16
  • menyus77
    #16
    Szerintem is közepes. Szerinem ebből a témából jobbat lehetne kihozni. Meg aztán vártam volna benne a csavarokat, mint pl a Fűrészben.
  • Falatka2003
    #15
    Ez a film borzasztó gagyi! Szétuntam az agyamat és csak akkor ébredtem fel kicsit, mikor néztem, és "na, majd most kell jól megijedni", aztán jól meg kellett volna ijedni... Aztán pihentem tovább. A végét meg ne is említsük... Tényleg nagyon meglepő volt. Már csak azért is, mert én nem gondoltam, hogy a film színvonala a végére még lejjebb süllyed, valahová a Kör, Az átok és a Mátrix 2-3-4-8-15 színvonalára. Téptem a hajamat, hogy erre pazaroltam a drága időmet, pedig épp q-rvára unatkoztam! Dióhéjban ennyi.
  • Cicero
    #14
    Én tegnap láttam nekem tetszett
  • Nyiri
    #13
    Csak nem erre gondolsz? :)
  • benczurzs
    #12
    Na igen, a fehér zaj létezik!
    Ott van mindenhol, a netkábelben, a tv-ben a rádióban -> körülvesz minket :)
    Csak ezt kivédik normális használat alatt.
    A hasznos információ olyan erősséggel jön, hogy a fehér zaj ne tehesse tönkre az információt, mert annak jóval kissebb az ereje. És a rendszer a kis erősségű jeleket egyszerűen levágja, ezért nem találkozunk vele.
    A fehér zaj eredetére többen több mindent mondanak. Szinte bármitől lehet.
  • winnie
    #11
    a godzilla nem trailer volt, hanem teaser.
  • CSOCSO
    #10
    nah...
    hat igen.. kb 8 szor lattam a bemutatot es MINDEGYIK alkalomnal kemenyen kirazott a hideg!!! sot szerintem az egyik legzsirabb bemutato lett a vilagon!!! legalabbis engem uberul megfogott!!!
    sztan a trailer vegen volt egy link.. raneztem.. es akkor dobbentem ra hogy ez a white noise egy IGENIS teljesen letezo dolog!!!! mondjuk kb oilyan mint a tenyerjoslas vagy a tobbi okossag amit szinte senki sem hisz el de van egy ket ember aki hinni probal...
    mindenesetre.. olvasgattam a sztorikat.. meghallgattam a hangokat es igen kellemetlenul kezdtem magam erezni.. szinte izgultam vagy feltem.. nem is tudom..amugy a trailerben lathato hangok TELJESEN eredetiek!!!! tehat a valodi EVP geppel lett felveve egy ket csaladnal!!!
    KEMENY!!:)
    sztan jott a film es nem az tortent amire szamitottam.. semmi kirazas semmi uber hang csak a fosatos bekiabalasok.. najo neha azert eleg jo volt!
    mindenesetre mast vartam.. inkabb kicsit a talajon maradni.. marmint ami a veget illeti es csinalni belole egy lyan filmet hogy senki ne tudja eldonteni hogy higyjen vagy ne es hogy jojjon az az erzes hogy : "mi lenne ha"
    ...
    no mindegy.. azert erdekes volt es keatont nagyon jo volt latni!! szal amiatt +1 pont!
    6/10

    nagyo jo trailerek:
    egyik leg ledobbentobb trailer a godzilla trailerje volt:) emlexem, a moziteremben hatalmas kuss volt.. szerintem senki nem latta mert mindenki nagy kivancsisaggal es csonbe nezte a bemutatot...szal mutattak egy osztalyt... tanarbacsival vagy nenivel? setaltak a dino muzeumban... megalltak a trexnel es a tanarbacsi/neni olvasta egy konyvbol hogy ki ez a trex... legnagyobb ragadozo meg blahblah blah... erre nagy duborges.. megremegnek a csontok.. nagy duborges... mindenki nez szejjel mi ez.. kozben a securiy guy is felebred:) nagy duborges.. es hirtelen belep egy uuultramegagiga meretu lab es eltiporja a trexet.... es bejott a tipikus logo es a szlogen nem a meret a lenyeg... es MINDENKI kesz volt a bemutatotol:)
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    Végre nem egy szuperhős a főszereplője egy amcsi filmnek!
    Szerintem, így volt jó - ijedősen, bénán.

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Iori
    #8
    közepes az egész, MK meg nagyon béna volt benne szvsz
  • CAD
    #7
    Szerintem is egy kozepes erossegu film, kivallo hangulattal, lebilincselo sztorival... en 10 / 6 adnek neki.
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    huh akkor most este-éjjel csekkolom :DDD
  • Dynamic
    #5
    "a Fehér zaj egy erősen közepes, de nagyon hangulatos film, aminek a végét sajnos egy kissé elbaltázták"

    Szóról szóra ez a véleményem nekem is.A hangulat Mikor először meghallottam a hangokat és megláttam a "szellemképeket"...jujj a hideg is kirázott:)Mondjuk nekem mindig is bejöttek az ilyen természetfölöttis filmek(X-Akták,Megszólít az éjszaka, Szitakötő stb.) és ezzel sem lett volna igazán gond, de ami erősen lehúzta a filmet, hogy a végét elcseszték, legalábbis más befejezést vártam.
  • Cicero
    #4
    Trailer :))))
  • Robeast
    #3
    Tényleg egy, nagyon jóindulattal közepes film. Többször biztos nem nézem meg...egyszer is sok volt...
  • Cicero
    #2
    Az EVP-ről. Itt van mellettem a diktafonom, de nem merem megpróbálni... A linket azért adom, akit mélyebben érdekel az EVP, töltse le és olvassa el.
  • bigfoot
    #1
    este nézem meg