13392


Ha nem indul a játék, ide katt!
Minden kérdést törlünk, amire a válasz a FAQ-ban megtalálható!
  • zolcsika080104
    #13392
    Nagyon köszönöm,teljesen érthetően elmagyaráztad nagyon sokat segített!
  • caps lock
    #13391
    Az ilyen régi játékokat érdemes kompatibilitási módban telepíteni. Jobb klikk a telepítőre és a kompatibilitás fülön állítsd be hogy XP alatt fusson (lényegében emulál egy XP-s környezetet a programnak) Ha újraindítást kér telepítés után, előbb vedd ki a lemezt, és csak játék alatt legyen bent a meghajtóban. Elő szokott fordulni hogy a rendszer nem akar elindulni ha külső eszközt érzékel, nálam ezt ebook olvasónál szokta eljátszani, amíg ki nem húzom se kép se hang, ez a te esetedben a játéklemez lehet.
  • zolcsika080104
    #13390
    Üdv Mindenkinek!


    Én 1993 ban találkoztam a prince of persia játékkal elöször Ipari tanuló voltam,még win95 se volt akkor.DE a sztori még ígyis magával ragadott.Első saját gépemet a lányom születésekor vettem meg,2008 ban majd nem sokkal meglett a POP st is,amit többször végigtoltamA wwt csak a videók segítségével tudtam végigjátszani mostanában,köszönet érte.Tegnap vettem meg az eredeti dobozos TT -t a sztori befejező epizódját.A WW nél is piros x van az AMD proci mellett de elindul.Ez viszont nem.Win 10 pro van op rendszernek.Crakkelés sem segít azaz nem találtam megbízhatót.addig jutottam hogy feltelepítés utén kér egy géprestartot ami után a win az elindithatatlanságig összeomlik.Eredeti win 10 em van.Kérném szépen valaki segítsen!3 adjára telepítettem újra a gépet.
  • Waterhorse
    #13389
    A starforce nálam is bekavart, újraindítás előtt kijött hogy a starforce-nak nincs megfelelő tanúsítványa, négy ilyen felugró üzenetben, aztán indítás javítás, eredmény nélkül, meg minden egyéb, ezt eljátszottam kétszer, 20 percig. Aminek utána leáll a gép, majd újraindítom és bejelentkezik. Kérdés ha letörlöm a játékot nem fog egyszercsak felbukkani ez a star force? Vagy telepíthetem újra a gépet?
  • Looooser
    #13388
    nincs és azért nincs mert a feliratokat nem találtuk meg.... de lehetsz ügyes és hajrázd meg a fordítást.... de ne gúgelfordítóval... mellesleg a menüjét mindenki magának frissíti...
  • steweee
    #13387
    nagyon jó volt az eső két rész, azokat végignyomtam. kár hogy már alig emléxem rájuk. a the two thrones-t úgy félig vittem végig, elakadtam benne vhol, és úgymarad már másfél két éve kb.

    azért vmikor befejezem :)
  • Ádám 95
    #13386
    utolsó kérdésem márcsak az hogy van e a two throne-ra magyarositás ha van akkor honnan szedjem le ha nincs akkor miért nincs?:D
  • Looooser
    #13385
    hajrá....
  • Ádám 95
    #13384
    tudja valaki hogykell elinditaní a "the forgotten sand's" részét.mert letöltöm és azt irja hogy regisztráljak és kér egy kódot amit nemtudom honnan nézzek
  • Looooser
    #13383
    csak annak durva aki nem tudja maxon kivinni a WW-t
  • Ádám 95
    #13382
    kösz.bár hülyeségvolt igy megcsinálni hogyha a harmadik részbe úgyis a csajal kezdünk.csak gondolj bele második részbe megöljük a csajt a legvégén (ha nemtaláljuk meg az összes életnövelöt)és a harmadik részbe ottvan.durva kicsit:D
  • Shid
    #13381
    Ahhoz hogy a játék végén csak Dahakával kelljen megküzdened meg kell találnod az összes rejtett helyet a játékban (életerő növelőt). Ha ez sikerült akkor a játék vége felé megkapod a Vízkardot amivel legyőzheted az Idővonal Őrét.
  • Ádám 95
    #13380
    hello.vki aki játszott már a warrior within-nel az megtudná mondani hogy a végén ne a csajjak küzdjünk meg hanem a dahakával
  • Zeusz310
    #13379
    nem tok angolul de köszi
  • Shid
    #13378
    Dagger = Tőr, attack = Támadás. Az Idő tőrével való támadás.
  • Ry0K3N
    #13377
    E?
  • Kongy
    #13376
    angolul tudsz?
  • Zeusz310
    #13375
    sziasztok megint a Dagger attack gomb mi a rák
  • Zeusz310
    #13374
    köszönöm
  • Shid
    #13373
    A játék elején még nincs rá mód, mind addig amíg össze nem futsz egy régi ismerőssel és meg nem fertőződsz az Idő Homokjával. Utána (alapértelmezett) "R" gomb rövid leütésével. (Az Idő visszatekerés ugyancsak "R" gomb csak nyomva tartva).
  • Zeusz310
    #13372
    sziasztok! az lenne a kérdésem hogy lehet le lassítani az időt?
  • ffxi
    #13371
    Steam akció. T2T 2,49 EUR
    2,49 EUR
  • JencyJasko
    #13370
    www.freeps3.tv/?i=203812
  • Looooser
    #13369
    egy szó: WINDOWS
  • phoenix1
    #13368
    Tegnap egy érdekes dologra lettem figyelmes; Windows 7 x86 a játékból való kilépés után elindul a Windows Media Center -állandóan. Mitől lehet?
  • Looooser
    #13367
    húúú és a herceg arca is hosszúkásabb lett és időseb mindössze 7 hét alatt... húúú ez egy játék, mellesleg Kaileenát varázslat tartotta a szigeten, és ahogy távolodtak, az idő homokja kezdte elhagyni, így másképp kezdett el kinézni, elkezdett emberi formába kerülni
  • Dave8814
    #13366
    Az miért van, hogy a PoP WW végén ugye ott a csaj piros ruha, nagy mellek, zöld szem, fekete haj. Namost, felszállnak a hajóra, és a PoP T2T pedig úgy kezdődik, hogy ottvan veled egy csaj, kis mellek, más ruha, sárgás szem...És állítólag az ugyan az!? Miért nem lehetett ugyan úgy megcsinálni? Mi ebben olyan nehéz??
  • kakateve
    #13365
    Na sikerült működésre bírnom a kicsikét Win7 alatt! :D
    http://www.youtube.com/watch?v=5_MKjndHZSA --> ezt nézzétek meg, majd a leírásban szereplő zip fájlt töltsétek le, s mind a két fájlt másoljátok be a POP3 mappájába.
    Ezután kompatibilitást állítsátok XP SP2-be. És voilá... :D
  • H3LLBoY
    #13364
    Köszi a választ. Az élsimítás volt a baja, levettem róla és tökéletesen megy. Még egyszer köszi!!!
  • The Protector
    #13363
    Annyit tudsz csinálni h vagy kikapcsolod az egyik magot.
    Ehez van külön progi de ha elindítod a játékot,elindult,ctrl+alt+del.utána a folyamatok fül,megkeresed a listában a ww exe fájlját,jobb gomb,affinitás és ott kinyomod az egyik pipát.

    Ha amd procid van akkor meg amd dual core optimizer.beírod googleba.letöltöd,telepíted,gép restart és kipróbálod.
  • The Protector
    #13362
    Nekem ugyanez volt mikor a héten feltettem a játékot.Nekem az segített h lejjebb vettem a felbontást valamint nem tettem rá élsimítsát.Ha élsimítást tettem rá nekem is egyből elfehéredett.A másik amit még megpróbálhatsz az h bekapcsolod a vsync-et vagy ha be van kapcsolva akkor kikapcsolod.

    Az utolsó lehetőséged hogy új videókari drivert teszel fel,vagy esteleg egy jóval régebbit.
    Üdv
  • H3LLBoY
    #13361
    Hello!
    A héten volt időm és gondoltam kijátszom az első három PoP-ot, még mielőtt megjönne az új része. De a The Two Thrones-nak van valami baja. Egy idő után elfehéredik a képernyő és csak ha mozgatom az egeret akkor vált vissza rendesbe. Gondoltam a Hardware.ini-ben átszerkesztek valamit, csak nem tudom, hogy mit. Ha valakinek volt ilyen problémája és megtudta oldani az leírhatná hogy csinálta.
  • kakateve
    #13360
    Privátban megtudnád adni, hogy honnan szerezted be a működő verziót?
  • Kongy
    #13359
    A win7 nem kompatibilis a StarForce védelmi rendszerrel amit a játék használ. Elvileg van olyan verzió, amiből kiszedték teljesen (én is ilyet használok, mert az eredetim nem müxik, pont a véd.rendszer miatt...)
  • kakateve
    #13358
    Nos, van egy speciális problémám, már mindent kipróbáltam, de eddig semmi :S

    Windows 7-et használok és a játék nem akar elindulni. Crack-elés előtt kijön a "védelem" miszerint indítsam újra a játékot. Miután ez megtörtént újra és újra kéri. Ha crack megvan, akkor rákattintok az ikonra és nem történik semmi...
    Ötlet?
  • steweee
    #13357
    van rá megoldás, ha a dual magos amd miatt nem akarja indítani ?
  • Evin
    #13356
    Na jó de alapból nem tudja.
  • Jancs
    #13355
    Evin ebben az egyben tévedsz, a Sands of time és a WW is játszható wide-ban, most szedtem elő a 3 az 1-ben játékomat és elkezdtem a SOT-ot a film előzeteseként és 1920*1080-ban nyomom. Na kíváncsiak vagytok rá hogyan? ... http://www.widescreengaming.net/wiki/Universal_Widescreen_Patcher
  • Evin
    #13354
    popww-vel biztos nem. :(
  • ffxi
    #13353
    :( Egyik PoP-al se lehet úgy játszani?