130
kapcsolat a halottakkal
  • Takezó
    #10
    mi eccerűen zörejnek halljuk, nem? :) pl puskamikrofonok ellen is használják, asszem..
  • nemcsakfeel
    #9
    tudományoskodóan hangzik ez a filmcím, mivel tényleg létezik ez a Fehér Zaj, mégpedig ezt generálják, hangcuccok teszteléséhez.
    a fehér zaj (statisztikailag egyformán elosztott, szigorúan aperiódikus rezgés )
  • Takezó
    #8
    hüleség, gőzük sincs, hogy van-e lélek,a kkor hogy foglalkozhatnának a kommunikációval a tudósok?
  • TommyC
    #7
    Csak azért, hogy vidámabbak legyünk azt mondom, hogy a már akkor lehetett tudni, hogy a pápa meg fog halni, mikor megszületett, csak senki sem azzal foglalkozott akkor ;)
    Dehát ez van minden vég egy új kezdet...
  • Taranov
    #6
    Hát sajnos már februárban lehetett sejteni, hogy meg fog halni a pápa :(
  • Taranov
    #5
    Hát ezt a filmet már elkezdték a pápa halála előtt készíteni.
  • Tufa
    #4
    Ápr elsején, valaki a meghalt Gyurcsányi topicba, poénból azt irta:

    "fasság ilyenekel viccelődni, ez olyan mintha azt mondanánk, meghalt a pápa"

    Rá pár nap és...
  • TommyC
    #3
    Ha viszont valóban tudományos alapú a téma és tudósok foglalkoznak a kérdéssel, akkor kezd érdekes lenni a téma...Ugyanis mi az amivel beszélni tudnánk? A halott "lelkével"? hmmm...ez érdekes, mert akkor a tudomány már izgalmas és felfedezetlen területekre tévedhet!Valahova oda ahol a fizika talán nem érvényesül, vagy csak másképp...
  • TommyC
    #2
    Érdekes, hogy manapság,mikor felnézek a netre mindig, mindenki a halálról beszél (pl. topic:Halál után)...
    Én nem vagyok vallásos, de lehst, hogy megéreztük a pápa halálát?...

    Na mind1; Még nem hallottam erről de érdekelne...ha vki tud vmit...
  • BomBa
    #1
    http://www.mozinet.hu/display.php?tablename=mozifilm&film_id=2043
    Most láttam ennek a filmnek a hirdetését és megtetszett máris az alapötlet, úgyhogy rögtön utánajártam a filmnek a neten. ;)
    Azért nem a filmek közé raktam a topicot, mert igazából érdekel a film, de a filmnél jobban érdekel egy téma, amire mindjárt rájöttök mi az, hogyha ezt elolvassátok:
    "A film érdekes alapötletét egy valóságban is kutatott technikára, az elektronikus hangjelenségre építi, mely elméletben lehetővé teszi, hogy kommunikáljunk a halottakkal."
    Na most erről hallott már valaki valamit? Lehet rőla valahol magyarul cikket olvasni? Vagy valaki tud róla mondani valamit? Ha tudtok valamit pls írjátok le. Ellenben jöhetnek ide a filmről vélemények is! ;)