52965
  • L Viper #4706
    Ugye a legújabb mododat úgy csináltad, hogy nem volt más kabin felrakva és nem hagyott semmilyen egyedi dolgot benne ? Nehogy a múltkori dolog előjöjjön.
  • Molnibalage
    #4705
    Az mindegy, hogy a simdata.zip hol van, de lennie KELL! A Falcon struktúrája nem változott semmit a kezdetek óta. Az objects-es cuccok megvannak? A sim könyvtárban mik vannak? Egy screenshot segíthet.
  • repvez
    #4704
    nekem fennvan az OF, de nincs simdata.zip, söt zips könyvtár sincs.DE a sim könyvtárba több alkönyvtár van mint az RV-ben
  • Molnibalage
    #4703
    Nos, itt van két gyors lelövés. A kis karikát figyeld, azzal kell célozni.
  • Bucser
    #4702
    Topi utolsó repülése (katapultálás előtt)

    Elég izmosan füstöla 29-es. Remélem megfelelő.

    Vári Gyula 2001 RIAT -on nyújtott szereplése.

    A Mig29 jellemző koszolása mindkét videon látszik.
  • Molnibalage
    #4701
    Ok.

    Más, i_hawk-kal beszélgettem ma egy sort, és megjegyezte, hogy tesztelni kéne a modomat és, hogy az OF hasolnó értékeket használ. Nincs fennt valakinek az OF? Elküldhetné a simdata.zip-et és az objects könytárban levő kis fileokat, hogy csekkoljam. Azt is visszaírtam, hogy van tesztelés mögötte bőven, mert már tavaj nyár óta tesztelgetem és így nyerte el mostani formáját. A füsteffektre a MIG-29 kapcsán azt írta, hogy jó lenne valami fotó/video. Nincs valakinek hazai repnaról ilyen, ahol látszik, hogy izmosan füstöl?
  • netmester
    #4700
    csinálj az a biztos
  • Molnibalage
    #4699
    Netmester, csináljak olyan videot amin látszik, hogy MIG-29-cel hogyan lehet gépágyús légigyőzelmet elérni?
  • Molnibalage
    #4698
    Na, kb. 3 hónap és RV alatt lehet az ITO2-vel bohóckodni.

    Jópofa lesz, mert kb. akkora jön ki a SAAFOPS is. Azt rohadtul várom az új skinek, és kabinok miatt.
  • Molnibalage
    #4697
    Na itt a legújabb verziója a módosításaimnak. Erősebb MIG-29 füst, pár rakéta füstje is megváltoztatva, és persze a többi...
  • Bucser
    #4696
    lehet, hogy később addon formájában kerülne bele még repülő.

    Egyébként a video az nekem néhol kicsit pre rendereltnek tűnik...
  • Molnibalage
    #4695
    Igazából itt is az izgat fel, hogy valszeg moddolható lesz, tehát ha írnak egy jó hadjárat motort, akkor a lehetőségek elég tágak, csak tehetség és idő kell hozzá. Mint a Falcon-nál látjuk az van!
  • Molnibalage
    #4694
    A fúvóka alapú szimre én is kíváncsi leszek. Lehet majd odavágni a gépet rendesen. A multi stationt meg nem tudom mire vélni, mert ennek csak a Vulcanon van jelentősége, de az meg nem repülhető, az összes többi gép egyszemélyes vadász (talán valamelyik 2 személyes). Érdekes.
  • Bucser
    #4693
    Ez az egy ami felizgatott belőle:)

    " Multi-station vehicles simulation (a bomber plane can have its pilot station, gunner stations, etc, all networked in the same virtual battlefield)"

    Na jó meg a fúvóka alapú Harrier szimuláció:)

    Egyébként pre alpha alpha állapoban van az engine azaz a rendszer működik, csak fel kell töteniük adattal az egészet valamint még finomhangolniuk kell.
  • Molnibalage
    #4692
    http://www.thunder-works.com/

    Új honlap, de hogy mikor jön ki...
  • Molnibalage
    #4691
    Tutira. Egyébként semmi különbséget nem tapasztaltam normál esetben.
  • L Viper #4690
    A következő videódban is jól jöhet.
  • L Viper #4689
    Jól néz ki, a linket rakd fel a Frugalsworld fórumra is !

    De arra lennék kíváncsi, amit beszéltünk ennek kapcsán, hogy ez végülis a hajtómű helyének pozícionálása és mi lenne az egyik hajtómű leállása esetén. Megnőne az asszimetria ?
  • Molnibalage
    #4688
    Na és a video milyen? Nagyon repnapos lett nem?
  • Molnibalage
    #4687
    Az Aeyes kabinok működnek, de át kell írogatni egy-két számot egy fileban. Bucser itt leírta, de a külföldi fórumokon is megtörtént már.

    Van F-15C és E kabin is.
  • Gundark
    #4686
    Ne kísérts :) Igy is alig van időm :) De megnézem. Ha rászokom akkor az a TE hibád lesz :) Jaj még egy. Lehet volt róla szó de akkor nem figyeltem. F15ös kabint szeretnék főleg 2d-t ami működik az RV alatt. Ami nekem van az nem jó :(
  • L Viper #4685
    Látom te is csippantod az I. Vil háború masináit.
    A Red Baron 3D most is nagy kedvencem. Nagyon él még ma is, sok kieg van hozzá a neten. Nézd meg a galériámban, ég és föld az alapkiadáshoz képest. Na abban aztán lehet Dogfight-ozni :)
  • Molnibalage
    #4684
    Na ja, de mi téged hányszor? :)
  • Molnibalage
    #4683
    Akkor jól sejtettem, hogy első Vh-s csodák.
  • Gundark
    #4682
    Öö lefelejtettem nekem az Albatrosz D III volt a kedvencem :)
  • Gundark
    #4681
    Lelőni én is lelőttem párszor DE nem fordulóharcban. Abban a délibáb verhetetlen ekkora sebességnél. A két "valami" amit emlegetek? Tényleg nem tudod? Hö. Akkor most elkaptalak deltaszárny :):) Mindkettő Fokker, első világháborús, az eindecker (egyfeledű:) nevéhez fűződik az ún. fokker-csapás )az első szinkronizált géppuskáinak hála :) a másik pedig egy Sopwith Triplane koppintás a DR1, a Vörös Báró hires gépe, bár ő szerette de sokan húzták rajta a szájukat.Fordult mint a ménkű, de lassú volt és a nagy bazi szárnyak miatt sok irányban rossz volt a kilátás De legyen kaphatsz egy Fokker VIIest. Ha nem lenne ismerős akkor sokak szerint ez lenne az I vh csúcsgépe. A háború végén a szövetségesek elkobozták mindet és megtiltották a gyártását a németeknek :)
  • netmester
    #4680
    nem volt olyan kemény még én islelőtem -2szer
  • Molnibalage
    #4679
    Úristen! Csak nem túl táp voltam?
    Mi az a két valami amit emlegetsz?
  • Gundark
    #4678
    Nem mehet Balázs többet deltaszárnyúval :) Ha kell degradáljuk egészen egy Eindeckerig, vagy egy DR1ig :)
  • Molnibalage
    #4677
    Na, így néz ki a füst most, egyelőre nem babráltam a típust, csak kiraktam szélre.
  • L Viper #4676
    Jól hangzik, de azért ne variáld túl.
  • Molnibalage
    #4675
    Balázska nagy f*asz votl már megint. Terrdataban van egy trail.txt file. RGB kódban ott az összes trail leírása meg sokegyéb más. 58 fajta van.. Olyan színű, hosszúságú és vastagságú füstök rakok össze, amilyet nem szégyellek.
  • Molnibalage
    #4674
    Missile trail sor. A szürke füstök a 16, 2 és 1 sorszámúak így hirtelen fejből. 2-es a legvastagabb, aztán a 1-es és végül a 16-os. Mint lentebb írtam az a gond, hogy legalább 56-fajta füst van a játékban. Meg kell nézni mindet.
  • L Viper #4673
    Hát ahhoz képest, hogy most multiztál velünk elősször elég hamar összeszokott kötelékeket hoztunk össze.
    A Dogfight-os bohóckodás nagyon jó volt, főleg az eszement poénkodás Köcög Deltaszárnyú.
  • Gundark
    #4672
    És? Mi leszünk a lógós vadásszázad :)
  • L Viper #4671
    Melyik sorban állíthatom az AIM-9 füstöket ? Most ez csigázott fel legjobban. Hiányoznak az alap FF3 szép füstjei ( vagy a BMS 1.03-é ).
  • Molnibalage
    #4670
    Na, újra megcsináltam ami eddig megvolt, de még tovább finomítottam a dolgot és még egy-két gépet belevettem a modba. Felrakjam valahova?

    Ja, aki a füstölést akarja állítani, azt a simdata.zip-ben az adott típus dat file-ban megteheti.

    nEngines 2
    engine1Location -30 -1 0
    engine2Location -30 1 0

    Ezt a részt kell kereseni, ezt az F-18C-ből másoltam ki. X,Y,Z koordinátarendszerben van és lábban mérve a távolság. X a gép hossztengelye, z a függőleges. Tehát, ha átírjátok a -1 és 1-et kb. -24 és 24-re, akkor kb. a szárnyvégek helyén lesz a füst.

    Más. Összevágott sok videoból, de jó.
  • L Viper #4669
    Videókészítésnél nem hátrány a füst :D
  • Molnibalage
    #4668
    Igen.
  • L Viper #4667
    Azt én sem értettem miért vették annyira vissza az AIM-9 füstjét.
    Jobb volt az alap FF3-ban is, bár az talán picit erős. A Cobrában már kevésbé.
    A M verzióé gondolom arányban áll a régebbi füstölősebekkel, erre ugye figyeltél ?