52965
  • Molnibalage
    #12800
    Beszélgettem egy kicsit Mower-ral. Eddig azt hittem, hogy OF fejlesztő pedig nem az. Ettől függetlenül tud dolgokat. Új grafikus motorról kérdezgettem és azt írtam LEHETSÉGES, hogy a következő patchekben lesz ilyen. Erre kíváncsi leszek.
  • sindelnet
    #12799
    Nálam EZ fut a windózos mellett,persze vannak bonyolultabbak is,melyek bejegyzési dátum,vagy abc sorrend szerint dolgoznak,és az MFT-t is rendberakják.
  • Bucser
    #12798
    O&O defrag megy pl nálam. Vagy a rextornak van Diskkeeper Suiteja.
  • Razor18
    #12797
    Te mit használsz? Csak azé kérdem, mert nekem a vindózos defrag is sokat segített a betöltés idején (RV), de CTD-m eddig sem volt, csak érdekelne, mi jobb, mint a vindóz defragja. Próbáltam már egyszer egy másikat, de az meg 4-5-ször anyi időt töltött el egy komplett defragolással, mint a windows-é.
  • Molnibalage
    #12796
    Hát igen, az üzemanyag beosztása nagy gyakorlatot igényel. Hadjáratokban igen gyakran előfodul nálam, hogy 100-200 font keróval szállok le és nem a kiindulási reptéren. A keleti part veszélyesebb, mert arrafele kevés a reptér.
  • LeonSilver
    #12795
    Hehe.Kicsit hízott a búrám így korán reggel.
    Hazafelé menet a rÖptértől néhány mérföldre elfogyott a naftalinom.Szerencsére még elég magasa nvoltam és szépen hazaevickéltem.
    alt+g és már lent is voltam :P

  • Molnibalage
    #12794
    Mit találtam. :)

    Az egyik dev tag FW-s linkje.
  • sindelnet
    #12793
    Nálam nincs ilyen gond,és uazt a felbontást használom...1280x1024


  • L Viper #12792
    Ez rohadt jóóóóó
  • sindelnet
    #12791
    Töredezettségmentesítés után nekem drámaian lecsökkent a CTD,érdemes a windózos defrag helyett másikat használni!

    Más,holnap kész leszek a liftlájnos kabintükröződéssel(RV-hez is),majd felrakom vhova.



  • L Viper #12790
    OF -ben baromi jók a 16-os kabinok, de sajnos sok a CTD.
  • Molnibalage
    #12789
    OF is olyan, mint RV. Azzal repülsz amivel nem szégyelsz, kivétel a helikopterek.
  • zsoltfireman
    #12788
    Na,ez Balázsnak írtam! Bocsánat
    Ezekkel a 16-sokkal mind lehet repűlni???????
  • zsoltfireman
    #12787
    Hja...Azon kaptunk össze vagy mi...Azt nálla láttam
  • LeonSilver
    #12786


    De maradok az RV-nél.Az igaz, hogy az OF szebb de az RV jobb és stabilabb :)
  • Molnibalage
    #12785
    Bocs, összekevertem Thaiföldet Tajvannal.
  • zsoltfireman
    #12784
    Milyen F-16 verziókkal lehet az OF-ben repülni???
  • zsoltfireman
    #12783
    Miért is? Kellet volna???
  • LeonSilver
    #12782
    Megvan a gond!Ez valami bág lesz vagy nemtudom.
    "D:\Falcon4 Open Falcon\F4-BMS.exe" -hires <-- Így indítottam, hogy legyen 1028*1024-es felbontás.És hát azért nemtudtam például AGM-88-al befogni a célt mert nemjelentek meg a szimbólumok az MFD-n.Ahogy kivettem a -hires kapcsolót és 1280*960-ra tettem a felbontást egyből jó lett.Az érdekes az, hogy RV-ben faszán működik minden ;) Hála Istennek.Vagy valaki másnak.
  • Molnibalage
    #12781
    Remélem derstefnek is elküldted.
  • Molnibalage
    #12780
    Még nem néztem meg.
  • zsoltfireman
    #12779
    Jók a Thai szinek?
  • Molnibalage
    #12778
    Szó se róla, de két (három) fajta F-16 kabin van és mindegyik a Block 40-es szérái a valóságban asszem, csak máshogy néznek ki kicsit. Az MLU kabin tér még el-itt ott és van az a "nagyon digitális" verzió.
  • zsoltfireman
    #12777
    A-nak nem tökéletes,de még mindíg jobb mint,ha CG cockpit-ban ülnél és A-val repülsz
  • Molnibalage
    #12776
    Miért lenne jó? Nekem kifejezetten nem tetszik.
  • zsoltfireman
    #12775
    Jóóóvan...De addig ez is jó lesz
  • Molnibalage
    #12774
    Ez? Mióta? Ez a Dr. Stop féle F-16 kabin... F-16A kabin jelenleg nincs.

    Például ilyen...
  • zsoltfireman
    #12773
    F-16A cockpit!!!
  • zsoltfireman
    #12772
    Nem rossz kis kabin ezen,még az ACES II-en a karmok is lecsukott helyzetben vannak,igaz ez az új sisakcélzó rendszer miatt van,
    Szóval, F-16A OCU :-)
  • Molnibalage
    #12771
    Hát azért ez túlzás. De most esik le! Hát szólok qawa-nak. :)
  • zsoltfireman
    #12770
    Mindjárt itt lesz hozzá egy kabin is...
  • zsoltfireman
    #12769
    Thai Légierő F-16A skin pack
  • sindelnet
    #12768
    THX
  • LeonSilver
    #12767
    Mert nemkell keresgélnem templatest, ittvan készen. ;)
  • zsoltfireman
    #12766
    Aranyos vagy! De miért kapom???
  • LeonSilver
    #12765
  • L Viper #12764
    Tegnapi Dogfight képek:





  • zsoltfireman
    #12763
    F-16 void
  • Molnibalage
    #12762
    Nem igazán, én meg főleg... Tudtommal ő segített qawa-nak megtanulni ezt-azt... Azóta a srác csak úgy ontja a kabinokat, mint látható. Azért persze arra ne számítsatok, hogy minden esteben full clickable Aeyes féle F-15E kabin lesz, de nem rosszakat hegeszt az tuti.

    Aeyes-től pl. kérdeztem kb. fél éve, hogy mikor lesz F-16A, ha már ez a FALCON szim. Akkor azt írta, hogy anyaga az van már hozzá és igen, rajta van a listáján. Szóval egyszer talán lesz belőle valami remélhetőleg.
  • Bucser
    #12761
    Ergó rontjátok Aeyes üzletét?