52965
  • Gundark
    #5586
    Sajnálom jellemhiba és emberi gyengeség, de nem tudom megállni : A felhőket nézegeti a köteléktársa poziciója helyett Már lehet volt szó róla csak elfelejtettem. Az AFhez lévő dr stop kokpitok nem alkalmazhatóak valamiképpen az RV-hez? vagy oda csak a "sima" jó? vagy az sem? Minden megoldás érdekel, mert azok a pitek tetszenek jelentősen
  • repvez
    #5585
    Te biztos idöjelzö vagy mert mindig a felhöket és az eget nézed
  • repvez
    #5584
    Az a két jo madár az FS-böl valo ugyhogy nehogy bedölj neki.
    Egyébként most Az OF-et igy lehet felrakni: F4+OF4.3+4.4+4.4.1.
    Sztem jo lenne a hadjárat merteszméletlen nagy a nyüzsi a légtérben ,csak azokat a monitorokat tudnám beüzemelni.
  • Molnibalage
    #5583
    Közben a hátéből lesett, ez a két kép ez nem Falcon, hanem valszeg FS..
  • Molnibalage
    #5582
    Bazz, a tigrises F-4 és a hordozós F-14-es kép nem gyenge.. Ezek benne vannak az OF-ben? Komolyan letöltöm még a végén, mert ezekkel zsír videot lehet csinálni.
  • Molnibalage
    #5581
    Hát eszméletlen jól néz ki, az már biztos, szinte már fel is raknám, de hiába a csili-vili graf, ha egyszerűen gyengébb az AI-ja és a hadjáratmotorja és még számtalan más gond is van.

    Egyáltalán az OF patchek azok hogyan vannak? Nekem OF-ből a legősibb első verziója van azt csá...
  • L Viper #5580
    Akkor már inkább japán F15-ös és mindjárt lehetne egy kamikaze kötelék is

    Más: remélem az RV-ben a patch után lesznek ilyen szép felhők
  • Gundark
    #5579
    Aha abbó tóód mi lesz? Én leszek a mig 28as efötös te meg a tomket. Amikor megjelensz felettem akkor csak annyit hallasz még a rádijóban hogy "bánzáááj" és a 28 már beléd is ütközött. ez a taran modern verziója
  • Molnibalage
    #5578
    Hát igen, de mitha az OF-ben nem predefiniált értékek lennének, hanem te írhatsz be dolgokat. Sajnos a példákon látszik, hogy kint mitha magasabbak lennének a megszokott upload értékek...
  • repvez
    #5577
    Azt hiszem erre gondoltál.Igaz hogy OF, de talán nem sokban különbözik.
    MP setup
  • L Viper #5576
    Asszem repvez találta.

    Amikor felvettük a Funfalcont, akkor nagyon jó volt még a szoros kötelékezés is, biztos, hogy a "magyaros" upload karcsú.
  • L Viper #5575
    Itt nincs marakodás, csak hangulatos csevegés

    Na majd integetek, de a kabinból és fejjel lefelé feletted. Én leszek a Krúz gyerek
  • Molnibalage
    #5574
    Jaja, ha megnézitek a Funfalcon videot, mivel ott már csak összesen hárman voltnuk és repvez volt a szerver, a legminiálisabb ricegés van a dologban, de nem laggolás. A gond az talán, hogy nagyon sávszéligényes a cucc, de ez csak egy tipp. Sajnos a másik legnagyobb gond az kell, hogy mondjam, netmester szolgáltatója, ha ő is bent van, akkor ő a szűk keresztemetszet és elég ócska upload-ot adnak. Ki is linkelte be a sávszélkiosztás művészetét a frugalsról. Jó lenne azt újra elolvasni, hátha segít.
  • Gundark
    #5573
    Itt nincs marakodás. Ja és dear L_viper, majd integetek mikor lógsz az ernyődön. Szóval integess vissza
  • netmester
    #5572
    az elszántság mindenkinek megvan. mostmár az kéne hogy a golyók is olyan pontosságal találjanak célba mint ahyogy itt marakodtok :)
  • L Viper #5571
    Na majd megkopogtatom a kis hátadat egy kér bájos sorozattal !
  • L Viper #5570
    Amikor már késő este nyomtuk akkor már nem is igazán volt csúszkálás. Sokszor a net vacakol és nem a Falcon hibája.
  • Gundark
    #5569
    no meg ha meglesz a javitás akkor (és benne lesz :) tudunk zárt köteléket nyomni, a csúszkálás nélkül. Cool lenne. Ami meg balázs F4 formációjűt illeti, csk 16osok legyenek benne de mind másféle :P Te mehetsz a szófáddal :P
  • Gundark
    #5568
    ne dumájjá Egyszerűen nem tudsz kötelékezni keresed a kifogásokat kedves FRIENDLY FIRE jövőhét végén megyünk egy multit? Akkor már elvileg az "új fiúk" is megkapják a vasat akkor már alakithatunk teameket. És csapat
  • L Viper #5567
    A Vehicle magnificationt, tényleg. Vajon ez számít ? Te mint szerver voltál akkor.
    A modellek térbeli kiterjedését is nagyobbnak kezeli egyáltalán, vagy ez abszolut nem számít ?
    De nem is fontos, mert legközelebb úgyis alapon hagyjuk
  • repvez
    #5566
    föleg ugy hogy nagyobbra vettem a bubblet
  • L Viper #5565
    Nyugszik
    A Francért olyan nagy dög, a 16-osommal bezzeg bőven elfértem volna. Sajna ez picit nagyobb volt
  • Gundark
    #5564
    Ne kóstólgassál baze Abból nekem nem fogyott ki, de ÉN LEGALÁBB TUDOM VEZETNI VELED ELLENTÉTBEN
  • Molnibalage
    #5563
    Ja az F-15E-ből? Hát abbó nehéz lenne, alapból 22000 font van benne. Egy repülő benzintank az egész. Az F-15C-re is felrakva a három póttartályt, kb. ennyi a keró, légiharc előtt leoldod, azt még megvan a full belső készlet. TE-ket legközelebb, majd júliusban csinálok.
  • L Viper #5562
    Ha csinálsz TE-ket jó lesz, nehogy Gundarknak kifogyjon a 15-öséből a kerozinja ( HEHE )
  • Molnibalage
    #5561
    Szart sem ér, mert nincs beszámozva és nem is dds. Akkor meg minek rakta fel....?
  • Molnibalage
    #5560
    Skinek.
  • Molnibalage
    #5559
    Találtam egy érdekes progit, amivel az üzemanyagfogyasztást lehet kiszámoltatni. Érdekel valakit?
  • L Viper #5558
    Na kíváncsi vagyok, miket buzeráltak rajta.
    Ha nem lenne hyperlobby, nem is érdekelne.
  • L Viper #5557
    Péntek este nekem sem jó, mert szombaton húzós napom lesz, korán kell kelnem és nem tudnék sokáig maradni.
  • Molnibalage
    #5556
    Skacok, lenne egy nagy kérésem. Mivel a vinyómon elszállt minden adat, nincs meg a Realism Patch 5 manual. Nem küldené el valaki a mailcímemre feldarabolva? (12,5MB-os emlékeim szerint a mérete) Sehonnan nem tudom letölteni...
  • repvez
    #5555
    Ám legyen, majd ha összefutunk valahol számon kérheted.
  • Caterpillar
    #5554
    Saját kreálmány jodíjat fogok szedni!

    Mondjuk legyen a jogdíj SÖR!
  • netmester
    #5553
    én még nem láttam
  • repvez
    #5552
    Azt hiszem átveszem a vmh59-töl ezt a smile-t:
  • netmester
    #5551
    No komment!!!!!

    http://vicclap.hu/pic/4007/?a=n
  • repvez
    #5550
    Nekem most nem lesz jo, mert most hétvégén egy 3 napos nyugdijas buliba megyek, utánna hétvégén ha minden jol megy akkor meg körül bicajozzuk a balatont.
  • Molnibalage
    #5549
    Ma este röpizek, de péntek este elvileg jó.
  • repvez
    #5548
    Kijött az AF-hez az 1.012-es javitás.
  • netmester
    #5547
    péntekre lehet 1 multi.tuti ráérek sőt még ajkár ma este is jöhet aki akar