22
  • noss
    #22
    $ok $ok zsetóóón

    itt a technológia létjogosultsága: 480 Mbit/s
    (gyorsabb mint a wifi v a bt)

    amúgy egerek tekintetében profi játékosoknak még mindig a kábel a leggyorsabb... =)
  • dez
    #21
    Sajnos, már most is sokat tudnak az allergiák és bizonyos más dolgok közötti összefüggésekről, de gazdasági érdekek miatt hallgatnak róla (inkább csak tudományos publikációkban lehet róla olvasni).
  • husika
    #20
    Hát én remekül megvagyok a kábelrengetegben, most azon fáradozom, hogy a lakást teljesen le tudjam árnyékolni a külső elektroszmog hatásaitól. Mi a francnak szennyezik a környezetet ennyi erőltetett marketing-vezérelt technológiával, nincs elég satnya ember igy is a világban? Lassan a hétköznapi növények ellen is kipusztitási törekvések indulnak, nehogymá a pollenjük allergiát okozzon. Ezen és a hasomnló összefüggéseken kellene/lenne érdemes elgondolkozni. A többi mosolyogtató "parasztvakitás".
  • pepe003
    #19
    A nyomtató a szoba másik végén van. Most már legalább már nem kell 3m hosszabítózsinór
  • dez
    #18
    Kellemes elemesegér-emelgetést...!
  • blaze
    #17
    "már az elemes egér is gáz" Itt gondolom arra gondolsz, hogy eszi az elemet, ezzel eggyet is értek.
    De azért akkor is király! Ahhoz tökéletes, hogy amikor filmet akarok nézni a tv-én, (ami nem felém van fordítva) nem kell bohóckodni. Egyszerűen átrakom tv-re a képet azt viszem az egeret. Olyan 5m a hatótávolsága.
  • Hedgehunter #16
    nem tudom mi bajod van az elemes egerrel, nekem az van, a bill. elemes too... 6 ujratoltheto elem es minden megy mint a karikacsapas 3 meteren belul...
  • pafi
    #15
    Az a szép az egészben, hogy tápkábel úgyis kell (Elemes nyomtató, scanner, FFB-s kormány: ez lol lenne, már az elemes egér is gáz), tehát semmi értlme, csak arra jó hogy lehúzzanak kis zsével minket.
  • Laalee
    #14
    és mi lenne ha elfelejtenénk ezt az idiota wusb hamár van wifi, fillérekért kapható már most is wifi acces point, és nem 2,5 méter a hatótáv sem
  • Zedas
    #13
    Az USB legnagyobb előnye az, hogy a perifériák rajta keresztül kapják az áramot. Most mindent lehet tápkábellel és elemekkel teleaggatni, ez sokkal több nyűg, mint ami előnnyel jár a WUSB.

    De ez biztos csak engem zavar...
  • PLaci #12
    1ébbként a vezetékes USB is felfűzhető, nem hiába hívják USB gyökér hub-nak az USB vezérlőket...
    Csak az eredeti elképzeléssel ellentétben nincs USB kimenet az USB eszközökön... (pedig pl a nyomtatókon simán lehetne, annó az LPT is tovább fűzhető volt.)
  • PLaci #11
    Hmmmm.... ha olyan sikeres és annyira jobb lesz, mint annó az USB volt a COM/LPT/MIDI(Gameport)/stb -khez képest, akkor nagy jövő áll előtte.
  • Flashy
    #10
    natessék! a sugárzás okozhat memóriazavarokat! :D (a mobiltelefon elterjedésekor számoltak be néhányan ilyenről)
  • arty
    #9
    nah egy ujabb szabvány, nehogy a BT elterjedjen, s esetleg végre valami kváziszabvánnyá váljon :)

    10 eszközben 20féle wireless tech, és kb 3-3 ismeri egymást majd fel ....
  • Benedekco
    #8
    ja és ez a másik ami még nem tetszik nekem.. csak elfelejtettem mondani!
  • Benedekco
    #7
    nem lenne rossz 5let csak félek nem lehet olyan biztonságos mint a kábel... jó 5let lenne, minden ezközt ezzel kötnéne össze, eltűnne a monitor kábel, a füles kábel az egér a bilentyű a nyomtató kábel a scanner kánbel a kormány és a joy kábele eltűnne a a tápkábel ;) nem lenne rossz dolog!
  • Flashy
    #6
    baromira vonzó ez a tök vezetéknélküliség, de azért kicsit aggaszt hogy egyre többféle sugárzó eszköz lesz körülöttünk holott még mindig nem vagyunk tisztában jóformán a rövidtávú hatásával sem.
  • juhand
    #5
    Jobbszeretem a vezetékest, mert látom, hogy mi mivel van összekötve.
  • Enkil
    #4
    Ennek már nagyon ittvolt az ideje, a rengeteg kábel már idegesítő.
  • asysoft
    #3
    Amúgy kíváncsi leszek, hogy ez a WUSB mit fog nyújtani, mikor jelennek meg az első alaplapok, perifériák, s mennyibe fognak ezek kerülni. A fogyasztása is érdekes kérdés, hiszen ha kellően alacsony, akár a BT-t is kiválthatja, s ez nagyságrendekkel nagyobb sávszélességet nyújt...
  • asysoft
    #2
    Párosítsd a telefont a másik BT-s cuccal, s akkor nem kell mindig megkeresni az eszközt, amire küldeni akarsz (PDA-t, mobilt így használom). Amúgy a szomszédod jobban tenné, ha elrejtené a telefonját, ha már állandóan bekapcsolva hagyja a Bluetooth-t...
  • FTeR
    #1
    ha csak azért veszek wusb cuccost hogy ne bukjak fel a kábelekben, akkor a 2,5m bőven elég. sőt ennél több csak arra jó, hogy mások belepiszkálhassanak a dologba kivűlről. én tuti nem használnám arra, hogy a ház másik végéből is működjön. a bluetooth-tól is mindig bajom van, hogy a szomszéd telóját is behozza választási lehetőségnek...