9
  • Skyper
    #9
    Nem rossz telcsi, de az SMS íráson kívül semmit sem tud. Kamerája csak VGA minőségü, n lehet tudni, h van e rajta bluetooth, IrDA, jó Ok h van rajta mp3 lejáccó, de akkor is.....
    ....nekem inkább egy Nokia 6680 as UMTS telefon
  • Hegyikecske
    #8
    1mutatós? Gondolom egyik takarja a másikat...
    Amugy vmiér nekem is a nokia-k voltak a szimpibbek régen, nemtom talán azé mer a monokróm kijelzők korában arra lehetett még oplogót is rakni meg cserélhető előlap meg minden, amit máshol még nem nagyon vagy csak ritkán találtál meg... De mostanába tényleg nagyon hanyagolja magát átállt erre a szar dizájnu divattelefon szarságokra amivel mindent lehet csinálni csak nem telefonálni, pedig ahhoz képest elég drága. És amugy én igenis telefon akarom nézni a barátok köztöt :DDD
  • mousee
    #7
    az semmi, de feltalálták az 1 mutatós órát ;)
  • pemga
    #6
    Érdekes, hogy a 4-et IV-nek és nem IIII-nek írták, mint ahogy az a régi órákon szokás :). Vagy ez csak helyi specialitás?
  • Ability
    #5
    Zsírok ezek az új Samsung-ok, de a formatervezésük nem igazán tetszik. :/ Ez a model kifejezetten ronda szerintem. Persze lehet hogy ha a kezembe nyomnák más lenne a véleményem, de így kép alapján nem tetszik. Az E700-as telójuk jól nézett ki, nem bánnám, ha olyasmi kivitelben valósítanának meg egy ilyen 'tudású' telefont. ^^
  • akyyy
    #4
    van ra igeny
  • Hedgehunter #3
    Kinek a pap kinek a papne........
  • nenad
    #2
    en meg ugy vagyok vele minek ez a sok 'marhasag' .
    Minel egyszerubb annal jobb.
  • Hedgehunter #1
    Nem vagyok samsung fan de ha igy haladnak atallok ra.... Nokia kicsit osszeszedhetne magat ujitasok teren....