75
Disney World
  • cyrus #35
    csak poén volt csocso, fel ne idegesedj mááár :D
  • Botond #34
    Euro disneyben voltam nyitáskor,akkor még csak a beugrott kellett fizetni,ami egy 4tagú családra (2felnőtt 2 gyerek),az akkori magyar minimálbér 2x-sénél is több volt,aztán ha bejutottál akkor mehettél minden játékkal annyit amennyi az arcodon kifér.Aztán később csődbe ment eurodisney,így új koncepciót csináltak,a beugrón felül minden egyes játékra minden egyes kanyarért külön kell csengetni.
  • CSOCSO
    #33
    maxboost oldalat lesd meg
  • Sephi
    #32
    Figyeje bogar en nem tdom hogy USA-ban milyen a szellemhaz de Eupcsiban szivbajt lehet kapni a felnotek ride-jan :D
  • CSOCSO
    #31
  • Shadow_THH
    #30
    semmi nincs ha kihagysz egy betüt!

    végülis tök mindegy, hogy mindenkinek rendelsz egy korsó piát vagy mindenkinek rendelsz egy korsó pisát.
  • Alien
    #29
    Én pl a Jafarral fényképezkedtem :))) Micimackóval is akartam, mert a hugom kedvence, de közölték velem, hogy sajnos most épp alszik, úgyhogy nem lehet :)))
  • Alien
    #28
    Fú pontosan nem emlékszem, de asszem kocsikázni kell egy kicsit, szal gyalog nincs közel egymáshoz a kettő.
  • kokaii
    #27
    "bar szerintem ok nem is igaziak csak be vannak oltozve :(((("


    NEEEM, ilyet nem mondhatsz :(
    ők igaziak!!!
    Ugye, igaziak?


  • I.C.ram
    #26
    Én csak a párizsiban voltam, az elég szutyok, de ez az álalános véleményem az összes dizní alkotásról is... igénytelen szar hamburgerzabál amcsiknak
  • CSOCSO
    #25
    megyunk megyunk.. tenyleg a dizni meg a juniverziti milyen messze van egymastol? mert a dvd-n rohadtul nem volt szo az univerityrol:(
  • Alien
    #24
    Én voltam abban ami Orlandoban van. Nagyon hangulatos volt, bár én csak a Magic Kingdomban voltam főleg, azon belül pár helyen, az Alien attackra feltétlenül menj majd el, asszem ottt van a Magic Kingdomban, vagy az már elhet, hogy az epcot? hmm nem asszem a MK-nál lesz. De hamár Orlandóban jársz, a Universalt nehogy kihagyjátok!!!!! Eszméletlen jó!!!! A Terminatorra KÖTELEZŐ beülni!
  • akyyy
    #23
    amugy szvsz is nagoyn állat lehet... elég néha sprektumon vagy egyéb csatornánelkapni egy ilyet, és WHÁÁ
  • CSOCSO
    #22
  • akyyy
    #21
    Disney Excel
  • CSOCSO
    #20
    :(

    amugy latnotok kene a musort amit neztem... komolyan mondom csak csovezni is tok feelinges ott a disney worLd ben:)

    csakhat nem olcso:(

    most neztem a disney hoteleket.. 250 dollar per ejszaka per kopf.. es ez az alap.. van 4-500 ert.. igaz azert mar savannara nezel meg egesz nap kenyeztetnek..szal nem olcso a belepo csak 60 dodo per nap.. az se olcso mondjuk de nem gaz. csak meg enni is kell.. meghat nemtom hogy vannak a kulonleges atakciok hogy azert mit hogyan kell fizetni...

    ja volt egy kaszkadorshow is... de nem az a megyunk egy motorral es huu.. felallunk amoci tetejere.. meg auto ket kerekra allit .ahnem ugratgatnak autokal egymas utan mennek vagy 5 en es ugy csapatjak motorok ide oda ugratgatnak. egy cm re farolgatnak egynmastol szal eleg latvanyos volt
  • CSOCSO
    #19
    mindenesetre azert annyit hozzatennek hogy regesregen anyam elvitt a hotel mentol eloadasra.. zenes tancis eloadas... de engem nemigazan erdekelt.. amugy is fiatalabb voltam.. hol erdekelt volna egy olyan mjuzikel....
    erre elvitt.. es elevztem..szal csodak vannak:) meg lehet hogy egy szepseg es egy szornyeteg mjuzikelt is kibirnek sot talan elveznem is..meg igy 10 evesen is.. foleg hogy annak a mesenek a zenei nagyon tetszenek
  • Punker
    #18
    tériszonyom van, szal ahoz hogy arra felüljek elötte kell egy kis szíverősíttő :)
  • CSOCSO
    #17
    jajman.. ne hulyeskedjetek el a topikot:)))

    jo az a dizniworLd:)
    a DVD eleg hangulatosan mutatja be a dolgokat. es most itt nem arrol beszelek hogy a 21 eves fejemmel olelgethetem a gufit meg a tobbi hulyet.. bar szerintem ok nem is igaziak csak be vannak oltozve :((((

    :)
    nah a lenyeg hogy van ott jopar hullamvasut meg ilyen olyan dolog pl az epcot ami UBER 14-60 eves korig
  • Punker
    #16
    inkább menj egy whisky múzeumba :)
  • CSOCSO
    #15
    nah tehat nem volt meg senki?
  • Laky
    #14
    az enyém se :DDD
  • CSOCSO
    #13
    ez van.... huha..


    tobbieknek: mivan ha az ember kihagy egy betut egybol le kell anyazni???
    de mindegy nem magyarazkodok mert emberek vagytok ti is.. csak baszogatni tudtok masokat meg jokat rohogni masok felrelepesein
  • CSOCSO
    #12
    nem... elvileg netrol rendeltuk nemreg...:)
  • Punker
    #10
    kihagytál egy L betűt :)
  • Punker
    #9
    mert javítottam
  • CSOCSO
    #8
    mi tortent???
  • RelakSfromhome
    #7
    Floridában

    Sajnos nem a szomszédom :D
  • blackgamer
    #6
    milyen DVD? reklámanyag a parkról?
  • Laky
    #5
    usa-ban él?? :OOOOOO
  • RelakSfromhome
    #4



    De legalább a czímben jól van
  • Punker
    #3
    megelőztél
  • cyrus #2
    szégyelld magad hogy te aki az usa-ban élsz nem tudod a különbséget a word és a world között !4325

    [lebasz]
  • CSOCSO
    #1
    volt mar valaki???
    nekunk mar megerkezett a DVD-nk ami van nem keves bemutato meg minden..
    Meg iden szeretnenk ellatogatni dizni wordbe...
    amugy szerintem eleg uber lehet
    epcot center rox meg a tobbi:)