52965
  • neuro
    #5066
    Minden alkalommal mikor hadjáratot repülök és feltolom az időgyorsítást. Mikor visszakapcsolom egy ideig jól megy aztán véletlenszerűen leáll a játék és csak úgy indul újra ha felkapcsolom 2x-esre majd vissza.
  • Molnibalage
    #5065
    Hát igen, de pont az időlmit miatt lett voln nehéz, de kiváló a képminősége és a HUD video is jó lett.
  • L Viper #5064
    Ez egy igen jó kis mozi.
    Más stílusú, nem olyan pörgős, de rendesen visszaadja a "Falcon feeling"-et
    Szerintem, a videóversenyen is esélyes lett volna a dobogóra, ha bent van az időlimitben.
  • Molnibalage
    #5063
    Nem is olyan rossz klip, csak ebben is kevés az akció, de vannak benne nagyon jó dolgok.
  • Molnibalage
    #5062
    De állandóan csinálja? Én összevissza 1-szer találkoztam ezzel a jelenséggel, de még a két patch előtt. Azért vannak anomáliák a progiban mint látszik. Az emberek 99%-nak működik a Hitiles, nálam nem és még az alap textúrák sem. Ferakom a bátyus gépére, ott sincs semmi baj. Akkor nálam miért..?
  • neuro
    #5061
    "Az időlassulás majd pause akkor van, mikor a program már nem képes száloni és követni az eseméyeket, ha gyenge a géped ez előfordulhat, vagy ha NAGYON sok dolgot mozgat. Ha a fentiek ellenére is előjön, akkor valami gebasz van az oprendszerrel szerintem."

    Hát nem mondanám, hogy gyenge a gépem hozzá :)
    Ráadásul csinálta XP alatt és most Vista alatt is, szóval mindenképpen a játék bugos.
    Kipróbálom majd úgy is, hogy egy TE-ben csak egyedül repülök és aztán tréningben is, hogy kiderüljön csak hadjáratban jön-e elő...
  • L Viper #5060
    Szerintem meg bug, mert az Openfalconban nyoma sincs, meg az AF-nél sem tapasztaltam.
    Azért rá lehetne kérdezni.
  • Molnibalage
    #5059
    A nézetváltás az nem bug, hanem így működik a progi, engem totál nem zavar.

    Az időlassulás majd pause akkor van, mikor a program már nem képes száloni és követni az eseméyeket, ha gyenge a géped ez előfordulhat, vagy ha NAGYON sok dolgot mozgat. Ha a fentiek ellenére is előjön, akkor valami gebasz van az oprendszerrel szerintem.

    A g-lockkal tényleg csinálhatnának valamit, mert vicckategória, hogy 20-25 mp-ig kell húzni 9g-t, hogy elinduljon a beszürkülés..

    A kitüntetés osztásról van egy leírás a frugals-on, kb 1-2 hete lett megnyitva.
  • L Viper #5058
    Engem még mindig az idegesít, hogy dogfightnál csak az alap Korea hadszíntéren lehet a kezdőponton állítani, a többin mindig egy ponról kezdi a missziót.

    Esetleg meg kéne még említeni a HUD kontraszt problémát, hogy eléggé haloványka, bizonyos esetekben nem is igazán látszik olvashatóan.

    Aztán még egy dolog: amikor a 2D kabinból váltok 3D-be egy kicsit "gondolkodik" megáll a program, igaz ez csak az első váltásnál van. Igaz ez a külső nézetre kapcsoláskor is.

  • neuro
    #5057
    Én eddig egy hibát találtam de az nagyon idegesítő: időgyorsítás után a játék néha "pause" módba kerül.
  • Gundark
    #5056
    Igen. A 15ösnél is. A 22nél gondolom besegit a tolóerővektor :) Nem figyeltem hány g-nél állandósul a forduló de ott pillanatok alatt jön a csőlátás. De majd a legközelebbi multinál jobban koncentrálok :)
  • repvez
    #5055
    Éncsak inkább kisebb grafikai hibákat találtam ,mert a nagyokhoz eléggé fel kéne turni a progit.
    A kisebbek.
    -A 2d-be nem mozog a kabin nyito karja igy nincs visszajelzés ha nyitva marad.
    - teljes utánégetön nem nyit ki a GSF, igy néha átmegy rajta a láng.De igazábol is a GSF utánégetésnél teljesen kitágul.
    -A repmodelnél valahogyan meg kéne oldani azt ha függölegesnez közeli álapotban elkoptatom a sebességet akkor hiába kapcsolok utánégetöt vagy bármilyen kormánymozdulatot akkor is a földig zuhan 110 mph-val vizszintes helyzetben.
    -A kitüntetés osztáshoz is hozzányulhatnának ugy az aranyközép utra tehetnék az AF és RV közé.AF-ben szinte lehetetlen medalt kapni vagy elölépni RV-ben meg elég volt 3 LGB-t ledobnom a kampány elsö küldiében és már jött is a medal.
    -A g-lockot is realisabra lehetne tenni, mert F-16ban nekem még nem sikerült se elszürkülni vagy elvörösödni.(Gundark az F-22esnél mondta hogy ott hamar elöjön)
  • Molnibalage
    #5054
    Indítottam egy új buglista topic-ot, mert az előző már le volt zárva. Hát így hirtelen ennyi jutott eszembe, de ti is írhattok bátran.
  • Molnibalage
    #5053
    Sebaj. :) Jól néz ki!
  • repvez
    #5052
    Ez esetleg lehetne egy alap vörös árnyalatban a farokjel rajzhoz vagy a veres viperák jelvényhez (igaz hogy ez kobra,de mindegy)
    http://www.tawerna.rpg.pl/dane/img/galeria/kobra.jpg
  • Molnibalage
    #5051
    Hát ma este nekem nem jó, megyek a szokásos röpladzázásomra és azt pont fél tízkor van a multi időpontjában.
  • netmester
    #5050
    ma este is jöhet valaki multizni
  • Molnibalage
    #5049
    Na itt egy idióta akinek problémája van a rakéták hatótávolságával. Amennyire átlátom nagyon el van keveredve a srác.
  • L Viper #5048
    Úgy látom meggyógyult a géped, csak így is maradjon !
  • Molnibalage
    #5047
    A 8-szoros Anti-Aliasnig csodákat művel a skienkkel nmi AF-fel vegyítve.
    A modommal használjátok a TE-t.
  • Molnibalage
    #5046
    Lerepültem a bevetést és rohadt jó lett. Képhegyek következnek.

    Nem hófehér, de Jaguar!




    Ennyi naftával szálltam le...



    Irány a sörgyár, öööö akarom mondani hangár. :) (A sörgyár már szét lett bombázva északon.



    Már bennt vagyok.



    Kívülről.

  • L Viper #5045
    Csinálhatsz elképzelt konfliktust , nem kötelező mindig a történelmi hűség. A küldetés legyen jó, nekem ennyi elég.
    Na azért egy hadjárat már más tészta.
  • Molnibalage
    #5044
    Na itt egy TE.

    Van benne minden földi jó, de most egyelőre nem bővítem tovább. Sok típusból csak 1-1 szerepel, hogy reprezentálják a balós arányokat.
    Került bele még az eddigieken kívűl még számos típus. Összesen kb. 45 gép repked asszem. Jó mozgalmas lesz. Aki nem akarja tudni, hogy mik az ne olvasson tovább....





    SZU-27, MIG-31, MIG-25 és Jaguar.
  • Gundark
    #5043
    Jó gondolat :) De még modernben lerohanhatjuk koreát is :) Hogy felszabadiccsuk a zelnyomó gonosság alól :)
  • Molnibalage
    #5042
    Na ja, de akkor az ellennek is modernet illik betenni. Majd akkor rakhatok össze egy Irán elleni támadás szimulálást is. Akkor aztán jöhet majd az ellen SA-10-zel, F-14-gyel és F-4 és F-5-tel vagy akár mást is.
  • Gundark
    #5041
    És? Legyen modern :) Lépj tovább a 83as koreától :)
  • Molnibalage
    #5040
    Nem lesz, mert azon AMRAAM van..
  • Gundark
    #5039
    Eftizenöt cét akarok bele a nép nevében :) Ha már mindenki van akkor nem lehet elnyomni szegény kis eftizenötcét :P
  • netmester
    #5038
    ha nem jó a péntek akkor szombat.ha meg az se jó akkor mind a 2 este
  • Molnibalage
    #5037
    A TE meg készülget. Sajnos az AH-64-ket ki kellett venni, mert nem akarták azt csiánli amit én akartam. :(
    Sebaj, tettem bele Tornado-t, Mirage-2000-et, SZU-24-et, EF-111-et és F-111-et. Hidegháborús hangulat lesz a javából! Lehet, hogy Jaguart is teszek bele, meg Mirage F-1-et. Már most több, mint 30 gép van benne.
  • Molnibalage
    #5036



    A másodikon ott a magyar a többi az csak poénból. A tesóm profi rajzos, megy megkérem, hogy rejzoljon le egy parodizált csikóslegyényt, ahogy lovagol egy rakettán, de csakis vicces formában. :)
  • Molnibalage
    #5035
    Még nagyon régen volt egy olyan kétoldalas poszer a Top Gunb-ban, hogy milyen az ideális NATO katona, de karikatúrában minden nemzetből. Berakom ide a képet.
  • L Viper #5034
    Valami jó magyarost kéne, vagy esetleg humorosat.
    Az sem rossz, amit múltkor beszéltünk, egy Amraamon ül egy bőgatyás hortobágyi csikóslegény :), olyan karikatúra szerűen.
    Ha lesz időm rajzolok valami marhaságot, vagy valamit amit mondassz.
    Régebben foglalkoztam dekorációval, karikatúrával.
  • Gundark
    #5033
    Jááj ma nagyon dulva vagy veles vipela :)
  • Molnibalage
    #5032
    Na, hazajöttem és elsőre beindult, pedgig nem csináltam SEMMIT! Érti ezt a fene... Imádkozok, hogy működjön legalább a vizsgaidőszak végéig.
  • Bucser
    #5031
    rövid ötlet.

    Volt nálatok vihar az este? Ha igen akkor húzd ki a gépet a connectorból meg húzd ki a tápkábelt cavard szét a gépet és süsd ki a házat és a ábelt is a kezeddel. Lehet hogy kóboráram maradt a rendszerben. (nálam elég sokszor előfordult meg szomszédnál is eddig. Ez a módszer működött kb ugyanezen szimptomákra).
  • Molnibalage
    #5030
    Skacok van egy "kis" gond. Van rá esély, hogy pénteken nem tudok multizni, ma reggel ugynais nem állt fel a gépem 10 bekpacs után sem. Azon még nagy nehezen fél perc alatt túl megy, amikor felismeri a winyókat meg a DVD meghajtót, de az utána követekező részen,aikor ez a zövek van: "a veryfing DMI pool...." vagy mi a szar csak szépen áll és áll és áll, holott ezen egy pillanat alatt át kéne mennie. Ezt most suilból írom. Ha hazamegyek és akkor sem rántzódik helyre, akkor lehet, hogy vagy egy héitig nem lesz gépem, ami így vizsgaidőszakban különösen vicces és vannak még beadandó feladataim...

    Kezdem már unni, hogy mindig az én gépem megy tönkre, a bátyusnak még soha semmilye nem szállt el, ez meg nekem már a sokaig hiba. Eddig elszállt 2 winyó, 1 alaplap, 1 proci, 2 memória, 1 táp, 1 videokari, 2 CD író. A mostani gép is azért lett véve, mert az előző tönkrement, még nincs egy éves. Márpedig, ha még a szoftverek indjtásásig sem jut el, akkor szerintem nyilvánvaló a hardverhiba..
  • L Viper #5029
    Akkor csatlakozol hozzánk későn és kész ! Jössz és nincs duma
    Volt már, hogy este 11-kor kezdtünk régebben is, pl mert későn értem haza.
  • Gundark
    #5028
    Csinálhatnál egyszer egy olyan TE-t amiben mehetnénk a "kedvenceinkkel" Te a Mirázzsal Netmester a 29essel L_Viper Hornettel vagy a Soufával, Repvez amivel akar én meg a 15sel :) Mindenféle cél nélkül, csak a reptér körüli funfalconhoz meg kötelékezéshez. (már az sem lenne semmi mikor egyszerre kiállnánk a kifutóra :)
  • Molnibalage
    #5027
    Én is jövök, addigra összerakok egy olyan TE-t, hogy beszartok. Lesz benne, B-52H, F-15A, F-16A, F-4G, F-4E, MIG-21bis, MIG-29, MIG-23, AWACS, SA-2, SA-4, SA-5, AH-64. Ezek már biztosak. Már most több, mint 30 gép van a küldetésben, jó mozgalmas lesz és sokszor újrajátszahtó. Sokféle feladatkörben lehet parádézni.