52965
  • Gundark
    #5026
    Nekem nem jó a péntek, délutános vagyok és későn érek haza. Nekem a szombat jobb lenne, de ha nem hát nem :)
  • L Viper #5025
    Eddig oké a péntek, megyek.
  • L Viper #5024
    Elvileg a Redviper1 (vagyis FF4) telepíthető az Allied Force-ra is, bár én még nem próbáltam, csak kizárólag az alap Falcon 4.0-ra.
  • krisztian005
    #5023
    Bocsi, igazad van ténleg van egy szép nagy F.A.Q. felirat, csak én vagyok kicsit fáradt meg bamba, amúgy kösz minden segítséget.
  • Molnibalage
    #5022
    Az FF4/RV az amit ott látsz a logoban. Az alapjátk amitből az AF-lett az a Falcon 4.0. Az FreeFalcon4/Redviper erre települ rá és torrentről tudod leszedni vagy neuro is belinkelte a tárhelyét kb. 1 hete ide.

    A TE létehozásról külön fejezet van a manualban.
  • neuro
    #5021
    Ha már a fenti kép alatti felirat nem tűnt fel:
  • krisztian005
    #5020
    Amikor rákattintok egy magyar reptérre akkor azt mint célpőntot jeloli meg és más főleg olasz reptereket rak be magától induló és érkezó poziciónak, Molnibalage a manuálod még nem olvastam, de megnézem biztok sokminden van benne amit nem tudok, az FF4 nem tom pontosa micsoda, és hol lehet beszerezni?
  • Molnibalage
    #5019
    A mission builder mindkettőben TELJESEN egyforma. Törölni csak köteléket vagy package-t tudsz, de a már meglevőt nem tudod változtatni. Az ATO-ban le tudod bontani részletesen és tudsz törölni. Az FF4 motorja már engedi a küldetés típusát megváltzotatni akkor is, ha már létrehoztad és OK nyomtál. Viszont igen gyorsan tudsz létrehozni új küldetéseket és a szinkronziálása is könnyű a kötelékeknek mert, ha egy packageben vannak, akkor már szinte alapból tökéletes a "harmónia".
  • Bucser
    #5018
    Ami baromi idegesítő számomra.

    Megtervezett TE editálásakor gépet nem tudsz lecserélni adott missionben csak ha az egész kiadótt missiont újrakreálod. Vagy csak én vagyok a béna?? A beépített mission builder hihetetlenül béna... mintha AF-ben kicsit jobb lett volna anno.
  • Molnibalage
    #5017
    Bazz, de ócskán gépelek ma.

    "mibe magyar reptérről indulok és egy másik magyarra szállok le, de nem akarja engedni"

    Hát ezt azért fejtsd ki bővebben. Mit nem enged? Elmenti a TE-t? Leszállni a betonra? Az meg, hogy nem engedi? Felrobbansz? ATC nem jelentkezik be? A manualomat olvastad.
    bop.agria.hu
    Sajnos kicsit már elavult, azóta pár új dolgot tanultam és hiányzik belőle. Tölts le mindent amit ott találsz.
  • Bucser
    #5016
    Amit kereselaz a FighterOps
  • Molnibalage
    #5015
    Keveréke nem, de kéaszülget a Fighter Ops. Van itt fóruma is, de tudsz köülnézni a www.fighterops.com-on. Sajnos a fontos dolgokat a fizetős Area 51-ben teszik csak közzé, de van "beépített" emberünk. Ugye Bucser? A gond az, hogy lassan készülget, több darabban érekik, rohadt dárga lesz. Ez van, ezt kell (nem)szeretni...

    Az AF-et meg szerintem hagyad a fracba az FF4 klasszisokkal jobb.
  • krisztian005
    #5014
    Hali, nem ismerem igazán a Falcont, de érdekel, bár sok hibát látok benne, főleg az idegesít mikor a betonon gurulok olyan mintha reszketne a gép a betonhoz képest, én Falcon 4.0 Allied Force használok, és a netről leszedtem hozzá valami patch-et de ez sem sokat segített, a grafika sem túl jó, a Lock On-ba sokkal jobb, ami miatt mégis érdekel az hogy itt majdnem minden müxik a pilótafülkébe és teljesen kikapcsolt állapotból is lehet indítani, a pályaszerkesztővel is van némi gondom, pl. próbáltam csinálni egy pályát amibe magyar reptérről indulok és egy másik magyarra szállok le, de nem akarja engedni, nem hiszem hogy lenne a Lock On-nál és a Falkonnál jobb harcirepülőszimulátor, de esetleg nincs valami készülőben lévő, ameik olyan mintha a ennek a kettőnek a keveréke lenne?
  • Seaweed
    #5013
    hadititok?!

    de akkor se geppuska...gatling rendszeru gepagyu
  • netmester
    #5012
    én tudom hogy mit nem tudok. csak azt nem tudom hogy ti mit tudtok
  • netmester
    #5011
    nézd meg nekem nem tetszik és amúgy is úgy realisztikusabb lenne
  • Molnibalage
    #5010
    Most bocs, mert hogy megsértelek, de nem tűnik fel, hogy azért messze te vagy itt a legfiatalabb és legtudatlanabb mindenki közül? Naná, hogy ismerjük (hogy a francba ne ismernénk), és erre ott van a haditechnikai topik.
  • Molnibalage
    #5009
    Mármint a valódi A-10 füstről tüzelés közben? Láttam már róla eleget... A gépágyútűz füstjét odább tudom rakni mert a simdata-ban van ilyen sor, hogy "gunLocation" és utána x y z koordináták lábban. De miért is tenném? Rossze helyen van? Nekem eddig nem tűnt fel. A füssttel asszem nem lehet mit kezdeni, mert egyetlen gunsmoke van az összes gépágyúhoz.
  • netmester
    #5008
    péntekre multi. kötelező jönni :)
  • netmester
    #5007
    remélem ti sem álnátok elé amikor tüzet nyit mert akkor biztos nem baradna belőletek semmi. remélem ti si tudjátok azokat az adatokat amiket én tudok eröl a "vasról"
  • Seaweed
    #5006
  • Caterpillar
    #5005
    Idézek:

    "Fléééééééééééééém "


  • Seaweed
    #5004
    ágyúgép ha mar varacskosdisznaja

  • Caterpillar
    #5003
    Géppuska?

    Khm gépágyú...
    Ha már, akkor legyünk precízek!

    [odamond]
  • netmester
    #5002
    a vhs-t le tudom játszani. lehet 1 nagy kérésem balázs.az a-10-esnek a gépuska tüze elég gyenge és a géppuskatűz és a füst is a gép alól jön nem tudnád előrébb rakni??ha kell tudok videót küldeni a füstről
  • Molnibalage
    #5001
    Az csak a beépített ACMI opcióval tudod visszanézni magában a játékban, NEM tudod sehogy máshogy. Egyébként a főkönytárban az acmibin-ben vannak vhs kiterjesztéssel.
  • Molnibalage
    #5000
    Egy új TE, de még nincs kész, de így is van benne vagy 25 repcsi mindenféléből. A \campaign\korea2005 könytárba kell másolni.
  • netmester
    #4999
    amit falconal csinálok felvételt azt hova teszi???
  • Molnibalage
    #4998
    Esetleg egy hatalmas veres vipera?
  • Molnibalage
    #4997
    Sakcok, az Afterburner filmfest-en az a különdjíam, hogy kaphatok egy teljesen saját függőleges vezérsík skint. Segítsetek már valami értelmeset és jópofát kitalálni, úgymond közöset.

    Itt az eredeti levél, hogy könnyebben érthető legyen.


    What do you want your custom tail to look like? I really need SPECIFIC
    information, backed up by photo reference. For instance, you might say:

    "I want a chick with huge boobs hugging the tail." That would not be
    specific enough. Send me a pic and if I can't use it due to lack of
    detail etc, I'll have to recreate it, but at least it would give me
    something to go on.

    If you want me to replicate a specific squadron, I'll need their logo,
    numbers, etc. I truly want you to be happy with what I give you and a
    lot depends on the information you provide me.

    As far as time frame...I teach full time at the college level and am
    working toward another degree. My time is limited, so please understand
    this. All I can promise is I'll do my best and that all depends on what
    you want and how complicated it is. So let's get started!
  • Seaweed
    #4996
  • neuro
    #4995
    A patch-et majd legközelebb cserélem :)
  • Seaweed
    #4994
    Veeegre uj loko....mar untam a regit epp szolni akartam...de Neu! Meg mindig a Dan flakon patch van benne :D
  • L Viper #4993
    JÓ AZ ÚJ TOPIC-KÉP
  • L Viper #4992
    Én vezettem végig lépésről lépésre skype-on, alap installtól indulva, RV, majd patch-ek konfig editor és belső setup, mit hogyan állítson be. Az már régen volt :D
  • netmester
    #4991
    az ember elfelejt dolgokat.felraktam és a játék 50 fps-el megy!!már csak be kéne álítani pár dolgot
  • Molnibalage
    #4990
    Eddig hogyan Falconoztál, ha azt sem tudtad, hogyan kell felrakni?
  • netmester
    #4989
    thx
  • Bucser
    #4988
    A redViper felrakásához fel kell raknod előbb a Falcon 4.0-t.
  • neuro
    #4987
    az alap falcon 4.0 kell neki