582


SGmail BÉTA fórum. Részletek az #1 hozzászólásban.



www.sgmail.hu



Szabályok

1.) Postafiók mérete: 100 MByte

2.) @sgmail.hu domain regisztrálható, @sg.hu csak később

3.) Csak webmailen keresztül megy, POP3 elérés egyelőre nem lesz

4.) Ha nem használod a postafiókot, 90 nap múlva törlődik

  • ivjoe
    #121
    GMT +1:00 --> 14:39
    Akkó mé nem lyó?
  • TommyC
    #122
    Ez nekem is volt csak éppen 2 órával tért el...
  • ivjoe
    #123
    Sztem ez a cikk elég meggyőző ahhoz, hogy ne gondolkodjunk azon, hogy mi van/lesz idén!
  • TommyC
    #124
    Jelentem a Firefox-ból:
    Minden tökéletesen működik...köszönöm az 1üttműködéseteket...;))
  • Carti19
    #125
    hmmm...regisztráltam, tetszik az egész, 50 mega csábító...pop3...hát...megszokom hogy nem lesz! :)
  • RelakSfromhome
    #126
    nem értem ezt a pop3-mas mizériát. Webmélhez szvsz semmi szükség, csak akkor, ha a postafiókhoz csak valami tessék-lássék felület tartozik
  • TommyC
    #127
    Mire jó a POP3?
    és tudom az sgmail-en az Outlook Express-t használni?
  • alph4
    #128
    Épp az miatt nem birod használni :D
  • TommyC
    #129
    jahh, köszke :)
  • Takezó
    #130
    sajna pop3 nélkül nám jó pedig úgy megörültem neki :(
  • szacsi
    #131
    gémél webes felülete pedig jóak...
  • szacsi
    #132
    St, hol születtél? :)
  • St
    #133
    ez hogy tartozik ide?
  • akos
    #134
    Gondolom titkos kérdés, mint olyan... :DDD
  • Kandurex
    #135
    wehehe, mintha még soha nem hallott volna az off topic fogalomról :)
  • RelakSfromhome
    #136
    Tudom, épp azért mondom!
  • mikike
    #137
    öe
    nem-e lehetne-e, hogy aki már regisztrálva van6volt az SG-n az a nickneve mellé automatikusan kapná a postafiókot?
    és nem is törlődne azért?
  • cyrus #138
    :DDDDDDDDDDDDDDD

    na megnézem erre mit mond St :DDDD

    [már tudja a választ, de nem lövi le a poént]
  • mikike
    #139
    "Sajnálattal közöljük, hogy az [email protected] már foglalt egy másik felhasználó által. Kérem lépjen vissza, és próbáljon meg egy eltérő nevet megadni."
  • Punker
    #140
    lol azt hittem csak az enyém nyúlták le de ezek szerint te is "népszerű" vagy :)
  • ivjoe
    #141
    St, az átirányítás nem műxik. Vagy csk nálam nem?
  • Sadist
    #142
    Beindult az SGMail maffia
  • TommyC
    #143
    ST: Mon6ok egy icipici hibát ha nem zavar?Tényleg kis hiba de az...
  • TommyC
    #144
    Szerintm is ugy lenne fair ha a regeltek felhasználhatnák szabadon a mail névrendszerét.Mármint aki előbb lefoglalta a mailnél és Itt nem azt használja,de az Itt azt használó szeretné az itteni nick-jét a mailnél használni de foglalt akkor a betolakodót tessék kipaterolni...

    [próbálja megértetni gondolatait]
  • cyrus #145
    mondd neki hogy örülnél ha lenne prioritásos reg az sgmailnél :D
  • TommyC
    #146
    na pont ezt akartam mondani...;DD
  • cyrus #147
    SQJ erre azt mondaná hogy prioritásos reg azét nem lesz mert rablógazdálkodás van, a nagyhal megeszi a kishalat, stbstb, plusz ha a rendszerurak ugy akarták volna hogy legyen prioritásos reg akkkor már lenne prioritásos reg !43325
  • TommyC
    #148
    Jah, már tuti nem lesz...sajna.
  • cyrus #149
    Egyébként majd várd meg mit mond... Néha be lehet puhítani ha jó az ötlet...
  • Match
    #150
    mondjukl ha minden fórumozó kapna egy emilcimet akkor szerintem a szerver megdöglene 1 percen belül....
    mondjuk az ötlet jó, pl ugy hogy minden legalább 2 éve regisztrált aktiv forumozo kap a nevéhez egy cimet.
  • cyrus #151
    de minek ?

    Nem igaz hogy csak én tudom megérteni hogy sztem ez a mail a fórumozók kb 30%ának fog kelleni. A többinek azért nem, mert vagy nem aktív, vagy nem törzs-sg-s vagy mert jó neki a másik emailje.

    Felesleges regeket pedig butaság gyártani.
  • TommyC
    #152
    Hát nekem a két év még nincs meg,de a kiszorítottaknak remélem igen... különben már az én nevemre már megcsináltam.

    St:hányan regeltek eddig az sgmail-en?
  • TommyC
    #153
    De van sok tárhely..legalábbis a régimnél (webmail.mschumacher.com)csak 25Mb volt.
    És még az sem kevés.Vagy tévedek?Manapság nem jarok sok oldolnal,de az utobbi időben megnőhetett a szolgáltatott tárhely máshol...
  • cyrus #154
    ja, mondjuk ezt én sem értem, mindenki gizdul a Gmailre, mert 1 meg 2 G tárhelyet adnak.... pedig nekem még sosem ment a tárhelyemen a helyfoglalás 2-5 megabájt fölé.... :o
  • Match
    #155
    jah igaz....akkor csak mint ajánlatot kéne felajáénlani....és ott kattinthat oda hogy kéri meg oda is hogy nem....én pl nem kérném...
  • Match
    #156
    speciell énutálok leveleket törölni....tehát n ekem elég jó a gmail...és már igy is 30 mega el van belőle használva...és nem vinnyog állandóan mint a frímél
  • cyrus #157
    ezis butás, mert ami ingyen van az általában kell az embereknek.... aztán meg kb 20%-uk használja utána...
  • cyrus #158
    de mi az hogy utálsz törölni ? egy katt az egész !
    én még itt az sg-n is kitörlöm a priviket miután elolvastam...
  • TommyC
    #159
    nekem se...nem vok olyan fontos ember;D
  • ThePartyFace
    #160
    Egy eszrevetel:
    A felpattano javascriptes figyelmezteto ablakok angol nyelven szolnak a kedves userekhez...
    Ezt is Magyarositani kene, nem?