9
  • Tetsuo
    #9
    De szerencsejáték, és fizetnek is százalékot, ezért csak kvázi monopól cég..
  • pemga
    #8
    Mert... Szerencsejáték Rt. ? :)). Egyébként nálunk is ott játszák ki legálisan, ahol tudják. Pl. tv-kben lehet találkozni olyan "vetélkedőkkel", amikor feltesznek valami roppant blőd kérdést főműsoridőben, amire emeltdíjas sms-ben lehet beküldeni a "helyes" választ. A beküldők között sorsolják ki a nyereményt. Ez ugye majdnem ugyanúgy néz ki, mintha szerencsejáték lenne, tehát az állami monopolium alá esne; de mégsem az, hanem egy "vetélkedő".
  • Killgore
    #7
    Hát végülis ja. Érdekes egy ország az :)
  • Mice
    #6
    " annak örült, hogy sikerült elérniük: az USA-ban hirdető szerencsejáték-piaci cégek kötelesek a jövőben betartani az amerikai törvényeket." lol, na én ezen akadtam fent, hogy ezt vkik még sikernek is könyvelik el...ugyan már...majd pont betartjék meg ellenőrizve lesz...
  • Cactus
    #5
    1. Szólásszabadság...ez szerintem sehol a világon nincs abban a formában, ahogyan azt a nagy gondolkodók kitalálták. Ha valami csúnyát mondassz, akkor nem arról van szó, hogy lecsuknak, hanem jól megszívatnak.
    2. ...az összes többi. Amióta voltak ezek a terrortámadások, gy.k. bárhol bármikor bármiért megfigyelhetnek.
  • atlagember
    #4
    És nálunk miért nem engedélyeznek ilyeneket, ha ez ekkora bevételt jelent egy országnak?
  • Killgore
    #3
    mint pl?
  • Cactus
    #2
    Szerintem a WTO azért döntött így, mert "valakik" a "szabad országból" nem tömtek elég lét "valakinek" a zsebébe.
    Egyébként meg a szabadságjogoknak igen érdekes értelmezései vannak USA-ban is.
  • Yeti
    #1
    "az Egyesült Államok nem tilthatja meg az állampolgárainak az (...) ezeket reklámozó hirdetések megtekintését"
    Hát, elég érdekes lenne, ha ezt megtiltanák...