52965
  • netmester
    #4986
    nem engidi felrakni a redvipert. nem kell elötte valamylyik falcon fölrakni?? mert a rgistryb nem talál valéamit és azért áll le. sűz windowsom van
  • Molnibalage
    #4985
    Hát igen, de a koreai hadszíntéren nem túl gyakran fordul elő ilyen. Igazából ezern kéne változtatni, egyes repszázadok túl közel vannak a DMZ-hez. Minden fontosabbat hátrébb kéne pakolni és akkor már lenne értleme. A lehető legmesszebről járni bevetésre, mert a távolság védi a reptereidet. Saját terület felett légitenkolnál és utáa repülnél át a FLOT felett.
  • L Viper #4984
    A Flanker 2.5-ben szerettem nagyon a légitankolást, azelőtt meg az EF-2000-ben.
  • Molnibalage
    #4983
    Az a vicc, hogy nekem nincs programozva a joyom, csak akkor szoktam amikor légitankolok, az meg szökőévenként van. Az évek alatt túlságosan hozzászoktam a billentyűzethez... Nekem Cyborg Evo-m van kb. 1,5 éve.
  • Bucser
    #4982
    Ná jáhh.. ha a jó öreg Cíborg 3d-t lehetne programozni 64 bites windows alatt:) de nem lehet:)

    Szóval ez van:) várok az FCC-re ami be lett ígérve ősök által születésnapra aztán elnapolódott (mint ahogy az már volt 2-3- éve folyamatosan:D)
  • Molnibalage
    #4981
    Nekem ebben is ment. :)
  • Molnibalage
    #4980
    Mert NEM gázadással kell szabályozni a sebességet. Beállítasz egy olyan gázkarállást amin alapból lehagynád a tankert, és a airbrakes-t rakod rá joyvezérlésre, hogy a sihft+b és alt+b legyen két gomb és így tudod igen finoman nyitni vagy zárni a féklapokat. AF-ben mikor még régen játszottam elsőre sikerült realisticon tankolni, persze csak akkor amikor belerakták valamelyik patcgba, hogy ha nyitva van a tankolónyílás akkor leveszik a vezérlés érzékenységét a botkormánynak. Szólni kéne, hogy az FF4-be is kerüljön már be ez.
  • Bucser
    #4979
    MOndjuk nekem egyszerűen a halálom az F-16-al a tankolás.. lehet a szar joy miatt, de egyszerűen nem tudom tartani a tempot. vagy tul gyorsan közelítek (pedig szinte óvatosabb vagyok vele mint amikor grafikon t rajzolok) vagy túl lassan. egyszerűen túl kicsi a joyon a gáz útja a rendes skálázáshoz.

    Kéne már vissza az a kurva cougar picsába...
  • L Viper #4978
    Na ebben volt nehéz a légitankolás, ne ma Falconban:



    Ez volt ám a szimulátor (C-64 ACE) csak az ifjak kedvéért
  • Molnibalage
    #4977
    Hát ez vicces. A szimulátor nehezebb, mint a valóság. Sokkal kevésbé mozgok az játékban és mégis sokkal nehezebben csatlakozik rám a tanker.
  • L Viper #4976
    Csinálj jó kis TE -ket,többfélét is és majd kipróbáljuk.
  • netmester
    #4975
    nekem jó a ma este csak nincs redviper a gépemen ha esetleg valaki tudna küldeni egy torrent fájlt vagy megmondaná máshonan honnan lehet leszedni. na azt megköszöném
  • Molnibalage
    #4974
    Nem baj, repkedek szólóban és csinálok neketek akkor pár látávnyos ACMI felvételt meg lehet, hogy egy jó nagy TE-t.
  • L Viper #4973
    Nem jó a ma este nekem sem.
  • L Viper #4972
    Nem jó a ma este nekem sem.
  • Molnibalage
    #4971
    A controlsnál az advancedet kell megnézni. Még repveznek volt valami ilyen problémája, mert valamilyen grafikus alaklamzás amit használt megbabrálta azt is.
  • neuro
    #4970
    Egy kérdés:
    Az install után működött a mouse look külső nézetben (azaz 0 + egér = forog a nézőpont a gép körül) - de most már nem, lehet kikapcsolatam valahogy...

    Nincs valakinek egy tippje mi lehet a baj?
  • Seaweed
    #4969
    nem tudom...de Amman az Jordaniaban van
  • Gundark
    #4968
    Azt irtam "Ammán igaz". Miért szerinted nem igaz Ammán
  • Seaweed
    #4967
  • netmester
    #4966
    mikor gyülekező ma este??
  • Caterpillar
    #4965
    Flééééééééééééééééém!
  • Seaweed
    #4964
    Ammán?! :D az Jordania forvarosa..
  • Molnibalage
    #4963
    Most jött ki egy hete az új Aeyes 3D cokpit. Linkeltem is be videot. Fizetős.
  • Gundark
    #4962
    Én sajna nem. Csak éjfél után érek haza. Meg pihentetni kell a 15öst :) Bár azokat a hajtóműleállásokat nem igazán értem. Ennyire kicsi lenne a negativ tartály? Vagy nemtom. De hogy szivtam vele az tény. ÖÖ a 15ösnek van cép 3d kabinja? Ami megy is multiban :)
  • Molnibalage
    #4961
    Ma esetleg egy mini multi? Bárki aki ráér.
  • Gundark
    #4960
    Ammán igaz de akkor nekem este nem jó mert kedd reggel jönnöm kel dolgozni... A délutánt meg nem tudom. Akkor lehet hogy nem jó nekem.
  • repvez
    #4959
    Ha hétvégén is lesz multi akkor nekem a péntek, vasárnap kilöve és a szombat is csak max éjfélig, mert reggel korán kell kelni.De pünkösd hétfö az sztem mindenkinek ünnepnap.
  • L Viper #4958
    Én nem vettem észre akkora külömbséget Az AF-es, meg eközt.
    Bár a régi Falconhoz két HiTiles létezik, van a Tom's Free_HiTiles1, ami szintén installos. Ez utóbbi pár textúrát cserél csak le, de ahhoz képest nem rossz.
  • Gundark
    #4957
    Háháá! :) Bejöttél a csapdába :) Csinálunk hétvégén multit? ha pénteken nyomjuk akkor én csak 22:30 körül érek haza a melóból. Ha szombaton akkor nekem mindegy :P

    Mit kell nyomni hogy menjen az AFes a veres viperával? Mármint a hitiles :P
  • neuro
    #4956
    Nekem az AF-es Hitiles tetszik a legjobban.
    Sajna mostanában nem nagyon volt(van) időm játszani, de lehet a hétvégén összehozom valahogy.
  • Gundark
    #4955
    Milyen trükk? :) És melyik a jobb az AFes vagy a sima? Jobbat természetesen a "látványosabb"ra értem. Ja.... Neuro merre jártál? :) Nem úgy volt hogy jössz? Mintha Repvez azt mondta volna. Közben elemeztem a gépválasztást pszichológiailag : Balázs, Mirage (még rímel is hö :) - könnyed, elegáns (már ha harcra lehet ilyet mondani) amolyan igazi rapír, vannak hátrányai de a cikázása sok mindenért kárpótól. L_Viper is húz hozzá, de ő hornetet is választott ami megbizható és szívós és bár esetünkben nem számit terhelhető. (Kell is még alig ülnek a B-17ben) :P , Netmester pedig a MiG29cel egy igazi harcost választott robosztus, sérülésálló, és csúf meglepetéseket okozhat már most is de később gyilkos ellenféllé válhat. Repvezről még nem nyilatkozom, róla még adatokat gyűjtök :) de ha jól emlékszem 16ost választott a párbajokra. Egyszer meg Eurofightert? Az már árulkodó jel lehet :P
  • repvez
    #4954
    Egy jo kis doksi film részletei az f16-rol ,jo lene megtalálni az egyész videot.


    f16 avionikalantirn
  • neuro
    #4953
    Az AF-est de már sikerült megoldani :)
  • L Viper #4952
    Most melyik HiTilest ? Az AF-hez valót, vagy a régi Falconét ?
    A Falcon 4.0-ásét simán installálod egy mappába, aztán elindítod a kisebik méretű exe filet, ami a telepítő mellé jár. Ha kész a procedúra, utána a \Falcon4\Utilities\TerrainTexCompress.exe-t vagy a TerrainMerger01d.exe-t is indíthatod. Ekkor választani kell egy évszakot, szerintem a tavaszi a legjobb.)

    Az AF-est is lehet használni de ahhoz kell egy kis trükk.
  • Molnibalage
    #4951
    Persze én vagyok az egyetlen akinek nem működik, még az alap textúrák sem működnek rendesen. :(
  • Molnibalage
    #4950
    Benne van a manualban.
  • neuro
    #4949
    nem emlékszik valaki hogy kell a hitilest felrakni a redviper alá? a kereső nem működik a fórumban és 5000 hozzászólást nincs kedvem átolvasni :)
  • L Viper #4948
    Juteszembe Balage !
    A MIG-29 füst mod nagyon jó lett, ez már tényleg úgy kojtol ahogyan kell. Nem csoda, hogy i_hawkék berakják a patch-ükbe...gratula !
  • L Viper #4947
    Netmester mindig lopakodó üzemmódban repül, ahhoz nagyon ért :) és mindig a legváratlanabb helyeken bukkan elő.

    Addig-addig kötegedsz velem, hogy csinálok egy weblaptervet, olyan rózaszín sólymászfiúsz veresviperász tündibündit