545
Dubai - munka és élet Dubaiban
  • mícs
    #425
    milyen munkat keresnel?
    milyen tapasztalatod van?

    [email protected]
  • Uton Dubaiba
    #424
    Olyan jo latni, hogy mindenutt vannak magyarok!

    En is szeretnek csatlakozni hozzatok Dubaiba!

    Tudnatok nekem segitani, hogy hogy talalnek gyorsan es nem utolso sorban BIZTONSAGOSAN munkat arrafele - elkerulve a kis arab bt-ket vagy a helyi hmmm rossznevueket.
    Elore is koszi,
    Vanda

  • Suhi
    #423
    Dubai Internet City:
  • HaP
    #422
    Szia

    az eletrajzot elkuldtem remelem jo koszi a segitseget es az infot...

    Udv
  • Suhi
    #421
    helyi srácok kézen fogva "sétálnak" a tengerparton.
    Az hogy férfiak kézen fogva mennek ez itt normális (és nem ratyik)...(általában), de hogy terepjáróval, ez már durva. :))

  • Suhi
    #420
    szebbek lennének a képek ha nem lenne a 20k korlát
  • Suhi
    #419
    tevék, út mellett



  • Suhi
    #418
    víztorony :)
  • PíszLávJuniti
    #417
    Új Babilon épül ?:o
  • Suhi
    #416
    Sheikh Zayed Rd:
  • Suhi
    #415
    pár ma fotózott kép,
    Burj Dubai :
  • NaNoKuTyA
    #414
    köszi, akkor erre még visszatérünk!:)
  • mícs
    #413
    oszinten... szerintem 25-30000 kornyeken lehet keresni, ha kifogsz valami jo poziciot valami itteni multnial!
  • Silhouette
    #412
    Üdv pennyone! Tedd meg, hogy küldesz nekem is egy olyan csomagot, amilyet vissza kell küldeni, nyilván a portfolomat majd hozzáteszem! Én ugyan küldtem egy cv-t, de ilyen portfoliokról, meg ilyenekről nem esett szó. Én is építész vagyok É2, 23 éves gyakorlattal és húznék innen. Köszi előre is. Emilcímem: [email protected]. Köszi előre is.
  • NaNoKuTyA
    #411
    6 év, két nagyvállalatnál, őszintén!:)
  • mícs
    #410
    sajnos ezen a teruleten nem ismerem a fizeteseket!
    megtenned, hogy kuldesz nekem egy reszletes oneletrajzot, hogy oda tudjam adni a megfelelo embernek. o talan tud mondni valamit a berekrol.

    elore is koszi

  • HaP
    #409
    Heloka kerdesem lenne

    Mint frissen vegzett erosaramu elektro mernok energetikaban mennyi penzt lehet ott keresni van 1 eves praxom :)
  • pennyone
    #408
    Oké , értem ,köszi !
    Akkor kitöltettem velük a cv-t és átküldöm neked mailben .
  • mícs
    #407
    a nalunk levo cv-ket atkuldtuk, vissza is jeleztek, hogy megkaptak, de dontes meg nem szuletett az ugybol.

    sajnos mindenkit megszurnek rendesen, egy csomo pro es contra alapjan esnek ki vagy maradnak bent az illetok.
    remelem a heten tudok talalkozni az illetekessel, hogy megnezzuk, hogy mi a keselekedes oka.

    termeszetesen ha konkret informaciot tudok, azonnal szolok, de nem szeretnek emaileket irni, rendszeresen, hogy esetleg hiu remenyeket taplaljak.
    ha kapok egy ajanlatot, ugyis visszajalzunk, hogy ez van, kit erdekel ilyen feltetelek mellett!

    ha a 2 masik ember is erdeklodik, szivesen vesszuk az o cv-iket is!
  • pennyone
    #406
    Mics: kb. 1 hónapja visszaküldtem neked az általad küldött formanyomtatványt+önéletrajzot+portfóliót e-mailben. Azóta semmi jelzést nem kaptam :( Pedig előtte írtad,h kerestek 11 építészt , és szóljak ha még tudnék vkit magamon kívül. Nos 2 embert is tudnék...
  • mícs
    #404
    szerintem 20000 aed korul illetve folotte fizetnek!
    tobbet nem tudok sajnos, de utananezek!
  • mícs
    #403
    holgyek urak, meghalni nincs idom, de probalom idoben valaszolni a kerdesekre!

    nanokutya, milyen gyakorlatod van kozgazdaszkent? oszinten...
  • NaNoKuTyA
    #402
    oké...vettem a lapot!:)
  • NaNoKuTyA
    #401
    +angol felső c!:)
  • NaNoKuTyA
    #400
    Szia Mícs! Nekem is lenne egy kérdésem: egy közgazdasági diplmoával (ebben gyakorlat is van) valamint egy friss epítőmérnöki diplomával (az csak majd jövőre..remélem:)) mire számíthatnék?? Eddig csak játszadoztam a gondolattal, hogy külföldre mennyek, de egyre inkább hajlok felé! Előre is köszi...;)
  • Silhouette
    #399
    Üdv MÍCS! ??????????????
  • kucsenbrunner
    #398
    Sziasztok, van esetleg infótok az Emirates légitársaságról is? Senior beszerzői pozícióra pályáztam Dubaiban, de nem tudom milyen szinten mozognak náluk a bérek. Beszerzési stratégia kialakításáról, ártárgyalások lebonyolításáról, versenyeztetésről, szerződéskötésekről lenne szó. Itthon is ezt csinálom egy amerikai multinál, aki a világ legnagyobb légiipari beszállítója a lemezek és a kötőelemek területén, illetve 3 évig voltam a Lufthansa Technik Budapest vezető beszerzője repülőgépkarbantartási területen. Szóval a tapasztalat megvan, bár csak magyarországi. Szóval ha van infótok az emirates-es bérekől azt megköszönném. Üdv, Kucsi
  • mícs
    #397
    aha, csak kar, hogy faszsagok vannak a konyvben!
  • Eltherion
    #396
    olyan jó a sejkek és manók!!!!!!!!!!!!!
  • mícs
    #395
    sorry,
    valaszolok asap!
  • Silhouette
    #394
    Üdv MÍCS! Nem válaszoltál az emilemre! Este küldöm az önéletrajzomat, illetve ha szükséges és kéred a tervezői portfoliomat. Üdv!
  • Silhouette
    #393
    Írtam az emilcímedre! Üdv!
  • mícs
    #392
    "Amit írtál az egyébként teljes egészében Dubai lap, vagy az is fejvadász cég" - mire gondolsz pontosan?
    A www.mydubaicareer.com egy fejvadasz oldal, amit az egyik baratommal csinaltunk kozosen!

    Hogy milyen penzt tudsz keresni? Cegtol fugg, mekkora projectjeik vannak, milyen tapasztalat kell, mennyire porgosek, milyen ceg (multi vagy helyi), de szerintem 20-25 000 AED a minimum ami realis lehet az elso evben!

    Ha konkret kerdeseid vannak, szivesen valaszolod akar itt, akar emailen keresztul is.
    Mire vagy kivancsi?

    Nem ertem az olaszorszagos hasonlatot!
    A kozelkelet jellegetol tartasz?
  • Silhouette
    #391
    OK. Köszi! Itthon is megkerestem egy céget, ők is hasonlókat írtak, csak nehéz dönteni már ilyenkor, de ami itthon van az egyszerűen már tarthatatlan. Amit írtál az egyébként teljes egészében Dubai lap, vagy az is fejvadász cég? Milyen jövedelmet tudok szerinted kiharcolni? Lehet, h hüléyn hangzanak a kérdéseim, a fórum korábbi levelezését olvastam, de sehol sem találkoztam olyan idős levelezővel, mint émn vagyok. Nagyon nem vagyok beszari, neki merek vágni bárminek, de Dubai nem Olaszország, ahonnan néhány óra alatt minden gond nélkül haza tudodk jönni. Köszi a válaszod, ha lenne időd és kedved is szívesen venném, ha néhány dologban felvilágosítanál! Köszi előre is!
  • mícs
    #390
    azonnal kuldj egy oneletrajzot a [email protected]!

    igen erdemes nekivagnimeg ennyi idosen is!
    nem csak a fiataloknak vannak lehetosegek, sot, a te tapasztalatod sokat szamit!
  • Silhouette
    #389
    Üdv Mindenkinek! Szia Mics! Úgy látom, te tájékozott vagy Dubai ügyben! Kérem a segítségedet. 47 évesen, 25 éves építész tervezői/kivitelezői gyakorlattal, ArchiCAD alapos ismerettel nekivágjak-e Dubainak? Mik lehetnek a kilátások. Tudod elég nehéz ilyen dolgokban már ilyenkor dönteni, de ami itthon van az egyszerűen a közröhej tárgyát többszörösen kimeríti. Ezzel a gyakorlattal, 12 év államigazgatási gyakorlat után havi 110 nettot tesznek a borítékomba és még azzal bíztatnak, hogy ez csak rosszabb lehet, mondják ezt azok, akiken látod, hogy csak fel kell kelniük minden nap és megnézni a bankszámlájukat, hogy az előző nap mennyit fialt. Hát érted. Nem hiszem, hogy ha kimegyek dolgozni akkor ezekkel fel tudom venni a versenyt, de valahogy méltóbb folytatásban reménykedem. Szóval érted. Értitek.Kérlek segíts, legalább tanácsokkal, vagy valamivel. Köszi előre is!
  • csocso666
    #388
    Na így már hihetőbben hangzik.

    Még egy kérdés ha lehet: egy másik kolega személy és vagyonvédelmi szakember, ő találhat valamit?
  • mícs
    #387
    baratom, ez nem europa, ugyhogy nem euroban beszelgetunk!
    15000 aed! kb 750000 HUF!
    ado nincs, de a lakasarak megfelelnek adonak!
    kikoltoznek, vegtol fuggoen elairnak 1-2-3-4 eves szerzodest!
  • csocso666
    #386
    Nem sikerül megnéznem, már több helyen is próbáltam a www.mydubaicareer.com -ot.

    15000 eur/hó? Ez elég soknak tűnik, még ha ebből adó is lejön.

    Általában ott az emberek rotációban dolgoznak, vagy kiköltöznek?
  • mícs
    #385
    cege valogatja, de mivel ez egy olajban gazdag orszag, van mi kozul valogatni!

    ha kezdo vagy szeintem a 15000+ realis lehet!