14
  • ZilogR
    #14
    ma este a Film+-on, ha valaki néz még TV-t!
    30 kilót fogyni: neki EZ (is) a dolga! átlagember dolgozik és amellett hízik vagy fogy! de a színésznek az adott karakterhez kell igazítania a külsőt is. persze lehet számítógéppel nameg sminkkel/világítással/jó kameraállással rásegíteni egy kicsit, de az már nem az igazi
  • TommyC
    #13
    rekedt jó film!!!!!!!!!!!!!!
  • Voltan
    #12
    A film elég jó, Bale zseniálisan alakít, de ez az álmatlanság-skizofrénia dolog már erősen le lett lőve a Harcosok klubjában, szerintem. Ha nem lenne ez az erős párhuzam, akkor abszolút nyerő lenne nálam a film, így is jó, de főleg csak Bale miatt. Mindenesetre a képi világa, és az apró cselekményi utalások miatt azért tényleg megér egy misét.
  • grebber
    #11
    Nem értem a filmet.
    Ki volt az a faszi akit állandóan látott?
  • Killgore
    #10
    A film tényleg jó, abba nem tudtok belekötni, de egymásba annál inkább :DDDD
  • Csudri #9
    Szar poén volt!
  • AMD Norbee
    #8
    Jaj ne vedd már ilyen komolyan!!

    csak poánkodott a srác!
  • 2XP
    #7
    Azért kicsit gondolhatnál az ilyen megnyilvánulásaid előtt. Nem minden akarat és elhatározás kérdése, ha adott egy jó genetikai háttér, nincs szükség különösebb akaraterőre a fogyáshoz, míg ha a mai világban már rossznak számító gének örököltél (ami régen pl. az életed mentette volna meg), akkor ha csak nem nyúlsz vmilyen draksztikus, egészségromboló eszközhöz, akkor soha nem fogsz leadni ennyit.
  • Macc
    #6
    Durva bassz... 30 kilot fogyni, ugy hogy nem is volt kover:) Masok meg benaznak egy eleten at, hogy 5 kilot leadjanak a hajos seggukbol!

    Amugy a film tenyleg zsenialis:)
  • dtk1985
    #5
    Ez tényleg egy nagyon jó film, nézzétek csak meg.
  • noss
    #4
    Na! Akinek bejött az Equilibrium, az tekintse meg a film ellentét, az Amerikai Pszihót!
    Azért poén, mert Krisztián Bél elöbbiben érző szívűvé válik, utóbbiban pedig érzéketlen(ebb)é!
    Bár ajánlásom szirint előbb az amcsi pszihot nézzétek, aztán az equit.
    Meg aztán ezt is, amiről a hír szól! :)
  • flashX
    #3
    Nagyon jó film! És a vége nagyot üt.
  • John Wayne #2
    Én csak az Equilibriumot láttam tőle, tényleg nagyon jól játszotta a modern inkvizítort.
  • EndreMan
    #1
    Nagyon jó,igazán érdekes film!!
    A szinészi játék pedig zseniális.
    Bale még okozhat meglepeteséket a jövőben is ha így folytatja!Én ajánlom