176
Jogos-e a Gábor Dénes Főiskola rosszhíre | Általában vélemények a GDF-ről
  • St
    #16
    Van akit hajtani kell ahhoz, hogy tanuljon. A GDF-hez nagy önfegyelem kell ez tény. De hát ha valaki nem éri fel ésszel, hogy a saját pénzéért saját magának tanul az inkább ne menjen fősulira.
  • Gorvik #15
    Modjuk a lazaságot csak azért említettem, mert valamennyire én most szívom a következményeit. Nem vagyok egy lusta ember, de ez nagyon szar így. Legalábbis nekem. De sikerülni fog azért az évem :)

    Amúgy erről tudtok? link
  • Punkerwork
    #14
    nálunk én voltam az egyetlen aki nem dolgozott, mindenki más meló mellett csinálta.
  • St
    #13
    Más fősuliban sokkal nagyobb a hajtás ezt tény, azonban a GDF-nek a nyugi az egyik előnye, munka mellett is meg lehet csinálni.

    Második suli amit elvégeztem BGF PSZF másoddiplomás közgazdász képzése, az SOKKAL keményebb és stresszesebb volt a GDF-hez képest. Nagyon gáz az, ha nemsikerül vlmi kulcstantárgy és nem folytathatod az évet... GDF-en legalább ilyen nincs.
  • Punkerwork
    #12
    nekem volt osztálytársam a főnököm :)
  • St
    #11
    Főszerkesztőnk is oda járt, ismerek az online médiában csomó embert aki GDF-et végzett és most vezető/középvezető.
  • Gorvik #10
    Én is GDF-es vagyok.
    Talán a legnagyobb hátránya, hogy nem kell hajtani annyira, így lazábban vesz mindent az ember.
    A másik meg a tantárgyakkal kapcsban van bajom. Nem 'tom hogy van ez máshol, de itt egy huzamba tudunk le egy tantárgyakat. Ez a programozásnál nem jön valami jól, mert könnyen el lehet felejteni.
    De összességében jó, és a suli után még el lehet menni egyetemre egy levelezős szakra.
  • Takezó
    #9
    amúgy miért, mi baj a diplomázással? mármint miért nem tettétek le?
  • Takezó
    #8
    hú, mennyi fejes GDF-es van itt
  • Punkerwork
    #7
    dettó :)
  • Takezó
    #6
    Hú, nem tom, nekem azért is teccik nagyon, mert sztem mindent megtesznek annak érdekében, hogy a fontos dolgokat megtanuld. (1 pici hiányosság, hogy a gyakorlat-sorozatokat évente indítnak (pl. Prog. alapjai), és azokat így nehéz pótolni).
  • St
    #5
    Első diplomám GDF-es, azt végeztem.

  • Borg
    #4
    Igy, van, és kb ennyit kell tudni.
    Semmiben sem marad el a GDF más iskolák oktatási szinvonalától.
    De egy dologban jobb azoknál: nem hajt a tatár... ennek persze hátulütője is van, én pl már befejeztem a 4 évemet, de a diplomát máig csesztem megcsinálni :) Nemtom rászánni magam...
  • Takezó
    #3
    Ezt honnan tudod? (/me ezt reméli , mivel jelenleg is oda jár :D)
  • St
    #2
    Azok terjesztik a rossz hírét akik kipotyogtak.
  • Takezó
    #1
    Ezek a témák érdekelnének, felsőbbévesek, BME MI-sek, munkaadók, vagy GDF-diplomás munkavállalók is mesélhetnének, vagy akárki, akinek volt mrá valamilyen tapasztalata GDF-fel kapcsoaltban :)