem a helyére ment az MDF 3D-be,
    nézd meg a galériámban.By
  • Molnibalage
    #4612
    Nekem is csinált ilyet, nem'tom miért, bár nálam akkor nagyon sok gép repkedett és nekem ennél jóval gyengébb konfigom van.
  • neuro
    #4611
    Nem tudja valaki miért csinálja azt a redviper, hogy időgyorsítás, majd lassítás után véletlenszerűen átkapcsol pause módba?

    Illetve mostanában hadjárat módban hatalmasakat ugrál a gép repülés közben valamint akadozik és swappol mint az őrült...

    1.0.0.4-es változat, 2.3GB RAM + 4 GB swap
  • L Viper #4610
    Gratula a harmadik helyhez és a textúra csomaghoz !
    Egészséggel használd :D

    De a fórumon a neved mellett magyar zászlót szeretnék látni, állítsd át légyszi !
  • Molnibalage
    #4609
    3 vs. 3 dogfight?
  • netmester
    #4608
    mehet majd a multi de mostmár auzért egy kis légiharc is kéne
  • neuro
    #4607
    benne vagyok :)
  • Molnibalage
    #4606
    Na, az ITO2-őt csak átrakják RV alá.
  • Molnibalage
    #4605
    Kösz. Valamkior lehetne majd egy "megamultit" repülni. Nem érsz rá kb. két hét múlva?

    Ennyien lehetnénk: Neuro, Gundark, Repvez, L Viper, Netmester, és én. Szép kis kötelék lehetne, jó kis felvételeket csinálhatnék.
  • neuro
    #4604
    Gratula!
  • Molnibalage
    #4603
    Én is szoktam rampstrtot nyomni néha, de mostanában időszűke miatt erre ninncs időm.

    Na, egy harmadik helyet sikerült elcsípni. :)
  • Bucser
    #4602
    csak bill kombinációval. (asszem nálam Altgr+o-va vált bal hajtómű jobb hajtómű és mindkettő) lehet nézni bal felső sarokban, hogy melyik van kiválasztva. csak seperated-ben lehet elinditani a hajtóműveket. ha mindkettőt egyszerre próbálod indítani akkor nem fog menni:)

    Mondjuk én imádok a ramp startal szüttyögni:)
  • Molnibalage
    #4601
    Na olyat én még sosem csináltam, még azt is elfelejtettem megnézni, hogy hogyan lehet variálni a két hajtómű közti tolóerőt.
  • Bucser
    #4600
    1.0.0.3 és 1.0.0.4 az utsó verzió ha jól tudom.

    De az 1.0.0.4-ben elbaszódott az engine crank így nem tudok rampstartolni a 2 hajtóműves típusokkal:(
  • Molnibalage
    #4599
    Ja.
  • Molnibalage
    #4598
    Igen, utólag én is megállapítottam, hogy azzal kellett volna nevezni, csak már késő volt. Ez van.
  • Molnibalage
    #4597
    1.0.0.4 az utolsó tudtommal. (Hogy a túróba jön ki ez a számozás...)
  • neuro
    #4596
    Srácok, hogy áll most a Redviper? Jött ki hozzá új patch?
  • Bucser
    #4595
    Itt mind SZVSZ//

    Hogy öszinte legyek a vangelises klipp szerintem szar lett. Repszimhez ez a zene nem illik. Egy dinamikusabb pörgősebb klippel többre mentél volna. rossz volt a zene nem isilleszkedett a témához és még a vágások semvoltak túl jók. 3:30-ban nem lehet nagyon elgondolkodtató témára zenét vágni. a Behinmd enemy lines pedig a nagyon jó zsinkronnak köszönheti zt hogy nyert... A falconba kicsit jobb kamerakezelő ezsközük kénének és csont nélkül lehetne jó kis videokat cisnálni vele.

    A funFalcon ezerszer jobb lett.
  • sindelnet
    #4594
    Balázs,nekem valóban nem cserélte ki a 3D cockpit modellt,csak ráhúzott a régire egy jobb felbontású DDS-t.
    Te rányomtad telepítés után az említett DXDb tools-t???






  • Molnibalage
    #4593
    Naná! Minél többen annál jobb!
  • Gundark
    #4592
    Ez tényleg jó. Komolyan. Ja és jelezném hogy van már netem otthon igy készen állnék egy kollektiv bevetésre a falkával :) Persze csak ha van rám igény :)
  • Molnibalage
    #4591
    Olyan jó ránézni... :)

    Azért az meglepő, hogy mind 4 feletti átlaggal rendelkezik, tehát annyire nem rosszak.
  • L Viper #4590
    Biztos igazad van a Funfalcon-t azt szépen megcsináltad.
  • Molnibalage
    #4589
    Sokat nem számít, mert az csak a 6-dik szavazatról dönt a bíráké melett. A szavazat sorsa meg rég eldőlt. A bírók ízlését meg nem ismerem... (bár ha a szavzókhoz hasolnó, akkor sok esélyem nincs, úgy látszik szeretik az agyoneffektezett klipeket, én egyet használok csak egy-két kivételtől eltekintve, a quick blurt, mert eltünteti a recéket.

    Azt viszont képtelen vagyok felfogni, hogy mit eszenk az olyan klipeken ahol nem történik semmi. Bonedust és Twix101 kikpje is ilyen. Az első jóformán csak egy effekthegy, a másikban meg kötelékeznek 'oszt jólvan. Húúúúúúúúúú, ettől essek hasra? Az FunFalcon kliphez 1,5 óra alatt több és jobb anyagot hoztnuk össze, a nyugati netekhez képest lószar uploaddal.... És az a kettő kb. ugyanannyi szavazatot kapott, mint az enyém. Lehet, hogy a FunFalconnal kelett volna nevezni, de nem sejtetem, hogy lesz jó netem a határidőig...
  • L Viper #4588
    Balage videója jelenleg a harmadik helyen áll !
  • netmester
    #4587
    a bkormány érzékenységén nem lehet álítani???