53
Mit tudtok róla?
  • Tufa
    #13
    elöször sztem próbálj ki egyet. Nekem elég nagy kezeim vannak de igy is kényelmetlen kezelni a felső flippen lévő gombokat. T-mobile-tól nem tetszik semmi más telcsi? D500. S700i, P910i...
  • Yoyo
    #12
    Bár a megjelenés sokat nyom a latba!
    Nekem nagyon bejön ez a kinyithatós tekergethetős style!
  • Tufa
    #11
    3650ről nem lesz nagy változás tudás szempontjából... egy az egyben ugyanaz csak más design
  • Yoyo
    #10
    A méret nem lényeg hisz már megszoktam a 3650-est, csak úgy tünik a6260-as jóval komolyabb!
    Mindenképp a t-mobilnál akarom megvenni mert van egy rakat aranykártya pontom.
  • Tufa
    #9
    de minden egyes uj telefonos topicnál a ppcomal kezded :) Fizetnek neked a reklámért, mi? :P
  • Taranov
    #8
    Sosem volt ez kommunikátor.
  • Taranov
    #7
    Nem azt mondtam, hogy csak itt lehet megvenni.
  • Tufa
    #6
    télen kabátzsebbe belefér... Mellesleg egy komunikátor tudását nem közelíti meg a symbianal sem... Játék telefonnak van alkalmasabb is...
  • Shadow_THH
    #5
    lol mér télen jó fülmelegítőnek?

    lehet hogy nagy de ez komunikátor, ezt nem azért veszik, hogy néha küldjenek a nagymamához egy-két sms-t :)

    szerintem jó választás ha KOMOLYAN tudod használni. ajánlanám hozzá a scumm engine emulátorokat, már ha szeretted a monkey island 3-at [elkalandozik]
  • Tufa
    #4
    Rengeteg más helyen meglehet venni + a ppcomnak hihetetlenül irreális árai vannak. (legalábbis nekem úgytünik)
  • Tufa
    #3
    hihetetlenül nagy méretü az a telefon. Majdnem akkor összecsukva mint a 3650. nehéz, kényelmetlen számomra a kezelése is... Nyárra sztem valami kisebb méretü telefonnal jobban jársz.
  • Taranov
    #2
    PPCom

    Itt meg lehet venni.
  • Yoyo
    #1
    3650-esem van most ilyenre fáj a fogam, de a t-mobilnál még nincs!
    Valaki látott már ilyet valahol, és milyen?