401
  • 1zsoca1
    #401
    hello!
    Nem tud esetleg megbizható autót Tatabányán bérbeadót? magánszemély lenne a legjobb. csak azért irok ide mert annyi autó hátsó szélvédőjére ki van irva bérelhető!
    előre is köszönöm az infót
  • akyyy
    #400
    legjobb megoldás vértesszőlősig kérni jegyet, majd leszálni ott. honnan tudja a buszsofőr hogy épp valaki bérlettel odáig utazik? visszafele meg gyalok, legalább lesétáljuk a mekis kaját nem fogunk elhizni:D
  • jefferson83
    #399
    Gyalogoljatok ki az a legolcsóbb. Én buszra biztos nem fizetnék, egyáltalán nincs messze.
  • akyyy
    #398
    kivinni kivitt minket az egyik buszsofőr 160 ft-os árral, de vissza már nem tudott hozni, mert a helyközi járat is helyi tarifával müködik városon belül:( az meg vagy 600 ft
  • AlieN911
    #397
    Szerkbe írtam, igen, elvileg megáll, én is azt néztem. Mikor felszálltok, kérdezzetek rá :) illetve a jegyet is úgy kell kérni, hogy oda mennétek (ha csak oda..)
  • akyyy
    #396
    Helyközi buszjáratot néztem ki, ami elvileg megáll a Szanatórium bejárati út-nál.

    ez olcsó is lenne, de kérdés, tényleg megáll ott?:D
  • AlieN911
    #395
    Buszvégtől (pláza alól) a 11-es busz megáll abban a megállóban, ahonnan kb 30mp séta :)
    Nem biztos, hogy ez a legolcsóbb, attól függ, hogy hányan vagytok..
    300 Ft egy buszjegy... 2+ jobban megéri a taxi.. 500 Ft kivisz sztem...
    Gyors meglestem a helyközi járatot, elméletileg megáll ott egy tatára stb menő busz! Ha ott vagytok, akkor kérdezzétek meg az infot, ha még van, ha nincs, akkor a buszsofőrtől.
  • akyyy
    #394
    hi. plázától a burgerkingig hogy lehet eljutni a legolcsóbban? monjduk egy tatai busz nem ál meg a közelbe?
  • AlieN911
    #393
    Jelentem, kertvárosban a kertes részen, is volt egy kis házberemegés..
    Viszont itthon, Kodály téren, 3. emeleten, repedésnyomok lelhetők fel.. volt 1-2 kicsi repedés, ez meg valszeg csinálta a dolgát.. :S
    Mutterék mondták, hogy a TV majdnem leesett a helyéről, a poharak összekoccantak stb.. kemény volt..
  • jefferson83
    #392
    Nagy csarnokban futkorászva tényleg nem lehetett érezni. Utána mondták, mi meg nem hittük el. Otthon a 4. emeleten tényleg ijesztő volt a szüleim szerint.
  • tttttom
    #391
    Ettől a földrengéstől én is beszartam majdnem...Épp fekszem az ágyban és filmeztem. Hallok egy kurva nagy robajt...
  • RaZoK
    #390
    húúúú én háromszor beszartam meg 5x befostam, de legalább nem hugyoztam be...
  • nearo
    #389
    Dózsakertből jelentem, én is éreztem... pár másodperc volt, bútorok beremegtek kicsit, de semmi komolyabb.
  • Digitman
    #388
    Pedig én a Dózsakertben lakom és elég rendesen érezni lehetett. A konyhában vacsoráztunk a szék amin ültünk arrébb ment, a kis-szekrény a mikróval billegett,a csillár is mozgott néhány szekrényajtó a szobában kinyílt.
  • jefferson83
    #387
    Most olvastam, az epicentrum Oroszlány alatt 10 km-el volt, állítólag. Én épp dózsakertben fociztam és semmit nem éreztem belőle. Reméljük nagyobb nem lesz!
  • Crem
    #386
    Magyarországi viszonyatban nagynak számító földrengés volt szombat este az ország területén. A rengést az ország több pontján érezték, beremegtek a falak és a bútorok. Károkról egyelőre nem érkezett jelentés.
    Érezhető földrengést jelentettek az [origo] olvasói és munkatársai az ország különböző pontjairól szombat este. Megremegett a föld egyebek mellett Budapest több kerületében, Tatabányán, Veszprémben, Esztergom térségében és Székesfehérváron is. A rengé miatt beremegtek a falak, megmozdultak a bútorok - jelentették kollégáink.

    A potsdami geofizikai intézet adatai szerint a rengés a Richter-skála szerint 4,8-as erősségű volt, ami az [origo] Tudomány rovatának vezetője szerint Magyarorzági viszonylatban erősnek számít. A rengés 18.41-kor pattant ki magyarorzág alatt 5 kilométeres mélységben.

    Budapesten az [origo] egyik munkatérsa szerint a Batthyány térnél az ablakok is beleremegtek a rengésben. Egy másik beszámoló szerint a XI. kerületben egy panelház nyolcadik emeletén a hálószoba ágyát is arréb tolta a rengés, a gyarekhinta pedig kilengett. A Baross téren egyik szerkesztőnk azt jelentette, hogy "olyan volt mintha az asztalokat megrángatták volna", é a virágcserepek is beremegtek a földrengés miatt.

    origo
  • Crem
    #385
    Mekkora földrengés volt már. :(
    Hol lehetett az epicentrum?
  • Csabesz6
    #384
    ?
  • tttttom
    #383
    LoL
  • Csabesz6
    #382
    Igen, mert ott van egy eladó Starlet, egyelőre alkatrészeket hozok el belőle, de jó lenne lassan megvenni:D
  • tttttom
    #381
    Csak azért mondom mert ott lakom. :D
  • RaZoK
    #380
    wáh az olyan snassz hely nem?

    amugy voltam ott kétszer bulizni anno...volt valami dizsi lehet még mindig megvan
  • tttttom
    #379
    Valaki szokott Szárligetre kijárni? :D
  • schrank
    #378
    van egy tatabánya-tata havi távolsági dolgozói bérletem 14000 az új ára 7000-ért vihető
  • AlieN911
    #377
    Annyit nem ér. xDDDDD
  • Csabesz6
    #376
    25.000,-?
  • ripperterno
    #375
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni,hogy kell valakinek BMW 525i sport változat?
  • AlieN911
    #374
    Hali

    Én csak annyit tudok róla, hogy a MÜTF-ön van reklámozva plakáttal.. Mi is kérdeztük h. miért, mikor nincs is itt a közelben xD
  • jefferson83
    #373
    Most hallom először.
  • Chryst64
    #372
    Kis penzkereset. sztem jo :)
  • Csabesz6
    #371
    fingom sincs:)
  • kabel15
    #370
    Hello!

    nem tudjátok véletlenül hogy hol fog nyíl Tatabányán BurgerKing?
    Mert állás ajánlat már van de hogy hol építik vagy valami?
  • Digitman
    #369
    Ha gondolod privátban küldök egy kasztnis elérhetőségét (nehogy reklámnak vegyék). Én vele szoktam javíttatni, szerintem jól dolgozik és nem túl drága.
  • AlieN911
    #368
    Nem. Most jutottam még csak hozzá, van még vele meló. Családi kocsik. Fateréké, illetve Civicem :-) Türkiz
  • Csabesz6
    #367
    Szín, rendszám?Hátha jösz szembe:P
    Remélem nem valami tnuningszökevény:D
    Gondolom 3 ajtós hatchback.
  • AlieN911
    #366
    '95 Honda Civic 1.6 ESi :)
    Karosszériást keresek most éppen Tbn. Kasztnit meg kén sasolni, hogy milyen állapotban van, és hogyan lehetne orvosolni.
    Lehetőleg olyat, aki jól dolgozik, és viszonylag olcsón.
  • Csabesz6
    #365
    Nincs, Corollám van, '77-es:D
    Azt hittem valamilyen szerelési tanács kell.Amúgy "tatai" vagyok...
    Milyen Hondád van pontosan?
  • AlieN911
    #364
    Semmi, csak ha látok valakit, akkor tudjam h. SG-s :)
    Nekem is van, húú már 1 hónapja 5 napja :P

    Szal, akkor neked van?
  • Csabesz6
    #363
    Mi kéne?:D
  • AlieN911
    #362
    Kinek van Hondája ? xD