52965
  • Pzolika
    #5506
    Ok Köszönöm a segítséget.(megtaláltama freemailos címeded) az él még?
  • Bucser
    #5505
    Ha írsz ide akkor lehetőleg fontold meg jól a mondndódat. Azaz ne m9nden gondolatnak Új Hsz-t 10 percenként.
  • Molnibalage
    #5504
    MSN van, de szökőévenként vagyok fennt. Skype is van, ott szoktunk gyülekezni a skacokkal multi előtt, de ott sem vagyok fennt máskor. Csütörtökig nem is érek rá, de ami kérdésed felgyűlik, azt akkor megtárgyalhatjuk, de csak este 6 és fél nyolc között érek rá, mert előtte tanulok, utána megy megyek sportolni.

    Ha ide írszm tuti, hogy megnézem igen hamar, vagy írj a [email protected] -ra.
  • Pzolika
    #5503
    Várjál nemvagyok képben
  • Caterpillar
    #5502
    chattopig!
  • Pzolika
    #5501
    VAGY INKÁBB ITT TARTSUK A KAPCSOLATOT
  • Pzolika
    #5500
    Msn ed van?
  • Molnibalage
    #5499
    Ha nem tudod beszerezni a Falcon 4.0-át elküldöm postán.
  • Molnibalage
    #5498
    Az alap Falcon 4.0 kell és arra kell rárakni. Elvileg AF-re is lehet, de csak elvetemültek csinálják azt szerintem.

    http://www.mininova.org/
    Írd be, hogy Redviper és láss csodát. :)
    A patcheket majd átküldöm, ha megadod a mailcímed, meg a moddolást is amit használunk, meg majd írok pár fontos apróságot is.
  • Pzolika
    #5497
    Aham. És az FF4/Rv hez hogytudok hozzájutni? Leszedhető esetleg valahonnan?
  • Molnibalage
    #5496
    Hát a multival az a gond, mi nem AF-et repülnük, hanem FF4/RV-t és azt is erősen moddolva. Én az AF-fel kb. azóta nem játszom, hogy megírtam a manualt, nagyon kiábrándultam belőle. Messze a legrosszabb Falcon verzió szerintem. Ha azzal játszasz mindenképpen rakd fel a legutolsó patchet, ami asszem az 1.12-es.
  • Pzolika
    #5495
    A leírás megvan (nagyon hasznos sokat segített ez úton is köszönöm) Allied force.A küldetéslista: elmmentettem 1 állást majd mikor visszatöltöttem (a mentést) mást listát kaptam.
    Nah mindeggy nemérdekes a multis rész viszont érdekelne de még azt se sikerült elindítanom.(kell hozzá valam Ip cím vagy patch?) nekem még teljesn alap a gamma semmi javítás nincs rajta.
  • Molnibalage
    #5494
    Hát ez egyre zavarosabb amit írsz. Ott kezdődik, hogy más hadjáratot választottál naná, hogy más lesz a küldetéslista.

    Mivel játszasz? OpenFalcon, FreeFalcon 4 vagy Allied Force?

    bop.agria.hu-n találsz egy általam írt manualt, kicsit már elavult, de kezdésnek jó lesz. Ha tudsz gyere multizni és majd tanítgatunk.
  • Pzolika
    #5493
    Hát úgy hogy a Koreai hadszíntéren vagyok 2 es kampány.Megált az Óra (10 napon) gondoltam vége van kijelöltem a 3. ikat és elkezdtem.Belekukkantotam hogy mi várható majd mentés kilép.Másnap ujratölt a mentés és 1 uj küldetéslistával találtam szembe magam és a fegyverek között ott volt a gbu bomba is ez lett furcsa és mivel én még ismerkedés szninten vagyoka gammával gondoltam emgkérdem hogy mi okbol adhatott be block 52 őt mer előtte még sose találkoztam vele.
  • Caterpillar
    #5492
    Részben igazad van azzal a különbséggel hogy a su-25 nem fog neked a harctér fölött x rácsapást végezni! Egyet oda és ha nagyon muszály egyet vissza és tűnés haza! Az A-10 ezzel szemben szépen elkörözget csinál ezer lőkört amíg elfogy mindene és go haza... Más harcmodor! Teljesen!
  • Molnibalage
    #5491
    Hogy nem ugyanahhoz a repzázadhoz csatlakoztál vissza szerintem. Pontosan mit értesz kilépés újratöltés alatt? Reültél vagy exiet nyomtál a hadjárat térkép alatt?
  • Pzolika
    #5490
    Sziasztok.

    Falcon 4.
    Csak 1 kérdés.Olyan történt most hogy a sima játékba uj kampányt kezdtem és beadta a bolock 52 őt.Kilépés utánn újratöltéskor más küldetéssort kaptam és már csak bolk 50 es gép van.

    Mi okozhatja ezt?

    A választ előre is köszönöm :):):)
  • Molnibalage
    #5489
    Az A-10 is pont ugyanezt csinálja, van egy FAC aki lehet elég sokmindenki aztán kommandírozza a többit. Mellesleg a SZU-25 mi, ha nem "tankkiller" 30-as ágyúval és egyéb cuccaival?
  • Caterpillar
    #5488
    Nézd ez fegyverzetfüggő is azért meg azt sem érdemes elfelejteni hogy a két repülőnek totál más a feladatköre! Az A-10 ugye a tankkiller a Su-25 meg kirepül egy várakozó légtérbe és ha szólnak neki akkor odacsap és takarodik haza...

    Ha már összehasonlítunk akkor inkább a Su-25T -vel érdemes hasonlítani az A-10 -et a Vikhr raksik miatt!

    Bár tény hogy egy harckocsioszlopot az RBK-500 is szépen begyalázza nem is beszélve a KMGU -ról...
  • L Viper #5487
    Ez jó : UFO Felvétel
  • Molnibalage
    #5486
    A 2D-s hadjáratmotorra is ráférne némi optimalizáció. Például már eddigis feltűnt, hogy túl táp az A-10.

    A TE-ben tesztelegettem egy kist. Két A-10 rázavarva egy T-72-es battalion-ra, 20-30 között kilövést produkált 5 futattásaból 4 Mavercikkel és 6 MK-20-assal.

    Két SZU-25-re 6 irányított rakétával és két CBU bombával rázavarva egy M60-as battalionra 6-11 kilövést produkál. Ez rohadtul irreális szerintem, ennyire nem durva azért az A-10-es sem és a SZU-25 meg annyira azért nem szar...
  • Molnibalage
    #5485
    Hát úgy tűnik lesz esélyem a győzelemre, a három legfonotsabb déli repteret skierült szétbombázni. Osan, Kanagug és Seosan. Itt vannak az F-4G-k, F-105-ös és A-10-es gépek. Enélkül igencsak nehéz dolga lesz a gépnek... Az ár nem volt olcsó. Osan környékére bezavartam vagy 40 gépet és a felét lelőtték. Én egy 4 gépes MIG-23 köteléket vezettem és egy 4 gépes F-16A úúúúúúúúúúgy szétzavart ott mindenkit, hogy rossz volt az nézni. Engem és még két gépet secperc alatt ledurantottak és szétvaratak 4db J-5 és 4db J-6 gépet(itt a labels-t bekapcsoltam és a katapultált pilóta volt a fix kamera). Visszaültem a maradék MIG-23-asba és sikerült belopakodnom egy F-16 mögé és indítottam két R-60-ast, de egyi sem talált, de ő kivált a harból a védekezőmanőverrel. Ekkor a maradék két léiharcrakétámmal elindultam dél fele, hátha megtalálom a AWACS-et. Két lassan és magasan repülő célt láttam a radaron, gondoltam az egyik vagy a tanker vagy egy AWACS. Mázli, az AWACS-re mozdultam rá ls sikerült is leszedni. Eztán végzett velem egy HAWK..
  • Molnibalage
    #5484
    Na, de ez a baj.

    Most J-6-os kötelékeket vezetve két bevetés alatt szétkaptunk 25 déli járművet. Koksant is sikerült szétlőni, de sokba volt. Rohadt jó volt, pont a szemem láttára kapták szét a Hawk állást, de pont bombaoldás után egy K-SAM leszedett... A többi gépből is szedtek le, de a MIG-ek szépen lefoglalták az F-16-osokat.
  • neuro
    #5483
    Hogy könnyebb legyen őket leverni a déli oldalról :)
  • Molnibalage
    #5482
    Persze sok-sok bevetést megbabrálok, hogy esélyünk is legyen. pl.: Kanagug airbase-re ráküldök, 8 db SZU-7-est és még 4db J-6-ot a Hawk állásra és még arra söpröget majd 4db MIG-21PF és 4 MIG-23-as. Ennyi csak elég lesz. :)

    Rohadtul idegesíő bugok vannak azért benne. Egyes légibáziokra hagyományos és nem ARB bombákkal támad az AI és nem is a kifutót célozza meg az AI a steerpoint űok adatai szerint, más van kijelölve. A J-6-ra nem irányított rakétákat tesz, de én még SOHA nem láttam az AI-t ezzel tüzelni sem magától sem a parancsomra. A BAI és inerdiciton bevetére menő gépek is sima és nem kazettás bombákkal mennek. A SZU-25-re meg mindig csak bombákat rak az AI semmilyen orosz A-G rakétát nem rak. Miért?
  • Molnibalage
    #5481
    Na elkezdtem egy északi-koreai '83-as hadjáratot ugyanazzal a felállással, mint amikor a déli oldalon repkedek. NAGYON hangulatos. Első bevetésen 3 F-4S-t szedtem le, a kísérőm nem élte túl. Sikerült rajtukütni, pont mikor egy SA-3-as elkezdett lövöldözni. MIG-21-ek is megjelentek a végére. Mivel hajnalban kezdődik a móka, szerepet játszott a Nap vakító hatása is, az egyik F-4S-re jó sokáig nem tudtam emiatt R-60-ast indítani. Ekkor jött a gépágyús ügyeskedés amiből egy pillantkép itt:



    Éppen veszettttül fordulóztunk, ez meg egy kapáslövést eresztett meg egy MIG-21-re, ha jól láttam nem talált. Lehettünk vagy 200 lábon...
  • L Viper #5480
    A modjaidat elküldtem a freefalcon4 -es gmail-esre
  • Molnibalage
    #5479
    Elég, ha kézzel megrajzolom és ráteszi azt is. Ezt kb. 1 óra alatt hozta össze. Ennyi idő telt el az elküldés és a válasz e-mail között.
  • Molnibalage
    #5478
    Nem, még mindig kell, az objects-es cucc is kell + Fraps.
  • neuro
    #5477
    Tegyetek be mögé valami nemzetiszín szalagot a háttérbe. Akkor lenne benne egy kis mozgás és dinamizmus és persze több szín is.

    Esetleg egy Falcon photoshop szkin templatet nem tudsz szerezni tőlük? :P
  • L Viper #5476
    Na valami magyaros a Falconban.

    Megvan már a simdata, aktuális még a kérésed ?
  • Molnibalage
    #5475
    Na, ezek már az én képeim. 1024-es felbontású dds-ben van a cucc. Ez még nem a final, csak egy teszfázis.



  • Molnibalage
    #5474
    Akkor az. :) Mehet rá? Milyen betűkészlettel menjen? Vízszintesen legyen vagy a vezérsík függőleges kontúrjával párhuzamosan legyen rajta?
  • Bucser
    #5473
    vagy e -vé alakul az a, vagy pedig s-t teszel a végére. de mindkettőt nem lehet.

    Horsemen lenne helyesen.
  • Molnibalage
    #5472
    Rosszul írtam volna? Hogy kell helyesen írni? Vagy egyéb ötlet?
  • neuro
    #5471
    "Horsemens" ?
  • Gundark
    #5470
    valami még kéne oda a farok felső részéhez. "Olyan üres" ott. Most mással szívok :) egyszerűen nem tudom hogy a gépem miért nem gyorsul. Emlékezzetek vissza ti is otthagytatok amikor egyszerre szálltunk fel. A kisérőm elemelkedik szó nélkül a pálya közepéről nekem meg a végétől nagynehezen sikerül. Már az utánégetőt is átállitottam a "szokásos" kétharmadhoz és semmi. Lehet újrainstallálom a az egészet.
  • Molnibalage
    #5469
    Kb. így fog kinézni, de a srác még finomít rajta. Mit szolnátok a Horsemens felirathoz alá esetleg?

  • Molnibalage
    #5468
    A skinkészítő cimbi még azt kérdezi, hogy szeretnénk -e más szöveget vagy jelzést is rátenni? Amenniyben nem érkezik jelzés 1-2 napon belül, akkor úgy tekintem, hogy nem.
  • Molnibalage
    #5467
    A modom legutolsó verzióját még mindig nem rakta fel senki. Tegye már meg valaki, fontos lenne...