2320
  • Breki33
    #2000
    Ez a filbből van

    De szívesen

    Apropó az iwiw-en a magyarország kicsoda te ismered?
  • Membrah
    #1999
    köfi:D
  • Breki33
    #1998


  • drobee
    #1997
    Ahogy néztem a promókat tv2-t elárasztják a német c mozik.
  • Breki33
    #1996
    Ma

  • Breki33
    #1995
  • Breki33
    #1994
    Ma méret a lényeg

  • Breki33
    #1993
    Hát csak azért van :-)

    Én nem vagyok mindenki így láttam már P
  • Hajnalcat
    #1992
    Miért rakjam ki? Itt is jó helye van. Ha valaki meg akarja nézni nagyon a fejem, akkor úgyis megtalálja.
    Mondjuk furcsa, hogy mindenki kérdezi, hogy nézek ki, ahelyett, hogy megnézné először a képtáramat...
  • Breki33
    #1991
    Kirakhatnád a fórumozok képei közé
  • Breki33
    #1990
    Én a kétiránypontost szerettem

    De nézni meg a Lolle féle képregényest.
  • Hajnalcat
    #1989
    A képtáramban van 2 kép rólam.
    Lolle stílusa.
  • Hajnalcat
    #1988
    Nem tudom, csak most fedeztem fel ezt a topikot, mivel a Derricket észrevettem, amit tegnap nyitottál és kinn volt a főoldalon, benéztem, és itt volt a Berlin, berlin is, így jöttem ide.
    Amúgy már ezer éve tudok rajzolni, de nem nagy szám. Láthatsz pár rajzomat a Rajzok topikban. Tanultam műszaki rajzot is 4 évig, de nekem az olyan ridegnek tűnt. Kockák, meg téglalapok rajzolása... :S
  • Breki33
    #1987
    Ezserossz

  • Hajnalcat
    #1986
    Ez:
  • Breki33
    #1985
    És milyen angyalkás felső?

    Lolle öltözködési stílusa vagy Felicitas-e?
  • Breki33
    #1984
    Érdekes ez a topic mindig egy valaki megjelenik aki általában hölgy tud rajzolni beszélgetünk egy ideig majd jön egy másik, mintha váltanák egymást.

    DE egyszerre általában csak egy.

    KÖzben priviben meg látom........
  • Breki33
    #1983
    ifjú hölgy P

    Mondhat, csak nem szoktak.

    Melyik díjátadós?

  • Hajnalcat
    #1982
    Még berakok egy háttérképet is, amit találtam. Szép, izléses:
    Lolle
  • Hajnalcat
    #1981
    Igen, nő vagyok. Hölgy, azt nem szokták rám mondani, azért még nem vagyok olyan öreg...hé!
    És miért ne írhatnám az utolsó képre, hogy szép, mikor az? Egy nő nem mondhat ilyet egy másik nőre? Felicitas Woll szép szép, és ez tény.
    Főleg a díjátadásos képen, amit beraktál. Ráadásul az öltözködési stílusa is olyan, mint az enyém. :D Angyalkás felsőt ne nézd, mert azt csak extra külön vettem fel, nem ilyenbe járok, hanem laza gatya, dressz, meg sportcipő és tudok rajzolni is, milyen melgepő. :D Szóval azért is szimpatikus Lolle.
  • Hajnalcat
    #1980
    Hééé, ez nem ér! Na mind1, úgyis gondoltam, hogy Svennel fog maradni, mert általában így szokott lenni minden filmben.
  • Breki33
    #1979
    Te nem hölgy vagy?

    Vagy az utóólső képre írtad?
  • Breki33
    #1978
    Igen mig Sven vissza nem tér.


    Opsz, de nem árulom el a végét :-)
  • Hajnalcat
    #1977
    Bocs, ha már voltak a képek, de nekem ezek vannak meg:

    Ez egy régi kép Lolleről:






    Gyönyörűszép! :)
  • Hajnalcat
    #1976
    Elmentem a Tv előtt, és mutattak belőle épp egy részletet. Mondom, olyan ismerős ez a fickó...Aztán rájöttem, hogy hisz ez a Berlin,Berlinből való és Lolle barátja volt...Alex, ha jól emlékszem.
    Amúgy mindig szoktam nézni régebben. :)
  • Breki33
    #1975


  • Breki33
    #1974
    Ma a TV2-ön

    Kanos pasik Ibizán


    Újra itt a nyár és Daniel úgy érzi, hogy semmiképpen sem hajlandó a barátnőjével és a lány unalmas szüleivel Bajorországban nyaralni. Ennek érdekében még arra is képes, hogy felajánlja a segítségét az édesapjának: a cég számára renováljon bungalókat, a csodálatos Ibizán. Így hát Daniel, barátja, Mark társaságában nekivág Ibizának, persze szigorúan munka ügyben... Minden remekül indul, a pasik nagykanállal fogyasztják az életet, ám egy nap váratlanul megérkezik Hanna, Daniel barátnője, s vele együtt a biztos lebukás.





  • Breki33
    #1973
    Ja ha van asztalid ajánlott azon nézni, sokkal jobb.

    És szívesen
  • Breki33
    #1972
    hát mondtam, hogy igyexem jó minőségben megcsinálni

    sajna, hogy pont szervízbe kellett vinnem a felvevőm, különben meglenne a többi is.
  • pazuzu1
    #1971
    Megkaptam karcmentes állapotban, hibátlanul. Még egyszer Köszönöm szépen !
    A minősége is jobb, mint amit vártam, örülök neki!
  • Breki33
    #1970
    nincs mit

    majd várom a visszajelzést
  • pazuzu1
    #1969
    Semmi gond, én csak megköszönhetem neked a fáradozást !
    Remélem minnél hamarabb megkapom . Nagyon szépen köszönöm !
  • Breki33
    #1968
    Sajnos nem adják most a Kalandos nyár megy előlről

    De remélem megveszik később
  • Breki33
    #1967
    Na feladtam, viszont így elég bonyolult, kicsit megfektettük a postát.

    Előtte simán adtam fel külföldre 3 DVD-t az 300 forint körül volt, de ez az utánvétel miatt 710+200 forint a DVD ára.

    Szval 910 forintot kell majd fizetned, de én csak a DVD árát kértem a többit a posta fizetteti.


    Sajnálom ez most így sikerült, remélem nem gond.
  • pazuzu1
    #1966
    Oké, de azért holnap megpróbálom délelőtt megint elküldeni a mail-t. Mostanság nem adják valahol a Berlin... sorozatot?
  • Breki33
    #1965
    8-12-ig kéne, de akkor elküldöm magamnak, de csak péntek körül érek rá feladni
  • pazuzu1
    #1964
    szeva !
    Olvasom, hogy azt írod , hogy munkaidőben küldjem. Akkor most küldjem el még egyszer? Meg azt ird meg hogy kb hány óra között , mert én pl 06 -14 .00-ig dolgozom általában, valamikor tovább, de ha neked 16.00-ig jó akkor megpróbálom akkor elküldeni(már ha szükséges) Előre is köszi!
  • Breki33
    #1963
    megkaptam, de légyszi munkaidőben küld
  • pazuzu1
    #1962
    Üdv Breki!
    Küldtem egy mail-t a cimemmel, a Berlines DVD miatt. Remélem megkaptad, ha nem akkor küldök még egyet....
  • Breki33
    #1961
    és megtanulok írni P