52965
  • Molnibalage
    #5266
    Nos, elvileg a szimuláció helyes. Ebből következik, hogy nem véletlenül vannak a mai géek jól megpakolva zavarókkal. Amint érzékelik a radarjelet lehet dobni a zavarókat és lőni be az ECM-et.
  • Molnibalage
    #5265
    Először Cifu-t kérdezem itt a Hadticehnikai fórumon, hogy ő mit tud a valóságról. Aztán majd megkérdezem, hogy az AI miként muszikál.
    A modern orosz SAM-ek chaff érzékenységét i feljebb vittem, persze a Patriot-ét is. Igazából csak akkor van ellenük esélyed, ha alacsonyn repülsz. Önmgukban a SAM-ek nem komoly fenyegetések, de ha már csak egy-két ellenségges repcsin is kószál a környéken. Hajjaj! Főleg, hogy ők magassái fölényben operálhatnak veled szemben..
  • L Viper #5264
    Nekem úgy rémlik, hogy az AF-ben is így van.
    Kérdezd meg valamelyik angol fórumon.
  • Molnibalage
    #5263
    A másik vicc az, hogy az S-300-as család tagjai nem generálnak jóformán SEMMILYEN RWR figyelmeztetést (a keresést az érzékeled, de az indítást azt nem) nem értem, hogy ez miért így van benne a játékban, ennek most járok utána. Az viszont érdekes, hogy ennek ellenére az AI érzékeli a rakétaindításokat...
  • L Viper #5262
    Szépek nagyon az orosz gépek skinjei.
    Moziztam csak, de majd komolyabban kipróbálom.
  • L Viper #5261
    Pontosan, kedvenc kincsesbányám :D
  • Bucser
    #5260
    ráadásul ha feljebb mész egy könyvtárral (parent directory ott van az OF és az RV is patchestül mindenestül.
  • L Viper #5259
    KEZDŐKNEK KÖTELEZŐ:

    TRAINING LÉPÉSRŐL LÉPÉSRE

    Nagyon korrekt, képekkel, MFD illusztrációkkal szájbarágósan magyarázva.
    Angol ugyan és régebbi, de az RV-hez is nagyon jól használható.
  • Gundark
    #5258
    Ja. De akkor is felszabadulna két pilon amit a tökök foglaltak el.
  • Molnibalage
    #5257
    Hát a "szimpla" F-16 nem kapjameg alapból, az már az extrák közé tartozik és asszem csak a Block 50/52-es szériáktól felfele van.

    A TE milyen lett?
  • repvez
    #5256
    Sztem a görögök is csak egy felturbozott blk52+ gépük van hasonloan az izraeli vagy lengyel gépekhez.Tudomásom szerint csak az emiratusok használnak blk60-ast.Ez a CTF meg csak azért nincs minden gépen mert nem igényelték a megrendelök,mert vagy van a nagyobb távolságu bevetésekre más tipus vagy nem kell neki nagy távolságu gép.
  • Molnibalage
    #5255
    Hát van valami fejlemény ECM fronton.
  • Gundark
    #5254
    A görögök nem csak a hátiputtonyt tették rá a 16osra? Mert az emirátusos gépeknek már mindenféle dudor meg bizgentyű van az elején :) Kicsit már az AH-1 Z-re emlékeztet :) Egyébként miért nem kapták meg a rendes 16osok a CFT-t? Hasonlóképpen mint anno a 15ösök.
  • repvez
    #5253
    ha jol láttam akkor a 12. oldaltol kezdödik a 18. ig, és fogalmam sincs hogy mit miért kell beállitani hogy jo legyen és hogy azt minden egyes mission elött meg kell-e csinálni vagy csak egyszer .
  • Molnibalage
    #5252
    Hanyas oldalakat kéne vizslatnom? Én a 17-18-dik oldalon talátam MFD beállítást? Mi nem megy?
  • repvez
    #5251
    feltettem azt a manualt a freefalconos gmailos helyre, mert én valahogy nem értem az angolt, hogy mit kéne csinálni ahhoz hogy megjelenjenek az adatok a kijelzön.
    (mé' nem beszél mindenki magyarul)
  • Molnibalage
    #5250
    Hát megnéztem az orosz SAM-ek adatait, 0.005 és 0.0015 alap chaff chance értékek vannak belőve. Vicc ez is.
  • Molnibalage
    #5249
    Nekem nincs OF fennt és nem is lesz. Vagy te nem tudtad megnézni? Most akkor mi is a gond?
  • repvez
    #5248
    sikerült megnézni azt a manualt?Abban mintha irtak volna a chaff/flare állitgatásrol is.
  • Molnibalage
    #5247
    Ja, meg a görgöknek is már talán.

    Egyébként szerintem élvezhetetlen még a modommal is. Mindenki rakétahegyeket ereget azt egyszercsak mindenki halott. A modom tovább bővült, az IRIS-T, MICA IR rakéták értékeit is beállítottam. Az orosz SAM-ek iszonyat durvák. Az AI-t lelövi, mint a kacsákat amitket nem zavartam le alacsonyra. Én természetesen úgy repültem.

    Ha az általam írt ECM mód lesz (vagy mod ahogy tetszik), akkor talán lesz értelme modern időkben is játszani. Alapállpotban csak dísz a gépen az ECM és a chaff/flare szóró.
  • Gundark
    #5246
    Jesz :) Köci :) előre a jövő háborújába! :P Egyébként a Block 60ast megcsinálta valakit? Végülis az emirátusnak már van :)
  • Molnibalage
    #5245
    Na, itt egy új TE. Gundark kérésére modern gépekkel. Ez sem tekinthető befejezettnek.

    Van benne eddig kb. 20-20 gép mindkét oldalon és modern SAM-ek. SA-10, SA-12, SA-15 és Patriot. A csodamasinák meg: SZU-33, SZU-30, MIG-31, MIG-29SM, F/A-18E, F-15C, F-16C Block 52, Rafale és Eurofighter.
  • Gundark
    #5244
    Ja és tarthatna egy csörgőkigyót a mancsai között :)
  • Molnibalage
    #5243
    Naná!
  • netmester
    #5242
    hát elég gyilkos tekintete van
  • Molnibalage
    #5241
    Ez a cicuspofa sem lenne rossz farokembélámnak.
  • repvez
    #5240
    ha minden jo akkor fennt van a gmailes tárhelyen.Ez az OF docs mappájában volt benne.
  • Molnibalage
    #5239
    "BMS DASH34-es manualbol"

    A miből? Ez egy pdf dokumentum? Mert az www.F-16.net-en fennt van az összes kijött Falconos pdf, kivéve az enyémeket. :)
  • netmester
    #5238
    Légibalesetek :)
  • Caterpillar
    #5237
    Falcon 4.0 Family Edition...
  • netmester
    #5236
    anyám ma már engedett 7-ig játzsani. ez már haladás
  • repvez
    #5235
    Na beirtam a gondomat az OF forumára és ezeket a válaszokat kaptam:

    "That’s the default setup for the MFDs if no data is available/programmed in to the DTC.
    If you don’t want to use the DTC just yet is no problem to configure your MFDs “inflight”. Just press a “free” button on the bottom line and choose your desired display."
    És
    "
    Set up your data cartridge and ur problem is solved!!!! Or set it up manually once inside the cockpit! AGAIN!!!!!! Read the manual "

    Valaki le tudná irni hogy mi vonatkozik a BMS DASH34-es manualbol a radarbeállitáshoz?Hogy müködjön mindkét monitor és választhatoak legyenek a fegyverek.
  • repvez
    #5234
    ezen az oldalon le lehet tesztelni ,hogy minden port ki van-e engedve ami kell a falconhoz.
    portteszt
  • Molnibalage
    #5233
    Még 1,5 év van addig. Legalábbis ezen oldal szerint.
  • Molnibalage
    #5232
    ", attol függöen hogy melyikkel látod jobban a célt" Ezt jöhetne az RV-be is!

    Ja meg visszahozhatnák a textúrázott MAV és TGP képest is...
  • L Viper #5231
    Jól hangzik ! Húúú 10 éves jubíleum
  • L Viper #5230
    Ezt is ki kéne már próbálni dogfigtban.
  • Molnibalage
    #5229
    Nem. Már itt van a fejemben a klipp. Jó sokáig tart majd megcsinálni, mert az összes létező Falcon verzóból lesz benne video. :)
    A forgatókönyvet nem lövöm le, de nem az akicóról fog szólni, inkább egy legenda születését és életét fogja röviden bemutatni.
  • repvez
    #5228
    Na már OF-hez is csináltak egy külön progit amivel könyebben lehet csatlakozni egymáshoz. RV-hez miért nem akarnak ilyen serverkeresöt csinálni?
    OF Replace Launcher
    Még nem tudtam beállitani hogyan kéne müködésre birni.
    Na és egy kicsit probáltam nyomni az OF-et offline, azt nem értem hogy TE alatt tökéletesen müködik a földi radarmodok és bármilyen bombaoldás,de kampány alatt elmegy mindkét MFD képe Blank felirattal.
    De a LGB oldás az nagyon jol néz ki ezen a szürke kijelzön és hogy lehet változtatni a kijelzés modját TV, fekete-fehér és annak az inverz változatát, attol függöen hogy melyikkel látod jobban a célt.
  • L Viper #5227
    Nem rövid egy kicsit ?