Prince of Persia: The Two Thrones

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7547
Kössssz naon kössssz!!!!!!!!!!!
De nekem ps2-n van meg és nem értem az e billentyût meg ezeket mit jelentenek a e billentyû mit jelent akkor a bal egér gomb mi? Nos gondolom az e bllentyû az az ugrás igaz? a bal egérgomb meg a döfés! IGAZ? Ja és a susogó szél mi? amikor 1 pillanatra meg áll az idõ és mutatja a herceget? amikor a tõr felvillan akkor csak 1-szer kell megnyomni a döfést?

#7546
Na ok!
Lehet túl hosszan fogalmaztam!
Elõször azon a magas ponton vok, STOP
Mikor kell ráugrani hogy ne dobjon le, STOP
És hogy kell úgy szúrkálni hogy az elsõnél ne dobjon le, STOP
________________________________________________________________
De ha már 1-szer ledobott, kiír vmit valami idõrõl szól, AZ AZ MI AZ?????
NAGGGGGYON MEGKÖSZÖNNÉM ANNAK AKI SEGÍT!!!!!
Most kaptam tegnap a 3. részét a princ of.....-nak Ne akarjátok hogy 8-adjára vigyem végig a warrior withint!!! LÉÉÉÉÉGYSZI!!!!!!!!
____________________________________________________________________________
Olvassátok el az elõzõ írásomat hogy megértsétek a mostanit!!!!<#duma><#duma><#duma><#help>



Black Hawk
#7545
2006. márc. 03. 16:25 | Privát | Galéria | Válasz | #7153

Hátha így menni fog:
Az 1. fõellenség,vagyis a "Dagi" legyõzése:

Az arénában 2 helyen tudsz feljutni a dagi fejéhez:

1. Az, ahol 3szor kell a tõrt a falba szúrni (nem lesz nehéz eltéveszteni).
2. Elõször fel kell ugranod egy deszkára, aztán fel kell futni a falon, és tõr a falba.

A lényeg, hogy nem szabad kapkodni,nem kell össze-vissza nyomogatni az egérgombot,mert
akkor biztos,h nem fog sikerülni.

1-nél: Amikor felérsz a dagi fejmagasságába,akkor kell lenyomni az (E)-t, és egészen addig nyomva
tartani,amíg felvillan a tõr,aztán bal egérgomb (dagger attack),aztán a herceg átmászik
a dagi másik oldalára,akkor a hangra kell figyelni (Egy susogó,szél szerû hang,ami a tõr
felvillanásakor is jelen van), amikor ez a hang a vége felé tart,akkor kell megnyomni a
egér bal gombját, ha nyomkokodod elõtte,akkor semmi se fog történi,tehát reflex kérdése az
egész.Ha minden sikerül,akkor ellököd a kezét,és nem dob le. Aztán a herceg felugrik a dagi
fejére,megint a villanás (vagy a hang),és ha minden jól megy,akkor meg is van az egyik szeme.

2-nál: Amikor felérsz a dagi fejmagasságába,akkor kell lenyomni az (E)-t, és egészen addig nyomva
tartani,amíg felvillan a tõr,aztán bal egérgomb (dagger attack). Nem kell megijedni,mert a herceg
elég furcsán landol a dagi oldalán. A dagi el is kapja, megint jön a "susogó hang", és akkor bal gomb.
A herceg felrepül a levegõbe,itt jön a 3. ütés,vagyis a szemenszúrás,aztán megvakul a dagi.

Innentõl a lábát kell kaszabolni,lehetõleg hátulról támadd meg,mert néha össze-vissza csapkod a
kardjával. Ha teljesen elfogy az engergiája,a herceg felmászik a dagi hátára,ezután már csak 3szor villan a tör.

Vége.

u.i.:kurvára unom hogy nem olvastok vissza.<#mf3><#mf3><#gunyos1><#levele><#banplz>

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

Black Hawk
#7544
a speedkillt ismered?

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

#7543
Sziasztok!
Hogy kell legyõzni azt a nagy óriást a kolosszeumban?????
Addig tudom hogy fell kell jutni 1 magas pontra és rá kell ugrani de mindig ledob vagy amikor rajta vagyok beleszúrok 1-et át megy a herceg automatikusan a másik vállára de mikor szúrnék megfog és ledob
a földre. Átmegyek 1 másik magas pontra ott ráugrok beleszúrok 1-et megfog és ledob, VAGY egyszerûen kitér és ráse tudok ugorni. De ha már kettõt beleszúrtam a két magas pontról ráugorva, meg se sérül az életcsíkja a maXimumon. Szóval mit kell csinálni MIT MIT MIT?????
<#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1><#guluszem1><#guluszem1><#guluszem1>

ffxi
#7542
Mind1!

Fákjúal!

szoli91
#7541
de a filét a tiltás elõtt mountoljam be?

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

#7540
POP The Two Thrones - SF3 Mini Image elvileg evvel müköndne azt irják de gamecopyword oldalról le töltöttem és bemoutolom de a deamon nem lássa valoszinuleg hibás
probáltam más helyen keresni de nem találtam
#7539
ehhez használtad
ezeket is SFNightmare
SFCURE? mert én még a bios ban is letiltottam a meghajtokat
és ugy se müködött.. 100* probáltam.. énmeg nem hozogatom a dolgokat mert
garis a gép

ffxi
#7538
1.) Nem újra felrakni a win, hanem újra INDÍTANI

2.) Az igazi meghajtódat tilcs le, TE! A többi virtuális meghajtót megkapcsold ki a saját progijával(Alcohol, Nero stb..)

Amúgy nekem úgy is sikerült indítani a gémet, hogy nem tilttatam le egyik meghajtót se, ezt tegnap próbáltam ki.<#hehe><#eplus2><#ravasz1>

Fákjúal!

szoli91
#7537
Amikor letiltom a meghajtót, akkor újraindítom és nem tom bemontolni a gémet, mert a meghajtó ikonja nincs ott.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Black Hawk
#7536
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szemét,rohadék? ne kímélj 😄

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

szoli91
#7535
Black Hawk, hogy lehetsz ekkora egy...ekkora egy... nem is mondom meg, hgy mi😄

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Looooser
#7534
mér és amikor rábasz eggyet a szörny vállára és elkezdbõgni?...

Jah télleg van itt Neumann os? mert úgy hallottam madárkáktól hogy a Neumann osoknak van egy progijuk amivel megtudják szerezni a Workin progress cuccost!!!

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

szoli91
#7533
Minek privit? Nem akarom megtartani csak magamnak ezt a titkot😊

FIGYELEM EMBEREK!!!!

Elõször is minden(alchol, nero, stb...) virtuális meghajót töröld a saját menüjében. Démonnál egyetlen egy legyen!!! Indícs újra a gépet.

1.) Vezérlõpult
2.) Rendszer
3.) Hardver
4.) Eszközkezelõ
5.) DVD/CD-ROM meghajtók
6.) Kiválasztod meghajtódat
7.) Tulajdonságok
8.) Eszköz használatá-nál: nincs engedélyezve
9.) Újraindítás
10.) Betölteni TTT-t Démonnal
11.) Gémelni

Amit ideírtál az tényleg mûködik? És ha igen, akkor lehet engedélyezni? mert olvastam ezen a fórumon, hogy ha letiltoma meghajtót, akkor újra kell rakni a windowst.

http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/

Black Hawk
#7532
és amikor rohan a falon és pofára esik a végén. Az mekkora?

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

Sheke
#7531
a végén a videók amikor a tökére esik áááááááááááááá szar lehet

Le Parkour

Looooser
#7530
Buldozer on killing spree!!!!!! 😄 DHÁÁÁÁ LOL

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

buldozer99
#7529
Jaja

Forca Barca

Looooser
#7528
LoL még a végén betámadott volna hátulról egy speed killel 😄

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

koosadam
#7527
Bûnöd bocsánatot nyert...szerencséd 😄

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Looooser
#7526
jó van! csak ne báncs PLZ<#rinya>

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

koosadam
#7525
Jólvan na meg ne edd 😛

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

buldozer99
#7524
Az legyen az én titkom jo!!!!

Forca Barca

Looooser
#7523
Egész jó kép merrõl szerváltad?

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

buldozer99
#7522
Oké

Forca Barca

ffxi
#7521
Már láttam!

Fákjúal!

buldozer99
#7520
De jo csak nem a képet hanem a cimet rakta be

Forca Barca

buldozer99
#7519
nem

Forca Barca

buldozer99
#7518
http://kepup.extra.hu/?princeofpersiathetwothrones.jpg

Na most jo lett

Forca Barca

buldozer99
#7517
Bocsi nem lett jo

Forca Barca

buldozer99
#7516
<a href='http://kepup.extra.hu/?princeofpersiathetwothrones.jpg'>http://kepup.extra.hu/?princeofpersiathetwothrones.jpg</a>
Nagyon szép kép

Forca Barca

Stark
#7515
Akkor engem utálhacc nagyon...
😄

Amugy az enyém nem törvényellenes, csak biztonsági másolat, azérol aki megvette😄

hópihe

koosadam
#7514
Nem mondtam, hogy alacsonyak az árak sztem is magasak nagyon, de ez van...

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Looooser
#7513
Hát ****-ba olyan kurva magasak az árak.... PS2-re meg mindig megveszem az eredetit.....

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

koosadam
#7512
Sry de allergiás lettem arra aki másolt vagy letöltött PoP-pal játszik :/

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#7511
Húzd meg még 1x és menj be rajta 😊

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#7510
Fuss a falon az ajtóhoz...

#7509
Sziasztok.

elakadtam ott amikor Farah lelövi a harangot. Én eltolom, majd 1 lyukba felmegyek és kinyitom az ajtót. Farah beszalad a saját ajtaján. De én ekkor mihez kezdjek? Az én ajtóm túl magasan van. Merre menjek?????????Az ajtó rövid idõn belül becsukódik.Valaki plíz help!!
ffxi
#7508
Így bánni egy lánnyal?!

Fákjúal!

Looooser
#7507
addig anti IT 4ever<#beka3>

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Looooser
#7506
Majd április végén ps2-re megkapom és én is csatlakozom hogy négyen legyünk<#vigyor3>

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

koosadam
#7505
Spyker bácsi alkotott és most kivételesen nem csak a WC-be 😊
Herceg<#taps>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

fv82
#7504
Köszi majd kipróbálom bár engem leginkább a win restart idegesít nemsokára úgyis lesz crack

\"Majdnem párom lett!\"

armageddon666
#7503
Hárman! <#taps><#taps><#eljen><#eljen>

@

Joke 33
#7502
valaki nem tudná megmondani,hogy honnan lehet letölteni az intro zenéjét???mert a dahakateam-esrõl nekem nem szedi le...vagy vegyen fel valaki msn partnernek,és küldje át
címem:[email protected]

Black Hawk
#7501
nem vagy egyedül. Nyugodj meg már ketten vagyunk.

Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"

koosadam
#7500
😄DD Amúgy most a köcsögséget félretéve fogalmam nincs (eredeti 4ever) bár ezzel lehet, hogy egyedül vagyok...

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#7499
Köszönöm a kedves segítõ szándékodat!

koosadam
#7498
Megteheted bármelyik CD GALAXIS vagy 576 KByte boltban 😊

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue