Tavaly 17 százalékkal nőtt az internet-előfizetések száma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Miért ne lehetne? Van aki otthon és a suliban is netezik.
Tesztelo.hu -- Hardver, digit.fényképezőgép, MP3-lejátszó, mobiltelefon, autó és sok minden más... Csengőhang, oplogó, képüzenet, háttérkép, hangos üdvözlet, videó, JAVA játék. Írható CD és DVD
nekem még annyi sincs. elhiheted, hogy nekem is tökéletesen megfelelne.
Tatabányai vok. Van cable, és adsl is, mindenhol.
Tatabányai vok. Van cable, és adsl is, mindenhol.
Ha békét akarsz, készülj a háborúra!
#5
Háát szerintem aki nem akar orrba-szájba warezelni, annak nem kell nagy sávszél. nekem ez az 1 Mbit/s max tökéletesen megfelel. A probléma az, hogy egyrészt fajlagosan drága a szélessávú nethozzáférés, másrészt, nem mindenhol elérhetõ, még mindíg. Pl nõvérem a XV. kerületben lakik, kertvárosi környezetben, se kábel, se ADSL hozzáférési lehetõség nincs. ADSL-t 2x, kábelt 1x próbáltunk. Kijötek, bemérték, nem megy. Mondták, hogy kiraknak a környékre egy ADSL erõsítõ kütyüt, mert 1 km-el arrébb már lehet ADSL-t bekötni. Ez kb 1 éve volt, azóta ba...nak csinálni bármit is. Szóval errõl ennyit. Miért is van ez így? Nincs tényleges verseny. Ha pl lenne egy szolgáltató, aki "konnektoron" keresztül szolgáltatna mindenhol, meg lenne egy másik aki pl Mikrohullámon nyomná, máris lenne versenyhelyzet. De így persze, hogy csak annyi sávszélt adnak, amennyi feltétlenül szükséges.
Apropó! kérdés: Barátnõm tatabányán lakik. Ki tudja, mit lehet ott szélessáv terén intézni? Köszönet a segítségért.
Szervusztok!
Apropó! kérdés: Barátnõm tatabányán lakik. Ki tudja, mit lehet ott szélessáv terén intézni? Köszönet a segítségért.
Szervusztok!
De a lényegen nem változtat, hogy kezdünk felzárkózni nyugathoz 😊 Már csak azt kéne elérni, hogy a sávszél is kezdjen hasonlítani pl. a franciákéhoz...
Ha békét akarsz, készülj a háborúra!
Ebben nem lehetne átfedés. Az elõzõ bekezdésekben sem volt, csak ott nem ennyire részletesen volt lebontva a sokaság.
Ha békét akarsz, készülj a háborúra!
#2
nyilván van átfedés köztük
58+38+26+14+10+5+4= ???
hÖ??
ez akkor most hany szazalek??
hÖ??
ez akkor most hany szazalek??
És azt ismeritek hogy két FIAT megy a sivatagban ?