140
Mi a kedvenc könyved?
  • Wescone
    #140
    Ülök és csak bámulok ki a fejemböl kedves tagok; ezek volnának a generációm kedvenc könyvei??? Vámpirok, predatorok, sci-fi... és a "Pál utcai fiúk" szinte kiszorul a Top 100-bol?
    Ezen kivül igazán sajnálatos, hogy évente csupán 2-3 hsz. iródik ide. No persze... a DVD és BlueRay világában élünk.

    Ajánló azoknak akik nem a "fellegekben" járnak és érdekeltek az emberi természet útvesztőjének tanulmányozásában.

    Jane Austen - Büszkeség és balítélet

    Top 100-as könyv!
    ...és lesz is mindig.
  • Fordito
    #139
    A világ legjobb írójának a legjobb könyve online olvasható ITT!
  • Keresztapa24
    #138
    Eladó új könyvek féláron !!!!! Nézzd meg !!!

    könyvek itt
  • Black Hawk
    #137
    Nem tudom ki hogy van vele de van egy baromi jó oldal fanfic nagyon jó oldal
  • el bruja
    #136
    körály én jobban csipáztam a vámpíros könyveit, ez az 1. démon könyve annyira nem jött be...
  • Black Hawk
    #135
    A harmadikban viszont megint graddy és dervish lessz benne.
    És én már tudom hogy miről szól.
  • el bruja
    #134
    én azt olvastam az eredeti honlapján h a most kijövő könyv megint egy másik történetről szól, egy csajról és ő is találkozik a démonokkal v nemtom...pedig a vámpír gyerek után má kezdtem megszokni azt a furcsanevű árva gyereket erre megin ujj főhős jön:)
  • Black Hawk
    #133
    Igen mikor megjelent már megvettem.Nekem ez is nagyon teccik,de még nem mondok véleményt,hogy melyik a jobb mert ez még csak az első kötet volt. Áprilisban jön a folytatás ide "A Démon tolvaj".itt olvashatsz rólaha akarsz.
  • el bruja
    #132
    jah a darren shan sorozat télleg naon joo....a vámpíros jobb volt mint amibe most belekezdett..azt olvastad má?
  • Black Hawk
    #131
    Részemről Darren Shan viszi a primet.
    A vámpírsorozat nagyon jó lett.
    Dióhéjban:egy kissrácból vámpír lessz és a 12.ik kötetben a világ sorsa múlik rajta.
  • Kit--Kat
    #130
    Herman Wouk: Zendülés a Cain hadihajón
  • Thanatos
    #129
    szvsz ott a könyv hogy nincs szétválasztva korosztályok szeirnt..., logikus hogy egy 10 évesnek a micimackó pl jobban belyön mint az oroszlánkölykök, vagy hasonlo :DDD
    szóval az iylen összezsufolt top100ak szart se érnek, főelg hogy szvsz nem az a lényeg hogy ők mit hoznak ki hanem az hogy egyénileg kinek kinek mi tetszik :)
    a Pál utcai fiukat én pl a top 1000be se sorolnám be... :) nekem még kötelezőböl is valahol az alján végez az antigóné-vel holtversenyben :D
  • AnuluWork #128
    "a hangmérnök munkaállomását valószínűleg rábízták egy macskára" :)
  • AnuluWork #127
    Igaz! :)
  • Szid
    #126
    Az Egri csillagok nyert.

    Miután nemkerült be sem a Gyürük ura, sem a Micimackó, a "csillagoknak " drukkoltam.
    Csak azt nem értem mit keresett ott az az Abigél????
  • Hunter of Deer
    #125
    Kedvenc könyv?
    Nekem Stephen King - Állattemető nagyon ász könyv vagy 6szor kiolvastam az biztos!
    De akár az ALIEN és a PREDATOR könyvek is abbol ia vannak jók amiket még nem is filmesítettek meg!
  • R0sc0
    #124
    poontosan.
  • Factor_007
    #123
    "szvsz a Pál utcai fiúkat nem sorolnám a legjobb 100 közé"

    Én viszont igen. Nekem nagyon tetszett, és sokáig úgy éreztem, hogy az egyetlen kötelező amit érdemes volt elolvasni.
  • akyyy
    #122
    vámpíros, "sőtét" angyalos lenne fasza:D
  • Takezó
    #121
    jah, Ravenlofton, tényleg.. iiiiigen, igazad van, az egy másik, szorri... áht próbba-cseresznye, régi Valhallában (Kodály Körönd) meg lehet tuti találni, vagy Silverlandben (óbüda)
  • Eye-scream
    #120
    A ködök vámpírja az másik...van több könyv is ami ugyanazon a világon játszódik.
    De amit én írtam az az "első" abban az értelemben, hogy megmagyarázza az egész eredetét.
    A címe az, hogy Én, Strahd nem bézikmagyarra váltottam át ;)
  • Takezó
    #119
    húú, annak mi is a címe...
    A köd vámpírja, vagy valami ilyesmi...
    keress rá így, hogy Strahd von Zarovich... de szvsz Bram Stoker azé jobb :)
  • Eye-scream
    #118
    Én, Strahd?
    Ilyen elég borongós, de érthető könyv sztem. Egy vámpír emlékiratairól szól. Már elég régen olvastam, de nekem bejött anno tizenpár évesen. Sajnos azt, hogy hol lehet-e kapni vhol azt nem tudom.
  • zakika
    #117
    en is annyi lehettem, amikor eloszor olvastam, de akkor mas volt a hangulata szamomra
  • Takezó
    #116
    akkor ezt ajánlom
    hát nem tudom, ha szereti a témát, akkor ql, ha nem, akkor nem:D
  • akyyy
    #115
    jah, a célszemély nőnemű:D
  • Takezó
    #114
    Szvsz azért annyira nem magas:) én 12 évesen olvastam kb, és élvezetes volt
  • zakika
    #113
    persze az a legjobb, de tizevesnek szerintem magas
    hacsak nem a fil atiratara gondolsz, aminek mas a hangulata
  • Takezó
    #112
    Bram Stoker - Drakula
    a legnagyobb vámpíros könyv:) nem Vampire the Masquaredesen bonyolult, és átlagos 1500-2000 forintos ára lehet [csaktippel]
  • akyyy
    #111
    hát az a baj hogy nem nagyon ismerem...és..."ajándéknak" szánom, tudsz címet is mondani, esetleg árat...?
  • criminal law
    #110
    Aham :-)
  • Takezó
    #109
    Bram Stoker félével mia gond?:)
  • Eye-scream
    #108
    Ezzel egyetértek, nagyon nem jött be a Sorstalanság annak idején. A Gyűrűk ura viszont megérdemelte az első 10 közé jutást is.
    A Pál utcai fiuk/Harry Potter/Kisködmön-hááát az én listámon nem szerepelnének.
    Ellenben nagyon örülök, hogy bekerült a Micimackó, valamint egy Rejtő könyv. És örülök még az 1984nek meg a Galaxis utikalauznak is.
    Amit hiányoltam:gyerekkönyvek közül Lázár Ervintől vagy a Hétfejű tündért, vagy a Négyszögletű Kerek Erdőt, Merlétől a Mesterségem a Halált, illetve legalább egy Durell vagy Wodehouse könyvet.

    (sry, hogy csak most nírok de eddig nem láttam nagyon a toikot)
  • akyyy
    #107
    Nem tudtok ajánlani egy nagoyn jó, olcson beszerezhető (megvehető, nem letölteni) vámpíros könyvet, ami igalmas, mégis nem tulbonyolított, h egy tizenéves is megértse????
  • magus
    #106
    most olvastam el Anthony Burgess-től a Beteg a doktort. Mókás:)
  • Breki33
    #105
    A Kello-nal fen van amelyiket meg lehet náluk rendelni
  • Tetsuo
    #104
    A NAGY KÖNYVekből nincs fenn a neten vmelyik? Helye-hulya!
  • Breki33
    #103
    nemtudom valaki már egyszer írta így

    de ez most poén akart lenni...
  • Rózsalány
    #102
    ez már a második volt????
  • Breki33
    #101
    jó én lányoknak csak a második nyelvbotlás után szólok P