153
Prince of Persia 3 - PS2
  • godga
    #153
  • aresz96
    #152
    Aki elakadt a játékban menjen fel erre a honlapra:www.prince_of_persia_3.mlap.hu
  • aresz96
    #151
    Aki elakadt a játék -ban az menjen fel a www.prince_of_persia_3.mlap.hu-ra szerintem nagyon jó.
  • Papesz
    #150
    Én néha már azt hiszem, hogy nem tudok magyarul olvasni. De úgy látom nem bennem van a hiba.
  • davidka003
    #149
    Kb olyan értelmetlen a mondat, mint dinka2 hsz-e volt. 14 évesen úgy látszik csak ennyire megy a mondatalkotás.

    Amúgy meg PC-n is ugyan olyan élvezetes, ha van gamepad-od.
  • aresz96
    #148
    dinka2 ugy értette hogy jobb a popt2t ps2 mint pc-n a pop t2t:prince of persia the two
    thrones.
  • Papesz
    #147
    Ehhez a hozzászóláshoz nem ártana egy értelmező szótár.
  • dinka2
    #146
    jó a pop ps2 sokkal.
  • bigbigle
    #145
    mennyire jó a pop ps2-n?(irányitás ,hangulat...)mennyi?kb
  • dinka2
    #144
    csak az l1 kell nyomni?
  • PoisonChihuahua
    #143
    Az L1-et kell gombni.
  • dinka2
    #142
    de melyik gombot kell gombni ps2 ön?
  • dinka2
    #141
    nekem egyszer sikerült nem tom hogy de eljutottam az aljtóig de nem nyitottam ki pekehre.
  • Seth
    #140
    Megnyomod gyorsan 1x, nem nyomva tartod. De a sztoriban is el kell jutni egy bizonyos pontig asszem,hogy tudd használni
  • dinka2
    #139
    Hogyan lehet lelassítani az időt? valamit az l1 kell csinálni valaki segítsen már!
  • dinka2
    #138
    hogyan lehet lelassitani az időt?
  • dinka2
    #137
    végre kinyirtam!!!
  • dinka2
    #136
    na elegem van ebből a hülye oriásból egyszer eljutottam a fejére csoda volt de többször már nem!
  • dinka2
    #135
    nem tudok megszurni másodjára a kezét a válán!
  • dinka2
    #134
    Valaki nem tudna segiteni!?
    Nem tudom kinyirni az oriást aminek kikell szurni a szemét!!!
  • rublinszkiakos
    #133
    kenji tudom hogy kell ráugrok majd meg szuróm a válát utána a másik válára mek után meg szúrom a kezéd igy kell kiszurni a szemét
  • LPKENJI
    #132
    van ott két magaslati hely ahova felmész, onnan speed kill a szemére( akkor nyomod meg a amikor villan a tőr)utána felmész a másik helyre, és onnan is ugyanúgy kiszúrod a szemét. máajd az achillesz inát elkezded kaszabolni és amikor meging és egylábon áll akkor azt a lábát vágod amelyiken áll éselesik akkor speed kill a hátára és meghal. ennyi...
  • Kazuma92
    #131
    hi! ezt már kérdeztem a sima warrior within topicba is, egy kicsit off, de kellene egy kis segítség :
    Megvettem a prince of persia warrior within-t ps2-re. minden fasza, kivéve: a háttérzene... mármint maga a háttérzene az egy isten, viszont valamiért hibás. fél óra játékközöként bead 2 perc háttérzenét és aztán elmegy... Dahaka kergetéseknél és csak úgy félbeszakad a zene... tud vki vmien megoldást?
  • rublinszkiakos
    #130
    hagyad mártom hogy kell kiszúrni a szemát
  • rublinszkiakos
    #129
    hogy kell ki szúrni a SZEMÉT VÁLASZOLJ
  • rublinszkiakos
    #128
    na hagyuk azt amit az előb írtam de amikor a hátán vagy mit kell csinálni
  • rublinszkiakos
    #127
    nem a szőrny nem engedi
  • alkess
    #126
    Tanuld meg ügyesen használni a speed killt! Amikor villan a kard, nyomd a gombot!
  • rublinszkiakos
    #125
    kenji hogy szurod ki a szemét ha azt nem engedi?
  • LPKENJI
    #124
    ps2-re ugyanaz mint pc-re...
    szúrd ki a szemeit,majd a lábát csesztesd hátulról:P és migint speed kill csak ez már a hátára lesz:D ennyi..
  • Gulyi98
    #123
    Ha valaki tudja hogy kell megöln az arénában a nagy szörnyet akkor írjon:[email protected]

    Ps2-van meg.
  • Prince of Máté
    #122
    nem csak arra lehet, de tökmind1 -.-
  • Kongy
    #121
    Ja,csak az a problem hogy túl easy...még hárdon is...
  • Donn
    #120
    Hmmm...:D Tetszett!
  • Kongy
    #119
    sirály,már én is rég végigvittem.hogy tetszett a Mental Realm?;)
  • LPKENJI
    #118
    gratula
  • Donn
    #117
    végigvittem
  • Donn
    #116
    kb. 60%-nál tartok
  • Kongy
    #115
    Donn:ügyes vagy! Hol tartassz? Arena Tunnel?
    -----------------------
    GWHSZ:Sztem játszd ki újra a régi pályákat,felteszem úgyse emlékszel rájuk kristálytisztán.
    ------------------------
    LPKENJI:grat! Hánykor vitted végig? Én este 10-kor fejeztem be,és sikerült végigvinnem fél nap alatt...
    ------------------------
    foxglove:csak más irányba kell húzni,nyomd meg pl a DOWN gombot és elkezdi feléd húzni...az az a pálya ahol a Thrall-t lehet speedkillel kinyírni?
  • Donn
    #114
    már sikerült !