52965
  • neuro
    #4826
    El tudja nekem valaki küldeni az 1.0.0.3-as patchet? Ha igen, PM-ben adok egy email címet...
  • Gundark
    #4825
    Te nem szóljál bele :) NEM repülhetsz vele multiban és kész :) Gyakorolj a Fokker VII-tel :) AMi meg a rétegjátékot illeti mindig is az volt. Csak régen könnyebb volt velük játszani. (pl F19) gáz felszáll raketta. Akit érdekelt az már nem penguint lőtt a MiG-25re :) Aztán fokozatosan elkezdtünk tolódni (helyesen) a szim felé. (tornado, EF 2000 Longbow stb) Aztán jött a flanker és a falcon. Talán túl nagyot lépve, mert a sok okos kisgyerek elhúzta a száját "juuuujdebonyolúúúút mivel lehet lőni?" Aztán jött az IL2 és bebizonyitotta hogy lehet sok pénzt csinálni szimmel. "egyszerűvel" nem modernnel (kezelhetőségileg eccerű nem repmodellel, nincs radar meg a sok kis bizgentyű amit imádunk a modernekben függetlenül attól hogy Seaweed a flankerében, vagy Balázs a köcög deltájában néz ki a kabinból :) Sokan vegyunk akik szeretnek repülni csövessel. Ezt az AF is bizonyitotta. Talán egyszer jön egy olyan cég mint anno volt a microprose és ad enni nekünk éhezőknek :) Addig várunk a Black Sharkra, SAAFOPS-ra vagy a jet thunderre. (Én még az EECH-2őre is :) Már nemsokára :) alig két hét :P
  • Caterpillar
    #4824
    Mirage benne van! Csak épp angolul keresd! A Rafale viszont francia szó és tényleg nincs benne...
  • L Viper #4823
    Most nézegettem a sztakin, hát a rafale nincs benne, de a mirage sem.
    Pedig milyen fontos ez most nekem !
  • Caterpillar
    #4822
    Ha jól emlékszem "szélroham" / "szélvihar"...
  • L Viper #4821
    Sajnos a 3D-s kabin csak a 2000 C-nél korrekt, a többi típusnál is ez van, de ez annyira nem zavaró. Elég jól kidolgozott és ez elég.
  • Seaweed
    #4820
    az nem tudom mit jelent...
  • L Viper #4819
    Ja tényleg a kis délibáb.
    Akkor a Rafale a darázs, vagy sok sört ittam ?
  • Molnibalage
    #4818
    A köcög deltaszárnyú?
  • Seaweed
    #4817
    ki se probaltam..az a kor nem erdekel...kepeken kivul nem is lattam a FE-bol semmit.
  • Seaweed
    #4816
    "kisdarázs."



    Hogy lett belole darazs?! Mirage az delibabot jelent.

    Egyebkent jo lenne ha a labai nem lennek ixek, a modelje is hagy kivetni valot maga utan. Amugy meg szep hogy jol orsozik...a modern gepek kozt az egyik legjobb orsozo-szogsebesseget felmutato tipus!
  • L Viper #4815
    A Firs Eaglestől többet vártam, szerintem elsiették.
    A régi Red Baron 3D még mindig a tuti ebben a témában.
  • L Viper #4814
    Megint más téma, kicsit visszakanyarodva a Falconhoz.
    Kezdek rákattanni a Mirage-ra, néhány kép a 2000 C-ről. Baromi jól orsózik a kisdarázs.









    Bocs a sok képért
  • Seaweed
    #4813
    mostanaban mar en is par dolgot igy vettem meg (Pl ArmA)...es ha igy is hozzajutni az ember nem fog az usabol az amazonrol rendelni vagy az ebayrol egy WoV-ot....
  • Seaweed
    #4812
    bar szerencsere terjednek egyre jobban a neten legalis letoltos megoldasok...(le a kiadokkal..nyajjak' ki!)..igy mar a Thridwire-nel is kaphato letoltosben mind a 4!
  • L Viper #4811
    Természetesen megvan nekem is és elég sokat nyomtam, mert szórakoztató egyszerűsége ellenére.
  • Seaweed
    #4810
    A kevesbe jot sem...pl az SFP1 "dinasztiat" se forgalmazzak...csak evekkel kesobb kapni "occson"(az se mind..SFP1 es most a WoE-t..de a tobbit nem kapni) ilyen olyan pl "ezt vedd meg" kiadasban....az ilyenekre sokan fel se figyelnek..elmennek mellette...max ha felhivjak kulon ra figyelmuket...
    Szoval nem csak a "komolyabb" szimulatoros mufalyt..az egeszet leszarjak.
  • Molnibalage
    #4809
    Rétegesen le vagyunk szarva és ráadásul még egyik keresztbe is tesz a másiknak. Lásd LP.
  • L Viper #4808
    Sajnos ebben igazad van, élő példa erre, hogy Lock On FC-t sem forgalmazzák kishazánkban, egyszerűen érthetetlen és felháborító.
    Esélyt sem kapnak a fiatalok, hogy megismerjék a komolyabb műfajt.
  • Molnibalage
    #4807
    Meg a földháttér és az IR sugárzás erőssége még minden gépre más-más. A helikoptereket alig látják a régebbi IR rakéták.
  • Molnibalage
    #4806
    A kiáramló gázhő a Falconban is, meg persze a rálátás iránya is. A doksiban megtalálszt mindet. Elküldjem?
  • Molnibalage
    #4805
    Van egy Realism Patch 5 nevezetű doksi, abben elég részletesen le van írva a modellezés. Ilyen nincs benne, és én sem emlékezetem ilyesmire de ez időközben változhatott, mert az még 2001-ben készült asszem, de nagyrészt most is azokat a modellező egyenleteket használja a Falcon, de persze lett bővítve újakkal is. Erre talán Balu tud válaszolni. Tehát jelen tudásom szerint nem, de majd multiban ki lehet próbálni.
  • Caterpillar
    #4804
    Gondoltam még egy utolsót rúgok ezért is kérdeztem rá... (Merhogy Lock On -ban van ilyen.. Időjárás kezelés rlz! Jah meg a kiáramló gázhő is figyelembe van véve a hatásfoknál)

    Noh de ezt én ezennel befelyezem... Ez ebben az abban jobb!
  • Seaweed
    #4803
    ha sokat topzodok itt meg lehet Top 10 elso is
  • Seaweed
    #4802
    " réteg közeg lesz a játékgyártók számára."

    Ma mar ki merem buntetojogi felelossegem teljes tudtaban jelenteni hogy ez a megfogalmast meg 4-5 eve hasznalva helytallo volt, es sajnos a tendenciara is..de mara mar ez az agazat a "leszart" kategoriaba tartozik!
  • L Viper #4801
    Na tessék, első a Falcon 4 Generation topik a fórumlistában...
  • Seaweed
    #4800
    "A Falconban van olyan hogy ha mondjuk az AIM-9 -et pont a nap felé indítod mert a befogott gép is arra felé kamillázik akkor sanszos hogy a napra megy rá és nem a gépre?"

    Fogalmam sincs..nem en vagyok a flakon szagerto....de a valosagban van...hiaba probaltak az L varians korai tipusainal eleve mint kituzott celt elerni megis nem 1x megtortent a kronikak alapjan..sot meg m-el is neha pl sivatagi orszagban...epp ezert (is) fogtak neki az izraeliek a Python 3-(4)-nek
  • L Viper #4799
    Eszméletlen, játsszon mindenki azzal ami neki tetszik és pont.
    Elég a melyik a jobb hozzászólásokból !!!
    Örülnétek, hogy van még pár normális szimulátor, sajnos a mi táborunk egyre réteg közeg lesz a játékgyártók számára.
  • 59th LeFty
    #4798
    Sorry az OT miatt, de szóba került a missile effectiveness csuszka LO-ban. Ha nem totál easy beállítások vannak, nem számít semmit. Csak gondoltam szólok, "no offense" ahogy az angol mondaná. Cutter, te meg gyere repülni flémelés helyett :D
  • Seaweed
    #4797
    Mi?! Most elvarod tolem hogy felhanytograssam konkretan azokat az eseteket mikor olyanokat irtal le amik hibadztak vagy rossz kovetkeztetesek voltak...nah az nem en vagyok...ha nem reagalok ra akkor ott akkor az megy a levesbe...
    Ott a topicban is rendszeres manapsag is a "butasaghalmaz"...nem veletlen hogy neha messzirol elkerulik azok akik ertenek hozza (nem magamra gondolok)....
  • Molnibalage
    #4796
    (egy kis off) A sör az gyógyít. Egyszer kaptam valami antibiót, de kicsit megfirágázta a bélrendszeremet. Nosza, doki erre felírt valami bélflórás joghurtot x ezer fornitért, hogy majd az helyrerántja 3-4 nap alatt. Na, ekkor lefordultam a székről és inkább elmentem sörözni a cimbimmel. Két sör úgy helyrerakott, hogy ehaj és olcsóbb is volt és vidámabb is lettem.
  • Caterpillar
    #4795
    Ezért vagyunk mi ifjú titánok hogy a kivénhedt selejtet leváltsuk!


    Egy kis on:

    A Falconban van olyan hogy ha mondjuk az AIM-9 -et pont a nap felé indítod mert a befogott gép is arra felé kamillázik akkor sanszos hogy a napra megy rá és nem a gépre?
  • Molnibalage
    #4794
    Jó, akkor tágítsd horizontomat a haditechnikai topikon. Konkrétan hol vannak hibák?
  • Seaweed
    #4793
    oregszem vazze...orulok hogy lyuk van a seggemen...es pl kimasztam egy virusos betegsegbol es kapok mar levegot...igy holnap egesznapos Soproni turamon mar remelhetoleg nem a zsebkendovel es az orrcsepel leszek kozelebbi viszonyban hanem pl jo hideg söröcskevel.. (bar ez a hetvegen se vetett vissza vasarhelyen, hogy betegen ne sorozzek :DDD igaz voltam is szarul utana mikor kezdett tisztulni a kep ugy fejegyseg szinten :DDDDD)
  • Caterpillar
    #4792
    Én tökéletesen! Bár most megszállt a kisangyal pedig ezt tudnám ám húzni nem kicsit! De ahogy látom te sem vagy kimondottan flémelős kedvedben a sok békítő mondattal...
  • Caterpillar
    #4791
    Mint én! (majd talán egyszer...)


    A lényeg a lényeg amit repvez mond az teljes mértékben igaz... Amíg teljesíti azt az elvárást hogy szórakoztató legyen addig felesleges vitázni a vágyálmokról...
  • Seaweed
    #4790
    Cutter remelem elegedett vagy?!
  • Seaweed
    #4789
    "Egyébként minek veszekedni mikor verekedni is lehet :D"

    ennek van folytatasa is:

    "Minek verekedni ha haboruzni is lehet?"

  • repvez
    #4788
    A végeredményt nézve majdnem ugyan az :D
    Egyébként minek veszekedni mikor verekedni is lehet :D
    nekem mindegyik ugyan olyan jo.A szorakozás a lényeg nem az hogy 100%-ra olyan legyen mint az igazi, mert az sose lesz.Ha annyira komolyan gondolja valaki akkor elmegy pilotának.
  • Seaweed
    #4787
    Az a helyzet hogy ettol fuggetlenul tartom magam hozza, hogy nagyon hianyos a haditechnikai tudasod..megis nagy mellennyel ki mered jelenteni hogy te aztan..igy meg ugy...tudod a ismerek olyat aki mondokajat en is tatott szajjal halgatom ...o megse fenyezi magat...es ezzel nem vagyok egymagamban mielot az egod elkezdene ficankolni egy hozzaszolas erejeig!
    Kb errol enyit!