Prince of Persia: The Two Thrones
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
De nekem ps2-n van meg és nem értem az e billentyût meg ezeket mit jelentenek a e billentyû mit jelent akkor a bal egér gomb mi? Nos gondolom az e bllentyû az az ugrás igaz? a bal egérgomb meg a döfés! IGAZ? Ja és a susogó szél mi? amikor 1 pillanatra meg áll az idõ és mutatja a herceget? amikor a tõr felvillan akkor csak 1-szer kell megnyomni a döfést?
Lehet túl hosszan fogalmaztam!
Elõször azon a magas ponton vok, STOP
Mikor kell ráugrani hogy ne dobjon le, STOP
És hogy kell úgy szúrkálni hogy az elsõnél ne dobjon le, STOP
________________________________________________________________
De ha már 1-szer ledobott, kiír vmit valami idõrõl szól, AZ AZ MI AZ?????
NAGGGGGYON MEGKÖSZÖNNÉM ANNAK AKI SEGÍT!!!!!
Most kaptam tegnap a 3. részét a princ of.....-nak Ne akarjátok hogy 8-adjára vigyem végig a warrior withint!!! LÉÉÉÉÉGYSZI!!!!!!!!
____________________________________________________________________________
Olvassátok el az elõzõ írásomat hogy megértsétek a mostanit!!!!<#duma>#duma><#duma>#duma><#duma>#duma><#help>#help>
Hátha így menni fog:
Az 1. fõellenség,vagyis a "Dagi" legyõzése:
Az arénában 2 helyen tudsz feljutni a dagi fejéhez:
1. Az, ahol 3szor kell a tõrt a falba szúrni (nem lesz nehéz eltéveszteni).
2. Elõször fel kell ugranod egy deszkára, aztán fel kell futni a falon, és tõr a falba.
A lényeg, hogy nem szabad kapkodni,nem kell össze-vissza nyomogatni az egérgombot,mert
akkor biztos,h nem fog sikerülni.
1-nél: Amikor felérsz a dagi fejmagasságába,akkor kell lenyomni az (E)-t, és egészen addig nyomva
tartani,amíg felvillan a tõr,aztán bal egérgomb (dagger attack),aztán a herceg átmászik
a dagi másik oldalára,akkor a hangra kell figyelni (Egy susogó,szél szerû hang,ami a tõr
felvillanásakor is jelen van), amikor ez a hang a vége felé tart,akkor kell megnyomni a
egér bal gombját, ha nyomkokodod elõtte,akkor semmi se fog történi,tehát reflex kérdése az
egész.Ha minden sikerül,akkor ellököd a kezét,és nem dob le. Aztán a herceg felugrik a dagi
fejére,megint a villanás (vagy a hang),és ha minden jól megy,akkor meg is van az egyik szeme.
2-nál: Amikor felérsz a dagi fejmagasságába,akkor kell lenyomni az (E)-t, és egészen addig nyomva
tartani,amíg felvillan a tõr,aztán bal egérgomb (dagger attack). Nem kell megijedni,mert a herceg
elég furcsán landol a dagi oldalán. A dagi el is kapja, megint jön a "susogó hang", és akkor bal gomb.
A herceg felrepül a levegõbe,itt jön a 3. ütés,vagyis a szemenszúrás,aztán megvakul a dagi.
Innentõl a lábát kell kaszabolni,lehetõleg hátulról támadd meg,mert néha össze-vissza csapkod a
kardjával. Ha teljesen elfogy az engergiája,a herceg felmászik a dagi hátára,ezután már csak 3szor villan a tör.
Vége.
u.i.:kurvára unom hogy nem olvastok vissza.<#mf3>#mf3><#mf3>#mf3><#gunyos1>#gunyos1><#levele>#levele><#banplz>#banplz>
Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"
Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"
Hogy kell legyõzni azt a nagy óriást a kolosszeumban?????
Addig tudom hogy fell kell jutni 1 magas pontra és rá kell ugrani de mindig ledob vagy amikor rajta vagyok beleszúrok 1-et át megy a herceg automatikusan a másik vállára de mikor szúrnék megfog és ledob
a földre. Átmegyek 1 másik magas pontra ott ráugrok beleszúrok 1-et megfog és ledob, VAGY egyszerûen kitér és ráse tudok ugorni. De ha már kettõt beleszúrtam a két magas pontról ráugorva, meg se sérül az életcsíkja a maXimumon. Szóval mit kell csinálni MIT MIT MIT?????
<#szomoru1>#szomoru1><#szomoru1>#szomoru1><#szomoru1>#szomoru1><#szomoru1>#szomoru1><#guluszem1>#guluszem1><#guluszem1>#guluszem1><#guluszem1>#guluszem1>
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
probáltam más helyen keresni de nem találtam
ezeket is SFNightmare
SFCURE? mert én még a bios ban is letiltottam a meghajtokat
és ugy se müködött.. 100* probáltam.. énmeg nem hozogatom a dolgokat mert
garis a gép
2.) Az igazi meghajtódat tilcs le, TE! A többi virtuális meghajtót megkapcsold ki a saját progijával(Alcohol, Nero stb..)
Amúgy nekem úgy is sikerült indítani a gémet, hogy nem tilttatam le egyik meghajtót se, ezt tegnap próbáltam ki.<#hehe>#hehe><#eplus2>#eplus2><#ravasz1>#ravasz1>
Fákjúal!
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
Jah télleg van itt Neumann os? mert úgy hallottam madárkáktól hogy a Neumann osoknak van egy progijuk amivel megtudják szerezni a Workin progress cuccost!!!
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
FIGYELEM EMBEREK!!!!
Elõször is minden(alchol, nero, stb...) virtuális meghajót töröld a saját menüjében. Démonnál egyetlen egy legyen!!! Indícs újra a gépet.
1.) Vezérlõpult
2.) Rendszer
3.) Hardver
4.) Eszközkezelõ
5.) DVD/CD-ROM meghajtók
6.) Kiválasztod meghajtódat
7.) Tulajdonságok
8.) Eszköz használatá-nál: nincs engedélyezve
9.) Újraindítás
10.) Betölteni TTT-t Démonnal
11.) Gémelni
Amit ideírtál az tényleg mûködik? És ha igen, akkor lehet engedélyezni? mert olvastam ezen a fórumon, hogy ha letiltoma meghajtót, akkor újra kell rakni a windowst.
http://metalheads.fw.hu/ Rock- és Metálzene Portál. Regisztrálj! http://dahakateamforum.fw.hu/
Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
Nagyon szép kép
Forca Barca
😄
Amugy az enyém nem törvényellenes, csak biztonsági másolat, azérol aki megvette😄
hópihe
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
elakadtam ott amikor Farah lelövi a harangot. Én eltolom, majd 1 lyukba felmegyek és kinyitom az ajtót. Farah beszalad a saját ajtaján. De én ekkor mihez kezdjek? Az én ajtóm túl magasan van. Merre menjek?????????Az ajtó rövid idõn belül becsukódik.Valaki plíz help!!
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
pumpált πna... a legjobb... lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék
Herceg<#taps>#taps>
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
\"Majdnem párom lett!\"
címem:[email protected]
Talicskát mindenkinek, neked is nekem is másoknak is pirosat kéket feketét.Talicska mert menő:D \"SHADOWEYES7: pár kis tini pöcs nem fog szét kúrni 1 fórumot\"
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue