176
Jogos-e a Gábor Dénes Főiskola rosszhíre | Általában vélemények a GDF-ről
  • Tatyla
    #136
    Sziasztok!

    Műszaki informatika szak (GDF) Kidolgozott záróvizsga tételeket keresek s.o.s.
    Az e-mail címemre [email protected]
  • wander01
    #135
    azon az iskolán amire utaltam az imént pl nincs állami jelenleg. egyszer indítottak csak olyat, hogy a legjobb mittoménhány diáknak nem kell tandíjat fizetnie. ennek viszont az lett a vége hogy a féléves tandíjat felemelték 800k-ra. mit ne mondjak hogy lett nagy balhé belőle :DD Ja és a kapcsolatokat sem szabad kifelejteni...
  • I.C.ram
    #134
    Ugyanazt tanulják költségtérítésesen, mint államin, ugyanazokat az előadásokat hallgatják meg, ugyanazokat a vizsgákat írják meg, csak félévente számláz nekik az egyetem/főiskola.
  • wander01
    #133
    Max, ne aggodj, van ahol 400 ezer / félév :)

    Ja és BORG #79 -es hozzászólását is csak megerősíteni tudom. hogy úgy mondjam, azon a helyen ahol emberek 400 ezret fizetnek egy félévért, már nem igazán az oktatás hanem a kapcsolatok számitanak. de nagyon...
  • I.C.ram
    #132
    Minden egyetemen ennyi. Orvosin meg 1 milla körül mozog.
  • Gorvik #131
    Szerződésben állnak valakivel? Nekünk egy éve még azt mondták, hogy senkivel sem állnak kapcsolatban.
  • Max7
    #130
    a GDF-hez hasonló informatikai fosulit tudtok mondani nekem?
  • FragStaR
    #129
    Ja valóban még a tankönyveket is teljesen ingyen adták ezen kicsit meg is lepődtem. De a koleszuk (vagyis az a szálloda amivel szerződésben állnak) bukás. Szal rűrgősen kéne szereznem egy koleszt vagy albit. Ha tud vki egy jó koleszt pl ahol még net is van akkor az írja már be ide a nevét. Elég gáz reggelente vonatozni.
  • csabito
    #128
    igazad van, itt írják az állami finanszírozást:
    http://www.gdf.hu/Kepzesek.htm
  • Takezó
    #127
    Nem, ha Államilag Finanszírozottra vesznek fel, akkor ingyen van az egész stuff...
  • Takezó
    #126
    most komolyan hülyének nézel? hívd fel bazze a GDF-et.. Szüleimnek köze nincs a GDF-hez, amit állnom kell (beiratkozási költség, pótvizsgadíjak, füzetek, tollak :Ð), azokat én fizetem :Ð
  • Takezó
    #125
    Műszaki Informatika - Nappali tagozat - Állami finansz.
  • csabito
    #124
    milyen képzésen vagy, milyen szakon?
  • csabito
    #123
    szerintem nem vagy tisztában azzal, hogy mennyit fizetsz/fizetnek szüleid

    GDF-en 3 évvel ezelőtt az állami finanszírozás pofon volt a szarnak - 120ezerből 10ezer volt az állami finansz. + egy részét leírhattad az adódból

    most sem látok állami finanszírozást kiírva, a linkelt oldalon a táblázatban a sok 'K' betű azt jelenti 'költségtérítéses'
  • Max7
    #122
    aztakurva majnem fel millat kernek evente?

    azt soha nem teremtem elo

    es csodalkozik az allam hogy annyi drogcsempesz van
  • Takezó
    #121
    öüööö, ironikusan mondtam :D:D
    miért krédezel rá, azt hitted, h elfelejtettem, h fizetek egy valag pénzt? :Ð
    NEM, NEM KELL FIZETNEM SEMMIT, A TANKÖNYVEKET IS KURVÁRA INGYEN KAPOM, mERT ÁLLAMI FINANSZÍROZÁSÚN VAGYOK
  • csabito
    #120
    szemeszterenként (félévente) 200ezer
  • csabito
    #119
    még mindig nem tiszta
    havi 20ezret milyen képzésre fizetsz?

    főiskolai alapképzés?
    felsőfokú szakképzés?
  • Max7
    #118
    vegulis a penz nem olyan nagy problema evente csak osszekaparok 200e-ret :) hat vagy nem :D de azert nem mindegy hogy az alambacsi fizeti vagy en :)
  • Takezó
    #117
    jhah, nem... most jutott eszembe, hogy havi 20at fizetek... bazze, még jó, hogy csak annyit, és azért nem írják ki oda, met az engem qrvára nem érdekel, h az állam mennyit fizet a GDF-nek helyettem :Ð
  • csabito
    #116


    http://www.gdf.hu/Jelentkezes.htm

    itt mondjuk szó sincs állami finanszírozásról
    távoktatás 165ezer, költségtérítéses 200ezer

    biztos csak 3000-et fizettél?
  • Max7
    #115
    koffi :) kerestem mar googleba de a vezetoi bunteto pontoktol kezdve kidobott minen hulyeseget :D
  • Takezó
    #114
    tessék
  • Takezó
    #113
    ezexerint : ) mindenesetre jelenelg tuti az van ott, amit mondok
  • Max7
    #112
    vaaaaaaa ok ezt megertettem :D de hogy szamoljak a pontokat? :D
  • csabito
    #111
    én már végeztem ott, ezek szerint azóta jó irányba változott
  • Takezó
    #110
    az csak a felvételi követelmény: tavaly pontosan 77 pontot kellett gyűjtened, hogy felvegyenek...
  • Max7
    #109
    mi ez a 78 pont amit irtal? ez hogy jon ki? :S
  • Takezó
    #108
    Nézd, én tavaly kezdtem a GDF-et, asszem eléggé tisztában vagyok a dolgokkal:)
    Két év alatt meg kell lennie 50 kreditednek, vagy tényleg fizetned kell - állítólag nem is keveset. Első évben 60 kreditet lehet összegyűjteni, szal 2 év alatt az 50 nem túl sok, ez igaz, viszont a főiskola végére az összeset teljesíteni kell.

    HTML-tudás első évben nem ngyon kellett - más kérdés, hogy azt sztem mindenki tud :D:D Az Excelből egy icipicit komolyabb tudás szükségeltetik, mint egy átlagtitkárnőé - no persze, nem olyan véres, egy-két komolyabb fgv. talán lesz :Ð
  • Max7
    #107
    ok es a pontrendszer hogy mukodik? :S (lelkes kezdo vok ) :))
  • Max7
    #106
    ehhe :D informatikabol eretsegizek es a masodik felevben lerakom az ECDL vizsgat! sajat veboldalam van domain nevvel a html-t vagom felig vagom a css-t php-ba most kezdek bele! a word az exel a power point nem okoz problemat ezek utan nem hiszem hogy a "szamitastechnikai vizsgaval" gondom lenne :)

    orulok, hogy ketten valaszoltatok de mindketten mast mondtatok :) most akkor hogy van? :)

    ha a pontrendszeres az igaz akkor hogy mukodik a pontrendszer?
  • Takezó
    #105
    lol, én járok oda, nem te... elhiheted, hogy én tavaly pl. a beiratkozáson (asszem 3e) kívül annyit fizettem, ahán ypótvizsgát tettem :D:D
  • csabito
    #104
    nincs más elvárás, csak érettségi + cash
    még ha informatikából totál dilettáns vagy, akkor is elvéhezhetsz ott 3 évet ha fizetsz

    amikor én jártam oda, a számítástechnikai alapismeretek vizsgát az évfolyam 1/3-ada nem tudta letenni az első 2 évben...
  • csabito
    #103
    az állami finanszírozott GDF-en annyit jelent, hogy kb. 10.000 -el kevesebbet fizetsz
    mennyi most egy félév? 150.000?
  • Takezó
    #102
    cash nem szükséges, 78 pont kellett idén is az államilag finanszírozott részre..
  • Takezó
    #101
    asszem 78 pont kell jövőre, enni
  • Max7
    #100
    jah es nem vagyok egy zsiros ember se aki tamogatna az iskolat szep kis oszegekkel es szuleim se lotto 5-os nyertesek!
  • Max7
    #99
    hat ez nem tul sok :) valami elvaras csak van.... vagy nincs? nem hiszem hogy felvesznek ha 2-es info+matek+angol vizsgam lenne :D
  • Dynamic
    #98
    érettségi+cash
    ennyi
  • Max7
    #97
    Sziasztok skacok! Kicsit elhalt a topic :) Jovore eretsegizem, szerintetek kar meg a foiskolan ragodnom? :S En is a GDF-re szeretnek jarni! Engem kulonosebben nem erdekelnek a hulye velemenyek az iskolarol! Engem az erdekelne, hogy a felveteli mi alapjan mukodik? Mi kell ahoz hogy engem felvegyenek? Angol nyelvizsga? Vagy stb? :)
    help me!!

    bye: Max7