7165
  • IXEMGabeo
    #6523
    hűha nem rossz:D:D
  • totti10
    #6522

  • limperatore
    #6521
    ha ranieri lenne a kispadon már kiestünk volna a bl-ből, és ha az olasz szövetség nem szopatta volna az Intert 15 ponttal mennénk
  • takibalint
    #6520
    Okaka Chuka golt szerzett a Fulhamben Gera gólpasszából.
  • takibalint
    #6519
    Maurizio Zamparini úgy szúrt oda José Mourinhónak, hogy közben meg sem említette az Inter portugál edzőjének a nevét.

    A Palermo elnöke ezt egyszerűen Claudio Ranieri magasztalásával érte el. Mint ismert, a szakember vezetésével a Roma a kiesőzónából a második helyre jött fel, és hét fordulóval a vége előtt már csak egy pont a hátránya az Interrel szemben.

    „Az Inter a legerősebb csapat a Serie A-ban, és ha Ranieri ülne a kispadján, akkor 15 pontos előnnyel vezetné a tabellát" – nyilatkozta Zamparini a Sky Sport 24-nak.

    A szicíliai csapat első embere azt is újra elmondta, hogy nem válnak meg legértékesebb játékosaiktól.

    „Nem adom el gyémántjainkat. Nem igaz, hogy a Juve közel állna Kjaer megszerzéséhez. Megismétlem, legjobbjaink közül senki sem távozik. Pastore és Hernández sem eladó, mivel néhány év múlva 35-50 millió eurót érnek majd egyenként" – jelezte Zamparini, hogy hosszú távon gondolkodik.

    A Palermo jelenleg a negyedik helyen áll az olasz bajnokságban, tehát nagy esélye van rá, hogy a következő idényben elinduljon a Bajnokok Ligája selejtezőjében.
  • takibalint
    #6518
    Továbbra is bokasérüléssel küszködik Daniele De Rossi, az AS Roma középpályása. A „farkasok” kulcsembere kihagyta a szerda délelőtti edzést is, és egyelőre kérdéses, hogy pályára tud-e lépni a Bari elleni bajnokin.

    De Rossin kívül David Pizarrót is kezelték a csapatorvosok, de a chilei légiós a jelek szerint rendbe jön a hétvégi fordulóig. Ismét edzésbe állt kisebb sérülése után Jérémy Menez.

    En kommentem: Nem is tudtam, hogy megsérult a bokája
  • FrancescoTotti
    #6517
    Grande Roma!
  • barcames
    #6516
    most már innen a rómának meg kell nyernie a bajnokságot
  • takibalint
    #6515
    Claudio Ranieri a szurkolóknak ajánlotta a Roma sikerét. „Fontos győzelem volt, de nemcsak számomra, hanem az egész Roma és szurkolóink számára” – mondta a Roma trénere, aki először győzte le bajnokin nagy ellenlábasát, José Mourinhót.

    Ranieri szerint 40 percig jól játszott csapata, a folytatásban azonban az Inter kiegyenlítetté tudta tenni a mérkőzést. A szakember szerint győzelmükkel túl vannak az utolsó kanyaron, és a célegyenesbe értek, szerinte folytatni kell veretlenségi sorozatukat, és akkor harcban lehetnek a bajnoki címért. Ám figyelmeztetett, hogy az Inter egy ponttal továbbra is vezeti a bajnokságot. „Az idegek harca lesz” – eképp válaszolt Ranieri arra a kérdésre, hogy mi döntheti el a versenyfutást.
  • takibalint
    #6514
    es eleg sok volt a golgazdag 4-5-6 golos meccs is eddig.
  • takibalint
    #6513
    A Roma–Internazionale (2–1) mérkőzés és a hazai győzelem után az egyik sportportálon meghirdetett szavazás a bajnoki címvédőt 45 százalékban, a Romát 41 százalékban, a Milant 14 százalékban tartja esélyesnek a bajnoki címre.

  • Prince23
    #6512
    Ja, sokat fejlődött az olasz foci az elmúlt időszakban.
  • limperatore
    #6511
    ez neked színvonal volt? :D
  • IXEMGabeo
    #6510
    Róma-Fiorentína is 1-0 lett szintén jó meccs
  • IXEMGabeo
    #6509
    az olasz meccsek idén nagyon jók jobban élvezem mint az angol meccseket pl:

    Catania-Inter 3-1 (0-1) ről
    Siena-Juventus 3-3 (0-3) ról
    Napoli-Róma 2-2 (0-2) ről
    Palermo-Inter 1-1
    Milan-Róma 0-0 de ez is jó meccs volt
    Sampdoria-Juventus 1-0 szintén jó meccs
    Inter-Palermo 5-3-as meccs ősszel:O
    Fiorentína-Milan 1-2 (1-0) ról
    Fiorentína-Lazio szintén jó meccs volt
    Sampdoria-Fiorentína asszem 2-0 lett szintén jó meccs volt
    Róma-Siena 3-3 szintén
    Juventus-Palermo 1-3
    Napoli-Juve most volt 0-1 ről 3-1
    ősszel Juve-Inter 3-2
    Milan-Chievo 1-0 ez is nagy meccs volt
    ha vmelyik eredményre rosszul emlékeznék bocsi, de ezekre a meccsekre azért emlékszek mert nagyon jó meccsek voltak mind és még kihagytam az Inter-Milan meccset is mondjuk ott hatalmas Inter fölény volt...sztem izgibb az olasz bajnokság mint az angol vagy a spanyol...
  • Prince23
    #6508
    nagy meccs volt, rég láttam ien színvonalas olasz focit. minden perce érték volt.
    Toninak meg nem ártott ez a góóól.:)
    Rossi hogy örült már neki :))))))))))
  • IXEMGabeo
    #6507
    szép volt srácok:) örülök h ezt a nagyképű intert elintéztétek...mennyire primitívek az Inter drukkerek odaát rossz őket olvasni komolyan mondom...
  • takibalint
    #6506
    Roma–Internazionale 2–1 (De Rossi 17., Toni 72., ill. D. Milito 66.)
  • gumbo1888
    #6505
    nagyjából ez a szitu
  • barcames
    #6504
    ha hétvégén a róma megcsapja az intert akkor még lehet bajnok, de ha nem az inter megnyeri megint a bajnokságot.
  • takibalint
    #6503
    Hetkozi fordulo
    Bologna–Roma 0–2 (Riise 48., Baptista 82.)
  • IXEMGabeo
    #6502
    4-2 Udinese ellen...Vucinic 3 gól + 1 Toni gól és 4 pont különbség csak így tovább...
  • takibalint
    #6501
    Termeszetesen 2:2 utan nem allt le a Roma es nem 3:3 utan, ahogy irtam. Bocsi
  • takibalint
    #6500
    Igen, de azert meg nem a vilagvege. Tessek

    Roma–Udinese 4–2 (Toni 15., Vucsinics 24., 66., 83. – 11-esből, ill. Di Natale 38. – 11-esből, 61.)

    Palermo-Inter 1:1 (1:1)

    A masodik felidoben 2:1-nel Menez nagy helyzetet hagyott ki, es 2:2-re egyenlitett az Udinese. Szerencsere 3:3 utan nem allt le a Roma.

    Viszont megint iteltek egy buntetot a Roma ellen. Az utobbi idoben eleg sok ez, es atlagban 2 golt is beszednek.

    Menez viszont nagyon jol jatszott Taddei helyen, nem is ertem miert nem ot jatszatja Ranieri, Taddei mostanaban nincs tul jo formaban, ezen a meccsen eltiltas miatt nem jatszott. Toni goljarol es Vucsinics mesterharmasarol nem is beszelve.
  • barcames
    #6499
    2 forduló alatt 4 pontot vesztett a róma:S ez már nem fér bele
  • takibalint
    #6498
    Livorno-Roma 3:3 (2:3) Pizzaro 11-est hibazott a Livorno pedg 11-esbol lote a 3. goljat. Pizzaro nagyon hektikus a buntetokkel, hol belovi, hol kihagyja. Nincs egy csatar a palyan aki lone a buntetoket vagy mi???

    A vedelem megint nem tul jo. 3-3 gol a Panatinaikosz ellen. 2 a Napoli ellen. Most is 3 kapott gol, es a Pana ellen is a Napoli ellen is es most is osszehoztak a vedok egy buntetot az ellenfelnek. Bar nem lattam a meccset.

    Ossze kellene kapniuk magukat. Az Inter kikapott Juve csak dontetlent jatszott. Palermo is kikapott. Erre nem tudnak elni a lehetosegel.
  • takibalint
    #6497
    A Fiorentinának sikerult az ami a Romanak nem. Nyert Nápolyban. 1:3 lett a vége, pedig még 1:0-ra a Napoli vezetett.6
  • takibalint
    #6496
    Az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AS Roma vezetőedzője, Claudio Ranieri elmondása szerint örömmel szerződtetné az Arsenalban játszó William Gallast.

    „Gallas nagyon tapasztalt játékos. Én szerződtettem őt anno a Chelsea-nél, és az Arsenalnál is jól teljesít. Nagyszerű képességű labdarúgó, és az ilyeneket mindig örömmel várjuk Rómában” – nyilatkozta Ranieri a 32 éves, 78-szoros francia válogatott védőről.
  • IXEMGabeo
    #6495
    srácok, azt kell mondjam egyik csapat sem érdemelt győzelmet, a Róma nem volt az igazi...most pedig Totti kellett volna:)
  • takibalint
    #6494
    Roma-Milan 0:0

    Nem tudom miert, de a Roma sok technikai hibaval jatszott. Rengeteg labdat eladtak, vagy elpasszoltak. Lehet, hogy idegesek voltak, de a 89. percben De Rossi eladott labdaja a sajat 16-os elott, azert....
  • takibalint
    #6493
    MEg a MIlantol is az utlso percben kapott gollal kaptak ki, pedig az a Milan 1 pont jol jott volna a Romanak
  • Prince23
    #6492
    Kösz az infót. nagyon szolid hely az nekünk:)
  • takibalint
    #6491
    A hétvégi, Milan elleni rangadón hosszú idő után visszatérhet a pályára az AS Roma labdarúgója, Luca Toni.
    A 32 éves támadó a Juventus elleni január 23-i mérkőzésen szenvedett vádlisérülést, azt követően vált harcképtelenné.
  • takibalint
    #6490
    Francesco Tottit választották meg a legjobb aktív olasz labdarúgónak a La Gazzetta dello Sport szavazásán. Száz olasz híresség vett részt a voksoláson, köztük focisták, politikusok és televíziós személyiségek. Totti mögött klubtársa, Daniele De Rossi végzett a második helyen, őt az AC Milan játékosa, Andrea Pirlo követi.

    „Nagyon örültem, amikor olvastam az eredményt. Boldog vagyok, hogy engem választottak meg a legjobbnak, főleg azért, mert a száz ember, aki részt vett a szavazáson, különböző világokat képvisel. Az, hogy megkaptam ezt az elismerést, még nagyobb motivációt jelent számomra, hogy minél hamarabb visszatérjek a pályára. Ha engem is megkérdeztek volna, akkor valószínűleg Buffonra, vagy De Rossira teszem a voksom"– mondta a Roma sztárja.

    Totti február 14-én szenvedett térdsérülést, és nem valószínű, hogy pályára lép a hétvégi, Milan elleni rangadón a San Siróban.
  • takibalint
    #6489
    Bajnoksagban 3. helyen 3 pontra a Milantol es 7 pontra az Intertol. Kupaban elodonto elso merkozesen 2:0-ra nyertek az Udinese ellen.

    Hetvegen Roma-Milan Szombat 20:45 Sport 2 ELOBEN!!!
  • FrancescoTotti
    #6488
    Mi van a Farkasokkal?

    A bajnokságban és a kupában hogy állnak?

    Az Európa-ligát nagyon sajnáltam....

    És ami szintén bánt, hogy a Fiorentina sem áll a legjobban a BL-ben...őket is szeretem.
  • takibalint
    #6487
    Napoli-Roma 2:2 (0:0) G: Baptista 59' Vucinic 65' Denis 75' Hamsik 90' 11-esbol.

    Sajnos buntetobol az utolso percben a Napoli egyenlitett. A statisztikak szerint tobb lovesuk volt. De csak 1-gyel tobb ment kapura. 18(6)-12(5)
  • FrancescoTotti
    #6486
    Hihetetlen!

    Valóban szégyenletes!
  • barcames
    #6485
    hihetetlen 5 perc alatt 3 gólt kapni:S
    múlthéten meg 9 perc alatt 2 meg is érdemlik, hogy kiestek.
  • takibalint
    #6484
    A Roma kiesett az Europa LIgabol miutan hazai palyan is kikapott 3:2-re.

    1:0-as vezetes utan az 1. felido utolso 5 perceben 3 golt lottek a gorogok.

    Az elso meccsen is a 80. percben 2:1 volt a Romanak es onnan lett 3:2 a vege a gorogoknek.

    NEm tudom mit csinaltak, azt hittem az elso meccs utan Ranieri fejmosast tartot, de vagy nem tartott, vagy nem hasznalt. Ugyanazt a hibat elovetek a jatekosok.

    Ez szegyen.