52965
  • Seaweed
    #4786
    "Nem is tudom miért utálnak annyian. "

    Nem erdekel tudhatnad...nem ismerjukegymast..leszarom hogy par betubol allo nickek a neten mit szajkoznak...
  • Caterpillar
    #4785
    Tévedés! A Lonciban az AI gépeknek nincs repmodellje... Egészen pontosan a repülhető gépeknél ezerszer egyszerűbb kivitelű!

    1.1 ben ha beülsz egy elvileg nem repülhető gépbe akkor a Su-27 kabinjával repülsz és a 2db Al-31 tolóerejével de a repülendő gép súlyával és repülési korlátaival... Ezt fogják elvileg 1.2 -től javítani. (+2hét múlva)



    Lokátor téma:
    Gyanítom hogy az orosz kollégák netán pilóták beszédesebbek mint a görcsösen titkolódzó usai barátaink... Noh nem mellesleg kecskeméti pilótabácsik akik nem értenek hozzá azt mondják olyan mint az igazi...

    Rakétákról nem tudok nyilatkozni... De ha nagyon szeretnék akkor is maximum az amerikai típusokról tudnék nagyszámú statisztikát keríteni de még azt is csak egy generációval régebbi gépek ellen...

    Meddő vita...
  • Molnibalage
    #4784
    "nembeszelve az adott hadszinter klimajarol, napi idojarasi viszonyairol...Pl sivatag felett meg jo hogy az Izraeliek raketaikkal jol teljesitettek...szaraz volt a raketa mint a szahara....stb-stb....szal statisztikak utan olyan szagerteni ezekrol mint munkamban mikor stat utan(amit keszitek meccsen) szagert valaki a sportban, egy-egy jatekos telljesitmenyerol!"

    Igen, ezeknek megfelelően állítgatom, KÜLÖN minden helyszínhez.

    "idojarasi viszonyairol..."

    Ezzel jelenleg egyetlen szimulátor sem tud mit kezdeni, még a Lonci sem, reméljük, hogy a Fighter Ops majd tud.

    "Pff.... nah jo hagyjuk...az ilyen stilus oviban a homkozoban az em apukam eorsebb vitakbol idestova huszegynehany eve kinottem."

    Aha. Szóval te bármit fikázhatsz, de ha én érveket hozok fel, az ovis stílus, de te persze lehet lekezelő. Nem is tudom miért utálnak annyian.
  • Seaweed
    #4783
    "Na MOST kell röhögnöm. A Lock On-ban van egy olyan csúszka, hogy missile effectivness... Ja és NINCS számszerűsítve, de a Falcon-t modellező egyenleteket meg ismerem. Te mit tudsz a Lonciéról?"

    Pff.... nah jo hagyjuk...az ilyen stilusu az oviban a homkozoban az en apukam erosebb vitakbol idestova huszegynehany eve kinottem.

    "Na és a Lonci készítői honnan tudják? Hm? Vagy nekik szabad?
    Lehet, hogy neked úgy tűnik, hogy kényem kedvem szerint állítgatom, de én úgy próbálom belőni az értékeket, hogy a találati arány közelítse az elmúlt háborúkét. Elég jól sikerült, és nem csak szerintem van ez így, más is próbálta már.
    "

    Nem vagy te egy kicsit....nah jo nem hordalak le...de az azert sokszor latszik hogy hadtechnikai tudasod komoly kivannivalot hagy maga utan...es ez alapjan allitgatod a hangzatos talalati aranyt?! LOL...
    Mondjak egy peldat?!
    Olvastam itt csorgokigyos eszmefuttatasod is anno...nem akartam a nagy lelkesedesed letorni akkor de olyan utolag irt szamok alapjan keszult szaraz statisztikakbol akarsz okoskodni amik szuletesenek korulmenyeil egyaltalan nem vagy tisztaban!(Sokszor ott se voltak..mert nem vizsgaltak hogy az ellott 4 csorghokigyobol pl miert doglott be ketto es kellett besulve hazavinni ketto meg miert ment el a vakvilagba holott se nap se masik celra nem ment ra...es vegul a 4 Sparrowbol 3-al viszont talalatot ertek el...hanem csak lejelentettek hogy ez volt es kesz..) Peldaul hogy inodkinaban magas a paratartalom, errol is van egyebkent statisztika hogy mekkora meghibasodast felteleznek csak emiatt a gyartok es uzemeltetok! Vagy kezdetben rossz es elegtelen volt a kiszolgalas es a karbantartas ezert volt hogy szinte 5-bol 3 csorgokigyo elment a vakvilagba, es inkabb masfelkilometerrol is Sparrowt kuldtek utana....nembeszelve az adott hadszinter klimajarol, napi idojarasi viszonyairol...Pl sivatag felett meg jo hogy az Izraeliek raketaikkal jol teljesitettek...szaraz volt a raketa mint a szahara....stb-stb....szal statisztikak utan olyan szagerteni ezekrol mint munkamban mikor stat utan(amit en keszitek meccsen) szagert valaki a sportban, egy-egy jatekos teljesitmenyerol!
  • repvez
    #4782
    egyáltalán nem fikáztam a lockont csak megjegyeztem hogy nem ugy modolhato.És az benne a fucsa amikor lockonba AI repüli a gépet akkor van saját repmodelje amikor és amikor modolva repülhetövé válik akkor elveszti az adott gépre jellemzö repmodellt és a kabinnal egyutt egy másikét használja. Pedig ha csak a kabinja változna akkor nem csak fun serveren lenne értelme használni öket.
  • Molnibalage
    #4781
    "mondjuk az mar regen rossz ha te allitgatod kenyed kedved"

    Na MOST kell röhögnöm. A Lock On-ban van egy olyan csúszka, hogy missile effectivness... Ja és NINCS számszerűsítve, de a Falcon-t modellező egyenleteket meg ismerem. Te mit tudsz a Lonciéról?

    "pl a lokator uzemodjait..ami ad1 nem publikus, ad2 szinte lehetetlen megtudni melyik batch szeria milyen szoftware verziojaval milyenek pl a felderitese, vezetesi, megvilagitasi stb-stb tavok foldhatternel, vagy azon kivul, vagy rossz idoben, vagy paraban vagy epp homokviharban, netan +50 fokban 1200-es inverzional"

    Na és a Lonci készítői honnan tudják? Hm? Vagy nekik szabad?
    Lehet, hogy neked úgy tűnik, hogy kényem kedvem szerint állítgatom, de én úgy próbálom belőni az értékeket, hogy a találati arány közelítse az elmúlt háborúkét. Elég jól sikerült, és nem csak szerintem van ez így, más is próbálta már.
  • Seaweed
    #4780
    Nem kell enyire veres szajjal fikazni a Lockont....lehuztak maguk a keszitok a kanalisba azt ugy ahogy van azzal hogy "nem fejelsztik"....ennyi senkit se erdekel mar szeritem hogy fikazzatok..elenben a mondoka ugyanaz mint volt Flanker 2 idejen...marpedig ez azt jelenti hogy azok dolgok amiket sokan akkor se tudtak megemeszteni ma is ugyanugy megvannak....en mar unom ezt a lemezt...kar erolkodni.
  • Caterpillar
    #4779
    Igazából engem egyáltalán nem zavar amíg nem akarok átülni másik gépbe! Az F-16 szerintem nagyon jól meg van csinálva de csak az és ne akarjon többnek látszódni mint ami: F-16 Szimulátor! (játék... kinek mi)
  • L Viper #4778
    Más téma: lentebb olvastam, hogy az RV-hez elég az 1.0.0.4-es patch és nem kell elé az 1.0.0.3-as.
    Ezt én még nem próbáltam, de az biztos, hogy a régebbi verziójú 7 megás az újabb meg csak 5. Ezt kicsit furcsállom, mert a patchek inkább hízni szoktak.
  • repvez
    #4777
    ott a pont!
    Egyébként meg ezt a simet arra találták ki hogy az F16-öst szimulálja az hogy más gépeket is bele lehet modolni repülhetövé az csak hab a tortán.
    És még mindig jobban megoldja ezt a problémát mint a lockon,mert ha jol tudom ott csak a külsö modell változik a repmodell és a kabin marad azé a gépé amit modoltak itt meg csak az avionika árulkodik hogy modolásrol van szo.
  • Seaweed
    #4776
    mondjuk az mar regen rossz ha te allitgatod kenyed kedved szerint pl a lokator uzemodjait..ami ad1 nem publikus, ad2 szinte lehetetlen megtudni melyik batch szeria milyen szoftware verziojaval milyenek pl a felderitese, vezetesi, megvilagitasi stb-stb tavok foldhatternel, vagy azon kivul, vagy rossz idoben, vagy paraban vagy epp homokviharban, netan +50 fokban 1200-es inverzional...
    Szoval maris dol az a hudenyag szimulalas....jah szimulalsz...azt amit jonak itelsz..de ez igy csak egy jol allitgathato repulos jatek leginkabb nem szimulator.
  • Molnibalage
    #4775
    Nem igazán értelek. Az meg, hogy az MFD-k ugyanúgy néznek ki, engem nem zavar, a valósában eléggé hasonlóak. Úgy látszik minden Falconos elégedett ezzel, csak a loncisoknak nem tezszik. Nektek úgy látszik semmi sem jó.
  • L Viper #4774
    Esetleg kérdezzétek meg azokat az igazi F16 pilótákat, akik nyomják a Falcon 4-et. Teljesen meddő vitát folytattok, szerintem aki igazi szimes szereti a Falcont és a Lock Ont is és nem hasonlítgat, mert nincs értelme.
  • Molnibalage
    #4773
    Kinézetre vagy a szimulált fizikai paraméterkere gondolsz? Mert az előbbiben valóban egyezik, de az utóbbiban természetesen NEM! Tudom, hiszen én állítgatom ezeket a paramétereket a saját modomban.
  • Caterpillar
    #4772
    Nekem speciel az a bajom hogy azért mert egyes funkciók letiltódnak vagy más néven hívódnak attól még a menüben ugyan ott találhatóak ugyan azzal a szimbolikával végeredményben pedig ugyan az az egész... Kb olyan ez mint Lock On -ban F-14 -el repülni. A lokátor ellát 300km -re mégis egy Su-27 kabinban ülsz...
  • Seaweed
    #4771
    ucsokep nem jo...ez az F-16 Gun mode HUD kepe:

  • Seaweed
    #4770
    Meg flakonon beluse egyeznek...nemhogy mas tipusokkal...

    Gun mode pl:

    F/A-18E (vs F-22A):



    F-15C:



    F-16C:

  • Bucser
    #4769
    Akkor meséld el miről van szó. Mert őszintén nem látom át a problémádat.
  • Seaweed
    #4768
    -j
  • Seaweed
    #4767
    ugy mondod ezt mintha a valosagban egyeznenek kinezetre a gepek avionikaji vizualisan....ne nezz marr enyire hulyenek...
  • Bucser
    #4766
    Az hogy a kijelzők ugyanúgy néznek ki nem azt jelenti, hogy ugyanaz az avionika. másak a radarjellemzők és az elérhető funkciók egy F/A-18 vagy éppen F-16 különböző változatai esetén.

    Nem beszélve pl az F-14 különböző válozatairól.
  • Seaweed
    #4765
    Khmm errol mar kifejtettem a velemeny..ha neked a simulacio a fontos akkor hogy lehet az hogy eszre se veszed hogy a avionika ugyanaz?!
  • Molnibalage
    #4764
    Mit értesz azalatt, hogy F-16 avionika? Kinézetre igen, de másegyébben meg nem. Nekem nem a csilivili külső a fontos, hanem maga a szimuláció.
  • Seaweed
    #4763
    mmmh jah..sohanapjan kiskedden +2 het mulva :D
  • Caterpillar
    #4762
    Hátőőőő nem tudom hol tárolja de biztosan lehet módosítani nem?

    Sebaj majd a FigterOps...
  • Seaweed
    #4761
    mit vartal....azert csodakra megse kepes ez a motor se...
  • Seaweed
    #4760
    Az SAAFOPS erdekel...de nem azert mert Flakonra epul..hanem a Mirageok a Cheetah es persze a Griffmadar miatt...
    Arrol nem is beszelve hogy alacsonytamadni egy Impalaval kiraly lehet ;)))
  • Caterpillar
    #4759
    Brühühü maradt az F-16 avionika...
  • Molnibalage
    #4758
    Hol?
  • Seaweed
    #4757
    hmm kivetelesen most mukodik az SAAFOPS galeriaja..dobalok akkor be par altalam erdekesnek itelt kepet:

















  • Caterpillar
    #4756
    Jelentem nálunk leszakadt!
  • Molnibalage
    #4755
    Fúúú, az már elég régen. Csak nem rendelsz belőle? Még a végén leszakad az égbolt, hogy Falconozni merészelsz. :)
  • Molnibalage
    #4754
    Valamikor július és szeptember között várható, elvileg. Csak nehogy a Black Shark sorsára jusson, bár ez kevéssé valószínű. Az FF4 sem akart megjelenni, páran azt hitték, hogy csak szédítik a népet, azt hirtelen megjelent.
  • Seaweed
    #4753
    Most nezem az SAAFOPS- lapjat mar van Pre-order is
  • Molnibalage
    #4752
    Na, már működik.
  • Seaweed
    #4751
    nah 4.-5.-re csak bejott a lap...

    inkabb azt mondjatok meg a SAAFOPS-al mijarak van mar?!
  • Molnibalage
    #4750
    Aeyes F-15C 3D full clikcable cokpit. Valami már megint van a Frugalson, nem jön be egyáltalán az oldal. Mostanában gyakran előfordul.
  • repvez
    #4749
    Huha egy viharszünet alatt mennyi uj hsz jött :)
    Az az F15ös fülke nagyon jol néz kiremélem lesz még folytatása a többi géphez is .
    gondolom Balu is azért tünt el, mert tesztelik ezerrel a javitást.
  • Seaweed
    #4748
    szarkupacoztam en itt mar...paran azota is a rehabilitaltatjak magukat a sokkbol....megkimelem oket most
  • Caterpillar
    #4747
    Naaaaaa Léciiiiiiiii