401
  • Cat 02 #361
    Bárdos László géptermeiről valakinek vmi info ? :D
  • Digitman
    #360
    A Gerecse50 jövőre lesz, az idei április 17.-én volt. Én is gondolkodtam, hogy elmegyek, de egész héten szakadt az eső. Tényleg! Aki volt, leírhatná a körülményeket! Nagy dagonyázás volt?
  • RaZoK
    #359
    én nem tudom mikor lesz,
  • Insideman
    #358
    Emberek!
    Itt tényleg senki nem ír semmi normálisat? Nincs beszélgetés? Mikor lesz Gerecse 50? ez is fontos de mindössze 2 hozzászólás van. Ráadásul mindig ugyanazok az emberek írnak. Be szoktam nézni ide de nem látok lényegi változást.
  • jefferson83
    #357
    Én szerettem volna, de már megint egész héten esik az eső. Egyszer voltam esőben, akkor megfogadtam, hogy ha esik többet nem megyek :) Másnap meg melózni kellene. Azért talán egy GERECSE 20 még belefér majd :P
  • Crem
    #356
    Gerecse 50 csúcstalálkozó!:D
  • AlieN911
    #355
    Az mi?
  • nearo
    #354
    Ki jön idén g50-re? :)
  • Crem
    #353
    Nem vagyok szerencsére munkanélküli,de mielőtt felveszel hitelt,kérdezd meg a munkanélküli hivatalt,hogy hátha tudnak segíteni. Illetve polgármesteri hivatalt,mert náluk külön keret van az" út a munkába" programra. Hátha nem kell 80 ezret kifizetned.
    Mellesleg minden szinten ez megy,nekem most 5000 -ft. ot kellett fizetnem,a kamarának regisztrációért... Kötelező volt.
  • Insideman
    #352
    Sziasztok
    Adok egy kis témát.
    1999-ben megszereztem az építőgépkezelő jogosítványomat. Levizsgáztam különböző típusokra (Robbanómotoros illetve elektromos és magas emelésű villás targonca) mint könnyűgépkezelő.
    Tettem még egy típusvizsgát 2007-ben alacsonyemelésű targoncára. Sem ez első vizsgánál sem a típusvizsgánál nem kellett OKJ-s bizonyítvánnyal rendelkeznem. Kérdéseim a következők lennének, hogy a már megszerzett jogosítványom miért nem megfelelő a Tisztelt Minisztériumnak???? A már egyszer kiadott jogosítványom elveszti érvényét amennyiben 2015 december 31-ig nem csinálom meg a képzésnek azon részét ami bizonyítványt ad? Miért kell nekem közel 80.000Ft-ot fizetnem azért amivel gyakorlatilag 10 éve dolgozom???
    Sajnos most munkanélküli vagyok, de lenne munkám ám ehhez az fentebb említett összeget saját magamnak elő kell teremtenem (mert ugyan ki fizetné ki helyettem? valószínűleg hitelből fedezem majd, ha kapok.) ugyanis a munkáltató csak az OKJ-s bizonyítvánnyal rendelkező munkaerőt veszi fel!!!
    Megjegyezném, tényleg nem nagyon írogat ide senki, ja én sem gyakran de legalább adok témát amin lehet rágódni
  • fmin
    #351
    Tisztelt Tatabányai Lakosok, Üzletek, Cégek!

    Egy különleges hírdetési lehetőségről szeretném önöket informálni, ez a járműreklám lenne. Cégünk a Vértes Volán járművein kínál bérelhető reklámfelületeket. Amennyiben önt vagy cégét érdekelné egy ilyen lehetőség, kérem keressen fel a [email protected] email címen.
    Üdvözlettel:
    Turi Beatrix
  • RaZoK
    #350
    van egy garázsom :D
  • AlieN911
    #349
    Hali Tatabányaiak :D

    Nem tud valaki a környéken kiadó házat/apartmannt szilveszterre?
  • RaZoK
    #348
    Dekor cég az van
  • Willenbrock
    #347
    Van T.bányán valami Copy Generalhoz hasonló nyomda?Tehát ahol igény szerint színesben nyomtatnak akár A2-es méretben is?
  • RaZoK
    #346
    legyen kettő
  • Killgore
    #345
    Minden hónapban legyen egy.....
  • Insideman
    #344
    Emberek!!!
    Már egy hónapja nem volt hozzászólás. Nem történ semmi felénk? :))

    Egyébként ha tud valaki valamilyen külföldi melót írhatna egy-két tippet nekem, egyre elviselhetetlenebb a helyzet az országban
    Előre is köszi
  • jefferson83
    #343


    Tatabányai Sport Club Természetjáró Szakosztálya 2009. október 18 - én vasárnap rendezi meg nyolcadik alkalommal a TATABÁNYA 30 elnevezésű teljesítménytúráját.

    A túra útvonala:

    Tatabánya keleti végéről (Felsőgalla) indul, az 1-es jelzésű főút (volt 100-as út) és a faluba vezető út metszéspontjából, a kék négyszög jelzésű turistaúton. Csákányospusztán becsatlakozik az országos kékbe, majd a Mária-szakadékon áthalad Körtvélyespusztára. Innen a kék+ jelzésen halad a Szép Ilonka - forrás irányába , majd a zöld jelzésen Sárkánylyuk-völgyön keresztül Vérteskozmára. Vérteskozmáról átmegy a sárga négyszögön Várgesztesre, majd a kék jelzésen Mátyás-kút és Szarvas-kút érintésével Vitányvárra. Ezután visszamegy a csákányospusztai turistaházhoz, és a kék négyszög jelzésen vissza az indulási helyre.


    Indítási idő: 7.00 - tól 9.00 - ig

    Szintidő: 8 óra

    Nevezési díj: 600Ft

    TTT és MTSZ tagoknak, valamint a Magyar Turista kártyával rendelkezőknek a nevezési dij 550 Ft / fő. A legelsőnek beérkező férfi és női résztvevő 32km-en serleg díjazásban részesül. A futóknak tömegrajt 7 órakor. A legidősebb és a legfiatalabb túrázónak plakettet adunk át. A túra teljesítői emléklapot vehetnek át, és többféle kitűzőből választhatnak.

    A túrázók útközben csokoládét és "meglepit" kapnak, a célban zsiroskenyér és tea várja őket.

    A túrával kapcsolatban bővebb információ kérhető:

    [email protected]

    Deákné Csom Andrea: 06-20-596-9796
  • Insideman
    #342
    Ha esetleg van valakinek infója az üggyel kapcsolatban jelezze már itt a fórumban. szerintem ez közérdek.
  • Insideman
    #341
    10-nél több?????????
    CSak az én ismerőseim között volt vagy 20 ember akinek ki lett szúrva a kereke és feljelentést tett.
    Egyébként csak idő kérdése és valamelyik nagyképűségből el fogja pofázni valakinek, az is továbbadja és meglesznek a szarháziak. Egyéként nem hiszem, hogy csak ketten voltak.
  • Crem
    #340
    Fiatalok rongáltak autókat Tatabányán
    2009-09-28
    Tíznél több autós tett feljelentést Tatabányán, mindegyikük kocsijának kerekét kiszúrták a város legnagyobb lakótelepén - tájékoztatta a rendőrség hétfőn az MTI-t.

    Hirdetés:
    Az egyik lakó két 15-16 év körüli fiúra figyelt fel, azt látta, hogy az egyik többször lehajolt, társa pedig figyelt. Mindketten sötét, kapucnis felsőt viseltek - tette hozzá Léber Gabriella sajtóreferens.

    A rendőrség várja azok jelentkezését, akik tudnak valamit a hétvégi rongálássorozatról, illetve az elkövetőkről.


  • jefferson83
    #339
    Mondjuk a szülőket is beállítanám a sorba.
  • jefferson83
    #338
    Sajnos így van. Max. akkor van esélyed, ha valahonnan ismerős a delikvens. Kiadós verésen kívül mást nem nagyon lehet csinálni, főleg ha kiskorúakról van szó.
  • Insideman
    #337
    Délelőtt 10 óráig már 175 bejelentés volt ezzel kapcsolatban és akkor még nem számolták azokat akik nem tettek feljelentést.
    Webkameráról + annyit, hogy ahhoz, hogy lássam ki volt az elég drága cuccot kéne vennem. A harmadikon lakom és egy rakás szar a közvilágítás.
    Most már mindegy. Adná az ég, hogy meglegyen a tettes. Mondtam a rendőrnek, hogy ha esetleg megvannak adhatnának 15 percet egyedül egy szobában az illetővel(illetőkkel). Nem vagyok egy Rambo de valszeg csak én jönnék ki onnan épségben.
  • Insideman
    #336
    Sárberek, Mártírok útja, Béla Király krt. ezekről a helyekről tudok
  • jefferson83
    #335
    Fasza :( Sajnos érdemben semmit nem tudunk segíteni így utólag. Ha az ablakhoz közel van a kocsi (rálátsz) be kell újítani egy jobbacska webkamerát. Persze ez megint neked egy plusz kényelmetlenség. Remélni kell, hogy egyszeri alkalom volt
  • Crem
    #334
    Hali. Merre volt ez?



  • Insideman
    #333
    2009.09.27-én reggel ébreszt a gyerek 5:30-kor.
    Jól indul a nap mert bemegyek hozzá, nevet rám és gagyog + sikongat.
    Egyébként 5 hónapos.
    Párom leszalad a boltba, hogy hozzon ezt azt reggelire. Felér és mondja, hogy lapos a kerék az autónkon. Nosza. Lemegyek látom, hogy ezt hiába is fújnám, KI VAN SZÚRVA!!! Körülnézek és látom ,hogy még két autó erre a sorsa jutott. Gondoltam magamban "rohadt szemét, ha megfognálak biztos kitépném a kezed". Hajrá anyámékhoz a garázsba kerékanyakulcsért és mit látok: Majd minden 6-k autónak ki van szúrva a kereke, de nem ám egy hanem kettő (úgyhogy ebből a szempontból szerencsésnek mondhatom magam). A rendőrök semmit sem tudnak tenni (itt jegyezném meg, nem azért mert nem akarnak, hanem mert nem tudnak)mivel ezt szerintem javarészt fiatal kis k******k csinálták.
    Tessék emberek fel van dobva a téma.
  • Insideman
    #332
    témát szeretnétek????
    adom
  • ChuckyHUN
    #331
    én közelben lakok...
    Omegában milyen a bowlingpálya és árai hogy vannak?
  • RaZoK
    #330
    jah, csöndben vagyunk ezvan
  • nearo
    #329
    Ez meg a másik. Csak akkor írok, ha érdemben is hozzá tudok szólni a témához :)
  • jefferson83
    #328
    Mi csak akkor beszélünk, ha van mondanivalónk. Nincs felesleges rizsa :)
  • nearo
    #327
    Nem lehet, hogy kevesebben vagyunk? (nem tudom a többiben hányan vannak)
  • Insideman
    #326
    Megjegyezném, hogy más városok connection fórumában több mint 15000 hozzászólás van. Elszomorító
  • Insideman
    #325
    Annyira **** hely lenne Tatabánya, hogy már a fórumok sem mennek?
  • RaZoK
    #324
    Pedig azért van pár hely ahol érdemes eltölteni egy kis időt :)
  • rugka pál
    #323
    hm... ez is kihalt. kár. Gondolom nem nagyon sikerült jó helyet találni tbányán. Bár attól is függ, hol járt eddig a leányzó.
  • Chryst64
    #322
    sokmindent ne varj, az utolso hozzaszolas aprilisban volt ebben a topikban. en meg nem szoktam atjarni Tbanyara, szoval gozom sincs hova mehetnetek.