1024
TYPE=\'application/x-shockwave-flash\' PLUGINSPAGE=\'http://www.macromedia.com/go/getflashplayer\'>
  • fulton
    #944
    értem, köszönöm!

    Egyébként akkor majd kiderül mikor megesz a kari bele, és üzembe rakhatom:)

    Egy dolog motoszkál még a fejemben...szerintetek az M2N-E-SLI felismeri majd a 6000 procit?ha nem gondolom bios frissítéssel meg lehetesz oldani
  • mycso
    #943
    Hát valószínű, bár odabiggyeszthetnék, hogy ők csak egy magra gondolnak a leírásnál...

    Az 500-as csíftek bőven elég lesz.
  • fulton
    #942
    Én is megnéztem és azt vettem észre mindegyik procinak, ha végig nézed a modelleket akko kiderül hogy:
    Sztem ott a magonkénti L2 irják le...tehát azt még szorozni 2 vel;)
  • mycso
    #941
    Még1x nekifutok, tehát az AMD 1MB-ot ír!!!
  • mycso
    #940
    Biztos 2MB????

    Az amd-is 2MB-ot ír: ITT
  • fulton
    #939
    lehet már kérdeztem de sztetek elég nek kell lenni e egy 500w Chieftec nek? ehez 6000+ amd, gainward GS 8800 GTS,2x1Gb ram, + 3 ház hűtő + 2 DVD + 2 vinyo
    ??
  • fulton
    #938
    MÁrmint az uj gépből
  • fulton
    #937
    http://www.dailytech.com/Athlon+64+X2+6000+Hits+Store+Shelves+Way+Early/article5883.htm..it meg azt irják 1 MB L2...van:S nem értem.meg sok helyen irják hogy 1 MB...

    Oks tehát akkor 2:)

    Már megnézém szivesen csakhát még hibádzik belőle a VGA, sajna nem kapni...8800GTs 320 ast Gainward-ba:(
  • Gabesz amd64
    #936
    2MB L2 cache van benne 2x1mb
  • czky
    #935
    2x1MB-os
  • fulton
    #934
    Sziasztok!
    Pls valaki árulja már el nekem hogy az AMD AM2 x 2 6000+ procijából létezik e L2=1MB os , vagy sok helyen ezt az infot elírják.Tehát minden 6000+ proci L2=2Mb os?
  • Zsoltika 007
    #933
    "Szintén az indokok között szerepelhet, hogy a kétmagos asztali mezőnyben az AMD versenyképessége bár javult a K8-hoz képest, nem tűnik valami rózsásnak az Intel kétmagos Core 2 Duóival szemben, kifejezetten az óriás 45 nanométeres tömeges chiptermelésének előestéjén. A vállalat új K10h mikroarchitektúrája az előzetes teszteredmények alapján nem múlja felül az Intel immár egyéves Core-mikroarchitektúráját, amit súlyosbít, hogy a chipgyártó óriás fajlagos termelési költsége is alacsonyabb, így egy árazási háborúban is fölényben van. Az AMD így vélhetően ezzel a taktikával igyekszik differenciálni kínálatát, és rést ütni a piacon."
    Idézet a HWSW cikkéből
    Teljes cikk

    Az elég nagy gyalázat ha a phenom se tud mit kezdeni a core2-vel. Gyakorlatilag el van ásva az amd ha nem talál ki valamit. Már ma kapni 4 magos intel cpu-t ami jobb mint amit az amd be fog mutatni jövőre. Akkor mi lesz ha kijön az új intel proci család?! Amd fanok ideje gondolkodni... Mert 3 mag az nem 4 mag. Főleg ha még gyengébb is.
  • Zsoltika 007
    #932
    Sokkal gyorsabb lesz mint a mostani. Még a win is gyorsabban reagál főleg ha több programot szoktál használni egyszerre.
  • mikiking
    #931
    cső all... szeretném tudni,hogy megvegye,-e ezt a procit ? AMD Athlon64 X2 4000+ EE DUALCORE BOX Socket AM2 .....2.1GHz, s 512kB + 512kB L2 cache,65W.+ hűtés...... Jobb mint a mostani CPU typ AMD Sempron 3000+ , 1600 MHz (8 x 200) ???? Amit most akarok venni az ugye 2 magos ? És miben lehetlesz észreveni külömbéget ? játék terén + redneseb ??? mien külömbségek lesznek ?
  • Zsoltika 007
    #930
    Szvsz ha nincs különbség fsb-ben akkor az olcsóbbat. Kis tuninggal meg egy kis szerencsével ugyanolyan sebességet lehet belőle kihozni mint a drágábból.
  • skyli991
    #929
    nem szeretne várni...
    akkor melyiket meddig lehet húzni?
    E6750 és E6850 között mi a különbség?

    Amúgy köszi a választ!!
  • Zsoltika 007
    #928
    Attól hogy amd párti vagy a core2 akkor is keresztbe lenyeli. ;)
  • Zsoltika 007
    #927
    Bár én is várnék most kicsit. Jön az új generáció. Azon a pár hónapon nem múlik. 2008 első negyedévére datálják őket.
  • MaSzKa
    #926
    semilyet

    én intelt mostanába biztos nem veszek
  • Zsoltika 007
    #925
    Alapvetően mindegyik viszonylag jól húzható.
  • skyli991
    #924
    E6550 sokkal olcsóbb. Azt fel lehet húzni jól?
  • skyli991
    #923
    Milyet érdemes venni intelből?
    E4300 az olcsó, de jól lehet tuningolni.
    Tesóm nem szeretné húzni, mert fél hogy elromlik, vagy a gari miatt.
    E6850-t megéri venni? Az alapból 3 ghz. Azt lehet húzni? VAgy mi van még ami jó?
  • Gabesz amd64
    #922
    mert még képbe se volt az ember amikor nyitotta a topicot h leszenk több magos CPU-k
  • DarkSector
    #921
    Én nem értek hozzá azé kérdeztem....
  • NeoMaN
    #920
    Ja, 3.6-osnak felel meg.
    Sőt ha négymagos lenne, akkor meg 7.2-esnek felelne meg.



  • MaSzKa
    #919
    azért hogy meg ismerje

    egyébként indíthatok egy négymagos procik topic-ot is

    de komolyra fordítva miért nem többmagos procik a címe a topicnak szerintem célszerűbb lenne
  • DarkSector
    #918
    Értem..köcce
    Remélem ez a proci elég lesz a crysis-nak...
  • czky
    #917
    Inkább 25k
  • DarkSector
    #916
    És árban mennyi lehet?
    15-20?
  • czky
    #915
    Mondjuk 1 ilyet: Gigabyte P35 DS3

    Inkább az 1066-ost vedd!

    Nekem C2D E6600 (2,4Ghz/1066mhz) van.
  • DarkSector
    #914
    CPU Core2 Duo-1,86GHz/1066MHz
    és ha ezt venném, akkor milyen alapot ajánlanátok, ami azért nem drága....?
  • DarkSector
    #913
    Jah és az, hogy 1066-as vagy 800-as az sokat számít?
  • DarkSector
    #912
    Köcce...
    Remélem is, mert kétszer annyiba kerül, mint a mostani procim...
    :D
    Neked milyened van?
  • czky
    #911
    Nem kell félned! Nyugodtan vedd meg. Ég és föld lesz a különbség!
  • DarkSector
    #910
    Köcce...
    Ezek szerint a Core2Duo legkissebbje is gyorsabb a Sima és a DualCore legnagyobbjainál?
    Mert én egy gyorsabbat szeretnék...
    De félek, hogy a régebbi játékok csak 1 magot használnak és akkor olyan, mintha 1.8GHz-em lenne csak!
    Ez igaz, vagy nem kell félnem ilyentől?
  • mycso
    #909
    Azoknál is, igazából a PentumD széria nem sikerült valami fényesen....
  • DarkSector
    #908
    És a Dual Core-oknál is jobb?
  • mycso
    #907
    Jobb.
  • DarkSector
    #906
    Srácok ez akkor jobb egy Intel P4 3GHz-esnél játékok szempontjából?
    CPU Core2 Duo-1,86GHz/1066MHz
    És ez akkor gondolom 3.6GHz-esnek felel meg nem....
  • monor87
    #905
    Hy!
    Vki megtudja mondani, hogy az intel Core2Duo E6700 2.67GHz, FSB1066/4MBc miért drágább az intel Core2Duo E6850 3.00GHz, FSB1333/4MBc -nál is?