52965
  • neuro
    #5186
    Help Center Home > Your Videos > Uploading Videos to YouTube

    What's the best format to upload for high quality? | Video

    We recommend the following settings:

    MPEG4 (Divx, Xvid) format
    320x240 resolution
    MP3 audio
    30 frames per second
    Resizing your video to these specifications before uploading will help your videos look better on YouTube.

    Ha alapból ekkora felbontásban töltöd fel, akkor szerintem nem romlik annyira a minősége.
  • Bucser
    #5185
    olyan fontot kell hozzá választani. Megfelelő kódolás kérdése az egész.
  • Molnibalage
    #5184
    Feliratos okotatóvideok lennének, szóval kis méretben semmi nem látszódna belőle.
  • repvez
    #5183
    Youtubera is lehet jo minöségben felrakni videot csak ahhoz ugy is kell kodolni és azt is ki lehet tenni teljes képernyöre hogy jobban lássa az ember vagy google videora.
  • neuro
    #5182
    A youtube-on tárolt videó, illetve annak a lejátszója megjelenik a saját lapodon.
  • Molnibalage
    #5181
    "Ha embedded videokat akarsz"

    Ez mit jelent?
  • Bucser
    #5180
    Ha embedded videokat akarsz akkor tutorialnak totál megfelel a youtube hogy lássa a user mit akar csinálni. Onnan pedig HTML kóddal vagy UBB-vel lehet embedelni honlapba vagy éppen postba a videokat. Nem kell full felbontás és egyebek.
  • neuro
    #5179
    A tárhely mérete csak pénzfüggő... pont ezért is teszi fel a videókat mindneki a youtube-ra.

    Olyan helyen, ahol kapsz supportot is 1 gb tárhely kb. havi 2000Ft+áfa. A domain regisztrálása egyszeri bruttó 5000 Ft. Persze lehet olyan ajánlatokat is találni, ahol "mindent" megkapsz 3999Ft-ért de ahhoz semmi support nem jár és ha valami gáz van a szerverrel, nyugodtan el is felejthetsz minden adatot, amit feltöltöttél.
    Vannak ingyenes tárhelyek is, de az ugye nagyon ciki, és ott teljesen semmibe veszik az "ügyfelet".
  • Molnibalage
    #5178
    http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=120054

    Érdekes, valami újfajta helyszíaloktási lehetőség vetődőtt fel, ha jól értem.
  • Molnibalage
    #5177
    Nem jó, mert csak körülményesen letölthető. Mellesleg úgy akarom megcsinálni, hogy videolinkként lennének benne a manualban.
  • L Viper #5176
    Fórum szerintem is ez maradjon.
    Ha máshogy nem megy az oktatóvideók a youtube-on is elférnek, de ott a minőség elég gyengus.
    Fel lehetne tenni a weblapra a bővített manualt is :D
  • Molnibalage
    #5175
    Hát ezt majd a kollegákkal megbeszéljük, de tárhely az kéne rendesen.
    Lentebb írtam, hogy csinálnék kiképző videokat. Azok önmagukban lennének darabonként vagy 50-100MB-osak és lenne belőlük kb. 10 db.

    Fel lehetne tölteni jó sok skint és egybet, hogy ne 500 helyről kelljen összevadászni, még a két patch-et is fel kéne rakni a modomat és a TE-ket amiket majd összerakok. Fórumról nem tudok nyilatkozni, de lehet, hogy nem kell, hiszen itt van már ez. :)
  • neuro
    #5174
    Át kell gondolni, hogy mire is van szükség, mekkora tárhelyre, milyen funkciókra a lapon (hírek, fórum, szavazógép stb.), saját domain-re...
  • L Viper #5173
    Ebben az országban csak nyirbálás, meg összevonás van, kár azért a hangulatos bázisért.
  • repvez
    #5172
    Na most vergödtem haza a Szentkirályi repnaprol.Szétégedt a fejem olyan vagyok mint a rák,de nagyon jo volt csak kár hogy a szombati boeingot nem láttam.
    Azért azt szomoru volt látni hogy a 3 éve még élettel teli épületeket ellepte a gaz.De legalább nem lett szétlopva.
    sajna képeket nem tudtam csinálni mert elég váratlanul ért az indulás, máshogy terveztem, de igy sokkal jobb volt.
  • Molnibalage
    #5171
    Ez sajnos nálam is így van. Holnap lesz 3tól vizsgám és 2 nap alatt képes voltam rá, kb. 8 órát tanulni. Hozzáteszem egy olyan tantárgyról van szó aminek semmit értelme. Aminek van értelme az simán megcsinálom, de ez a két villamoságtanos tantárgy amit még meg kell csinálnom... Booooooooaaaaaaaa. Undorító és szart sem ér.

    Más. Vizsgálgattam még a játékot és rájöttem, hogy van értelme az ECM erősséget állítani a játékban. Bővebben
    itt.
  • L Viper #5170
    Nem kell valakinek egy iwiw meghívó? Lejár pár nap múlva !
  • netmester
    #5169
    na jó a soha kicsit erős kifejezés néha tanulok kb 15-30 percet is.de akkor anyám nincs itthon.
  • netmester
    #5168
    na akkor velem az a baj hogy 5 percnél tovább nem tanulok soha, ami max annyi hogy átolvasom az anyagot amiből dogát irok.másnap jön az 5-ös
  • Bucser
    #5167
    Sokat segítene a helyzeteden ha látnának néha tanulni.

    Esküszöm:) Amikor 2 napig tanultam szigorlatra fater rámnézett és megkérdezte: beteg vagy?
  • netmester
    #5166
    ja én elviselem a gép hiányát is ha van helyette mit csinálni
  • netmester
    #5165
    akkor ott kezdem hogy haza jövök a suliból gép bekapcs. nincs suli, átlag napi8-16 óra gépezés.eddig sehol smmi tnulás ugye.a jegyeim azok pedig jók már ha annak számít hogy év végén a legrosszab jegyem 3-as lessz aból is max 4 db.és csak gépezek
  • Bucser
    #5164
    Őszinte kérdés: milyenek a jegyeid az iskolai eredményed és mennyit látnak otthon tanulni? mert ezek erő összefüggésben állnak...

    14 éves korom óta vagyok számítógépfüggő (lehet korábban is megvolt csak nem tudtam róla:D)

    ÉS igenis kihat mindenre amit csinálok. suli munka szociális kapcsolatok.
  • netmester
    #5163
    tölem majd beszélhetsz anyámal,főleg ő van itthon.péntek óta nem játszottam.szombati kifogás:ha éjfélig negednek gépezni akkor én 1-ig akarok ( gondolom a pénteki multikra gondolt) gépezni.vasárnapi kifogás: tönkremegy a szemem anyit ülök a gép elött. mai: mert nem! és akkor én tegyek meg nekik mindent mint most is anyám puskályát én írom, közbe tudom ezt is írni.na ilyen jó szüleim vannak.ha lessz veblap akkor már szüleim valószinüleg engednek majd játszani.
  • Molnibalage
    #5162
    Akkor vedd úgy, hogy szoltunk! :)
    Persze ez a nem sürgős kategóriába esik egyelőre.

    Ja, a tsó ma itt volt és vállalta a farokemléma megrajzolását. Két rakettát meglovagoló csikóslegény lesz, de kicsit kifurázva, amolyan muchacho-ra véve. A két rakéta természtesen vigyorgó cápafogas lesz.
  • neuro
    #5161
    Hát én 6 éve weboldalak készítéséből élek, szóval ha kell segítség szóljatok ;)
  • Molnibalage
    #5160
    Hát én szívesen beszélnék a szüleiddel, mert örülhetnének, hogy legalább valami valódi agytornát és gondolkodást elősegítő játékkal foglalkozol és (nem szerintem agyatlan hentelős hülyeségekkel) és nálad idősebekkel is megismerkedhetsz és leglább tanulsz is valamit. Hála istennek az én szüleim soha nem tiltottak el semmitől "csak mert" alapon.
  • netmester
    #5159
    én minimális szibten értek hozzá, és kioróbáltam több szerkesztőprogramot is. gondolom nem felelnék meg az elvárásitoknak, de nem is karom vállalni mert nem tudom hogy jutok majd géphez mert anyámék nem nagyon szoktak engedni mostanába.ők se tudják hogy miért csak hogy ne űljek a itt és ne tudjak még multizni se veletek.
  • Molnibalage
    #5158
    Akkor most már konkrétan megkérdezem, hogy ki ért a techiknai részéhez egy honlap elkészítéséhez? Honlapcím bejegyzés (?így mondják?), és maga a honlap elkészítéséhez ki konyít és ki hajlandó elvállalni?

    Ha valaki elvállalja akkor valali normális kinézetben is meg kéne állpodni.
  • Molnibalage
    #5157
    Jó, de ki csinálja meg és hol találsz neki ingyenes tárhelyet. Kapásból kéne vagy 2GB...
  • L Viper #5156
    Ha nem is virtuális század, de legalább egy weblap kellene a magyar Falconosoknak és azon belül lehetne esetleg a század is.
  • Molnibalage
    #5155
    A TE-mel meg van valami gubanc. Elég sokszor CTD-t produkál. Sebaj, csinálok egy újat, és akkor ez modern cuccokat fog tartalmazni.
  • Gundark
    #5154
    Engem érdekelne a század :) Még ha raj is kezdetben :) Valóban nem kéne túl komolyan venni magunkat, legalábbis hierarchikus szinten. Lényeg az hogy minél több "bámészkodót" téritsünk meg a hívek közé :) Ja meg a név : ha ragaszkodunk a viperához, akkor legyen magyar vipera tehát két lehetőség jön szóba a rákosi vipera (Vipera ursinii rakosiensis), ill a keresztes vipera. Ha sólyomban gondolkodunk akkor vándorsólyom, vagy kerecsensólyom :) Persze ettől még lehetünk tigrisek is :P
  • Molnibalage
    #5153
    Igazából a nyugati fiúkat mazsoláknak tartom. Mintha nem tudnának máshogy repülni, csak fölényből. ÉN néha eljátszadozon a hadjáratban azzal, hogy beleülök MIG-21/23-ban én megézem, hogy mit tudok. Na az már tényleg izzasztó...
  • Molnibalage
    #5152
    Egyik sem olyan rossz. Viszont az kell, hogy mondjam, az ez az OF kabin veri az FF4-set. Nem sokkal, de veri. Balu, ha még olvasol minket, nem tervezitek a grayscale-es IR,TGP és radar screen módokat beépíteni?
  • Molnibalage
    #5151
    Falcon moive

    [URL=http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=120029]Még egy. Amikor leszáll az elején az F-16 az az énáltalam "kifejlesztett" kamerállással készült. [/URL]
  • Molnibalage
    #5150
    Igen, és az egy erősen kozmetikázott jelentés volt, hogy az F-22-nek adhassanak egy lökést, meg némi elektronikai korlátozással repültek a jenkik. Azt viszont nem értettem, hogy miért.

    De most komolyan, HOGY A TÚRÓBA LENNE JOBBAN ESÉLYES az indiai Szuhoj, mikor csak SARH rakétafegyverzet van hozzá és orosz adat szerint is kisebb a hatótávolsága, mint a C-4-es AMRAAM-nál? És hol van már a C-4 már van C-7 is!! Ja és indiának van AWACS-e? Nincs! ERŐSEN sarkított gyakorlat volt. Mint leírtam, fegyverrendszerek küzdenek. Ha a világon a szuhojok annyira veszélyeztetének, akkor talán USA feleszmélne és több Raptort próbálna rendszerbe állítnati, de erről szó sincs.

    Nem arról beszélek, hogy a SZU-30 rossz gép lenne, sőt komoly fenyegetés amit nem szabad elviccelni, de azt állítnai, hogy lemossa a USA gépeket az egyszerűen kapitális baromság. Azt meg, hogy az angol Tornadokat elverik az annyira nem meglepő. A Tornado egy generációval korábbi tervezési elveket képvisel areodinamikailag és nem is vadásznak készült csak csináltak olyat is. Hát nem véletlenül nem terjedt el, sőt az olaszok váltottak F-16-ra és visszadobták az anglokonak a gépkeket.

    ARH rakétával még egy modernizált F-4 vagy Tornado is komoly ellenfél agy SARH-s Szhuojnak. Ezt tudomásul kéne venni végre, AWACS támogatással és adatátvitlei rendszerrel meg főleg. Szuhojon van adatátviteli rendszer? Én nem tudok róla, de akkor javítson ki valaki, ha tévednék. Na de ezt talán nem itt hanem Haditechnkiánban kéne megvitatni.

    Más. Akkor kit érdekelne egy Falcon magyar virtuális század? Nem kell olyan vérprofira venni a dolgot, mint a loncisok.
  • 42nd Intruder
    #5149
    Bocsika, de ahogy Cutter mondaná az updatem kicsit lassú, de ide meg kell említenem, hogy pár éve az indiaiak csúnyán elverték az amerikaiakat, meg nemrégiben az angolokat is. Igaz a Su-30MKI-ban nemcsak orosz technika van, de akkor is meg kell említeni.
  • L Viper #5148
    Balage, megnéztem a TE-t az új modokkal.
    Már előre látom a fanyalgókat az FF3 fórumon: Túúl nehéz, miért nincs Amraam ?

    Egyébként miért épp a 2005-ös hadszíntért választottad alapul, noha ez egy "retro" szitu inkább?
  • L Viper #5147
    Nekem elég volt azt a két oldalnézeti gifet és így a 2000 c egyedi 2D-s frontnézete is maradt az eredeti.
    De az is jó amit te akarsz, ha nem zavar hogy a cockpit nem azé a gépé.
    Egyébkénz a 2000 C-nél azért pofoztam így helyre, mert a 2D-s és 3D-s ennél a tipusnál nagyon összhangban van, mivel a 3D-s pont ezé a tipusé.