34
Ilyeneket keresek
  • Kazuma92
    #34
    Youtubon érdemes rákeresni a "Toxikus Bosszúállók" -ra :D
  • demotivator
    #33
    www.demotivalo.com
  • Jano
    #32
    Ha nem lenne zene
  • #31
    Bugyimir Klityko - Szerelmes éj
  • bakvarnyu
    #30
    Spatzen Jódler Sextett
    Joe Sandalo
    Anton Maiden
    ezek a legjobbak
  • Vlala #29
    Semmivel sem rosszabb, mint a mai "csakazé'issztárleszek" próbálkozások!
  • reménytelen
    #28
    Ez a vicces (és gagyi) zene! Apai nagyszüleim hangja hallható rajta, a mixet én készítettem, ezzel parodizálva a mai zenei életet.

    Falu mix
  • zakika
    #27
    visszaterve a finnekre
    probaljak a sajat kulturajukat becsempeszni a kulonfele zenei mufajokba es eleg jol megy nekik hogy kulfoldon is ismerik. magyar mulatos valahogy nem kell kulfoldon - lagzi lajos sorsatra, matyi meg a hegedus, hawer es a sok roma lakodalmas. pedig mielyn jo biznis lenne propagalni a roma zenet kulfoldon. hatha bejon neki es meghivjak a romakat vendegszerepelni ok meg ott maradnak (az 50 tagu csaladdal egyut)
  • Garga Pitic #26
    Nem tömegzene, az biztos. Én egy háromfős és háromnapos gyalogtúra előtt spannoltam magam Waszlavikkal :) Az se volt különb :)
    Nem gagyi és nem csak vicces, de nemtom, hova férne be a Tudósok és a Túlvilág? Überkomoly. Titszelet!!!! :)
  • zakika
    #25
    Tobb mint 10 eve voltam szentendren egy ifjusagi talalkozon amit a rakoci szovetseg szervezet es elhoztak nekunk waszlawikot. miket muvelt az orek... utana meg velunk borozgatott (ha jol emlexem bort itt).
    par evvel kesob volt nalunk koncertje, de az mar nem adta vissza azt a hangulatot
  • Garga Pitic #24
    És ezek után van még, aki tagadja a finn-magyar rokonságot?!?!?! :)

    Aztán ott van ugye Waszlavik Gazember Petőfi Velorex Gazember Satöbbi Lászó.
    A gagyitól nagyon messze van, inkább érdekes világlátás van a zene mögött. De most tényleg.
  • zakika
    #23
    Leningrad cowboys az egyik kedvencem. Az uj lemezukon az aktualis feldolgozas - Youre my heart, youre my soul. az oldalukon rajta van a klip is
    www.leningradcowboys.fi

    erdemes megnezni a ket filmjuket is
    egy reszlet a klipbol, mikor keregetnek az utcan
    - we run out of tequila. moses, save us
    - jesus saves, moses invests
  • Garga Pitic #22
    Külföld:

    King Uszniewicz and his Uszniewicztones (1973-84?)
    mintha egy csapat seggrészeg tizedéves főiskolás játszana a KIN-kupán, egy saját számuk nincs, de ez kész szerencse! Woo-hoo, Kung-Fu fighting, Satisfaction, If I had a hammer, stb. Beszartok!!!

    Elakelaiset
    Finnek. Általában ez elég szokott lenni, h vicces legyen. Ráadásul finnül. Polkára átdolgozott (áterőszakolt) számok, egyik legütősebb a Red Hot Chilli Peppers-féle Under the bridge. Garantáltan beszartok!!

    Leningrad Cowboys
    Finnek. Általában ez elég szokott lenni. Hallgasd meg pl a Sweet home Alabamát, amit a Volgai hajóvontatók dalára énekelnek. Igen vicces.
    BEEESZARTOOOOK!!!
  • Daza500
    #21
    Radikális Amputáció - Edd A Meleg Szart! című számának a Demo-ját ajánlom meghallgatásra.:-)
  • Szofi
    #20
    Rokker Zsolt: Görög dal

    Hallottátok már?
  • Herr Lehrer
    #19
    Csóré Bála rlz
  • báttyó02
    #18
    aztak..:DDD
  • Taranov
    #17
    Ilyen tényleg van? :D
  • Bandee1987
    #16
  • Aquir
    #15
    méhek: barbi szám - vagy mi :D
  • szacsi
    #14
    dj ronesz - highkillermix
    djr - miert?
  • Herr Lehrer
    #13
    Sanyibácsi rlz:D
  • szacsi
    #12
    Vidám vasárnap
  • Taranov
    #11
    Az jópofa.
  • _Vegeta_
    #10
    ví hev árrájvd ontu dö fjűcsör...
  • Shadow_THH
    #9
    is bin snápi dász klelyne krukudíííl?
  • Exxon Valdeez
    #8
    Tyű, azt még nem is hallottam... Pótolnom kellene. Letölteni esetleg valahonnan merről?
  • bobka
    #7
    szerintem a "fehéreket forgatok meg" nem vicces szám :)
    pl.: béres zoo
  • akyyy
    #6
    náksis mixel fűszerezve!
  • ZsirosKenyer
    #5
    gagyi: az az új kis krokodilos német baromság..na AZ gagyi
  • Exxon Valdeez
    #4
    Szerintem ide tartozik a Kistehén Tánczenekar Szájbergyerek című örökbecsű darabja....
  • Maksi
    #3
    Nem trágár nótákra gondolok... Szóval ne attól legyen "szórakoztató", hogy káromkodnak benne! Belga, s társai kilőve...
  • blackgamer
    #2
    poénos számok topic
  • Maksi
    #1
    Tudok olyan zenecímeket ajánlani, amik annyira gagyk, szarok, hogy szinte már jók?
    Gondolok itt a Suhancélet - Ha nem lenne zene című slágerére...

    Ilyesmiket keresnék, valamint olyan nótákat, amelyek viccesek, mint például Kispál és a Borz "Fehéreket forgatok meg..." kezdetű dala, vagy az Animal Cannibals-től a "Hazafelé az út veszélyes...

    Előre is köszönöm a tippeket...