53
Mit tudtok róla?
  • stankrb
    #53
    Nekem van ultraMP3 a 6260-asomon, de ez a telefon gyári fülessel ígyis úgyis szarul szól, akár stereo akár nem! Szerintem ezen a telefonon a pop prort egy nagyon durva gyengepont! De lehet hogy csak aze enyém csicska...
  • ZilogR
    #52
    Ha a telefonra feltelepítek egy MP3 lejátszót (UltraMP3), az sztereoban szól a gyári fülesen?
  • Solidus
    #51
    Eladó egy 6260-as 8000-ért.Szürke és fekete elő-hátlappal.
    A telefon hibás,leesett a mikrokapcsoló a lapkábelről(amivel be és kikapcsolod mindkét hátlapról).
    Új hátlap kell hozzá abban benne van a lapkábel(speedshop : -12 500).
    De nem árt ha akkor már megveszel hozzá minden elő és hátlap tartozékot kompletten.
    Vagy alkatrésznek is jó.Ha esetleg érdekel valakit püzzön.
  • ZilogR
    #50
    Ez mind így igaz, ellenben ez egy rég túlhaladott eszköz technikailag (nem azt mondom, hogy buta, de túlhaladott - kb. egy P1-es a mai P4-esek mellett). Így ha szeretnél egy jobbra befektetni, add el nekem használt telefonodat! Még mindíg tartom a tavalyi ajánlatomat! Írj egy privátot és azonnal vevő vagyok a telódra! Magánszemélyként magáncélra vásárlom!
  • Prince of Máté
    #49
    síkhülye vagy.
    SOKKAL KONTRASZTOSABB ÉS SZEBB KIJELZŐ
    Zoomolható kamera.
    Rádió
    Push To Talk
    ÚJJAB SYMBIAN OP RENDSZER
    csupán ennyi a különbség
  • ZilogR
    #48
    Sziasztok!

    Még mindíg áll az ajánlatom! Hamarosan itt vannak az ünnepek és gondolom, szeretnél egy kis pénzt Karácsony előtt! Ne habozz, ha van egy jól működő szép és fekete 6260-asod minimum a gyári kiegészítőkkel, amit szívesen eladnál, akkor keress meg! Megmutatod az eredeti adásvételi szerződést és már meg is kötöttük az üzletet!

    -=ZR=-
  • feca8
    #47
    Sziasztok.Valaki megtudná mondani hogylehet a telorol leszedni a feltelepittet progikat.7610 röl van szo.Köszönöm
  • David01
    #46
    Hello, az a gondom a telefonnal hogy egyszer csak kiirta hogy helyezze be a sim kártyát, gondoltam hogy csak megutődött és ezért csinálja, kikapcsoltam a megigazítottam a simt bekapcsoltam és ment. De ezután egyre gyakrabban irja ki ezt és jelenleg már nem is tudom bekapcsolni a telót mert azonnal kiirja hogy a sim kártya nincs behelyezve vagy az hogy sim kártya elutasítva. Van valakinek valamilyen ötlete hogy mi lehet a baja? Már nyomtam neki egy teljes resetet de az sem segített semmit. Ha valakinek van ötlete akkor ossza meg velem.
  • ZilogR
    #45
    ha vkinek kell egy működő, független, megkímélt darabért 15eFt, akkor írjon egy privátot - azonnal megveszem!

    -=ZR=-
  • Polllen
    #44
    Sziasztok!

    Olyan gondom lenne, hogy nem tom beállítani az mms-t...
    T-mobile-ra szeretném, de az istenért se kapom meg az mms-t...mindig csak sms-t, hogy itt+ott megnézhetem...
  • Tufa
    #43
    8910 nekem is tetszik, nagyon jól csinálták meg a külsejét, az fogott meg engem is benne. Most jön majd a 8880, az utód. Kiváncsi vagyok milyen lesz :P
  • Shadow_THH
    #42
    :D ok na behódoltam
  • Taranov
    #41
    Igazából ezek nem kellenek nekem.
    A Nokia 8910-nek kizárólag a külseje tetszik, a tudás nekem igazából nem is fontos, csak telefonálok, meg SMS-ezem. Utóbbi miatt előny a Nokia, mert azt már megszoktam.
  • Yoyo
    #40
    Akkó kell keresnem egy madarat!
  • Tufa
    #39
    a kora miatt úgy kb 20-25ezret kaphatsz esetleg érte valami madártól.
  • Tufa
    #38
    hááát. Sztem faszás kis telefon, de azt a kategóriát te is ismered... te is egy elég hasonló kategóriáju telefont szerettél volna venni(8910). Ez ahoz képest okos. nagyon jó kamera, videó felvétel, gyönyörű mp3as cs.hangok... Jó az a telcsi, meg az ára is nagyon megy lefele
  • Taranov
    #37
    A V3 nekem eléggé tetszik, csak nem tud semmit :(
  • Taranov
    #36
    Nem, csak kérdezte a srác, hogy hol lehet venni. Én elmondtam.
  • Yoyo
    #35
    Nem azt mondom, hogy vedd meg, hanem mennyiért tudom eladni, én nem tudom az árakat!
  • Tufa
    #34
    most nem igazán tudok bevenni telefonokat, jelenleg több mint 130 telefon van bent. sry
  • Yoyo
    #33
    Használt telefonnal is kereskedsz?
    Ha igen mennyi egy 2 éves 3650-es két gyári aksival egy utángyártott arany szinű és egy gyári átfényezett (sőtétkék) előlappal!
  • Szid
    #32
    Nokia 6170
    Most vettem. Szuper!!!!
  • Tufa
    #31
    Sok szerencsét! páj
  • Yoyo
    #30
    Na, mennem kell hétvégén megvizsgálom a telefonkínálatot, hátha tudok dönteni!
    Csá!
  • Tufa
    #29
  • Yoyo
    #28
    Ezért vágod a rizsát!
  • Tufa
    #27
    mobilboltom van :DD
    Amugy meg nokiám...
  • Shadow_THH
    #26
    tufa fogadjunk nokia ellenes :D
    ericcsonod van?
  • Yoyo
    #25
    Ez igaz sokat számít ha az ember kézbe kaphatja és legalább felületesen tesztelheti a tudását!
  • Yoyo
    #24
    A 7280 valóban nagyon eredeti kis telefon ő a másik jelölt!
  • Tufa
    #23
    képek alapján minden másképp tünik. Irány egy közeli gsm bolt, nézd meg őket élőben...
  • Tufa
    #22
    stílusos a v3razr, a d500, a 7280.. a 6260 egy egyszerü kis tégla :)
  • Yoyo
    #21
    Kell a meglátni és megszeretni!
  • Yoyo
    #20
    Nem is volt vele semmi baj soha ahoz képest, hogy mennyi szart ráinstaláltam, de most a 6260-as nagyon megfogott!
  • Tufa
    #19
    6630as neked tetszene... Egész normális mérete van, szép kijelző, szokásos jó minőségü nokia cam (csakazértsemmondomhogy1.3mpixel:) ), megbízható...
  • Shadow_THH
    #18
    ja jó 'kis' telefon :) főleg 2 éve
  • Shadow_THH
    #17
    ehh én kérek elnézést véletlenül az a teló ugrott be amit Taranov belinkelt :)

    6630 1,3 mpxes annyi kb a változás de szerintem randa
    6260 szerintem nem nagy annyira, inkább stilusos
  • Yoyo
    #16
    Az sem rossz, csak az a baj, hogy jó lenne megfogni kipróbálni őket úgy könnyebb lenne a döntés!
    A 3650-est úgy vettem két éve, hogy délelött megláttam a neten délután megvettem, nem bántam meg!
  • Tufa
    #15
    6630? abban legalább van valami minimális változás. (és még a 3650 design is maradt)
  • Yoyo
    #14
    Nokia legyen azt szerettem meg, persze biztos van jobb meg szebb más márkába, de én márkahű vagyok!
    Amúgy tetszik a nokia 72 család is!