130
Sony Ericsson K300i
  • daeemoon
    #41
    Csak ne kérdezd honnan lehet megszerezni mer arra még nem sokan jöttek rá :DDDDD (max a boltban 5000 ft! XD)
  • proff1945
    #42
    BUÉK mindenkinek!
    Segítenétek hogy hol találok egy telo függetlenítőt K300i-re, mert külföldön nem szeretném a "T"-s telomkártyámat használni, inkább kinti szolgáltatótól vennék számot. Pesti helyek lennének az ideálisak. Előre is köszi!
  • daeemoon
    #43
    vegyél egy gyári kábelt (nem adat) egy progi és kész bővebb infó a http://sehqforum.atw.hu-n
  • daeemoon
    #44
    enkido!!!!!!!!!!!!!!
    ezt már próbáltad? Phone backup: http://users.atw.hu/k500i/k500i_download_softwares_phonebackup.zip

    lehet már nincs rá szükséged de azé beírtam a címet
  • enkido
    #45
    kösz.. de ez se megy :))

    tervem dugába dőlt :D
    aszittem hűdenagyon májer leszek, mikor kicserélem majd a kijelzőt... hát nem :) addig rendben van, hogy 128x128 a kijelző... csak a mérete más :D

    egyébként nem zavar 2400-ért megérte a j300, kamerát meg most veszek hétvégén - igazit, normálisat :)

    a k750 tulajok meg majd irigykedhetnek, hogy nekem 40e-ből van fasza, igazi kamerám meg még mobilom is...

    he he he

    már megint én jártam jobban :))
  • ikegami
    #46
    December 8.án vettem egy vodafones k300i-t. Igazából ami nagyon tetszett hogy olcsó és tudja az mp3-mat csengőhangként meg egy pár más dolgot... de nem lehet mp3-mat használni csengőhangként, csak lejátszani lehet. Hallottam hogy a pannonos meg a T-mobile-os tudja kezelni az mp3-mat. Azt nem tudom hogy honnan lehet szerezni pannonos v. t-mobile-os szoftvert. Vagy mit kell csinálni.? köszi
  • daeemoon
    #47
    http://users.atw.hu/k500i/k500i_download_softwares_drmpackager.exe

    Itt van az erre való program. A használatáról érdeklődj a http://sehqforum.atw.hu -n :)
  • ikegami
    #48
    köszi! Meg fogom próbálni!
  • DEXTER92
    #49
    Jóa mobil, most vett tesóm ilyet
  • zolo
    #50
    De vigyázz,mert a szoftvercserét garanciavesztéssel bünteti a szolgáltató!
  • enkido
    #51
    és akkor mi van? :D

    ha egy méregdrága telefonról lenne szó talán érdekelne, de így csak jól járok egy szoftverfrissítéssel, vagy függetlenítéssel

    egyébként a j300 amit vettem nagyon király, sokkal szebb a kijelzője mint a k300-nak :DD
  • ikegami
    #52
    Oké! Ez szerencsére nem software, csak egy sonyericssonos program, ami az mp3 ból a telefonnak megfelelő mp3-mat csinál és így a vodafone menüs telefonon is lehet használni a rátöltött mp3 zenét.
  • ikegami
    #53
    Van még egy kérdésem.
    Tudja valaki hogy van e a K300i-nek szervíz menüje, vagy valami szerviz állítási lehetőség, ahol lehet esteleg a kijelző kontrasztját állítani, vagy a brightness-t. Köszi.
  • enkido
    #54
    jah van a következő:

    -> * <- <- * <- *

    itt tudod állítani a kontrasztot :))

    magyarul :) jobbra - csillag - balra - balra - csillag - balra - csillag :)))

    ne foglalkozz mi történik a kijelzőn amig bepötyögöd :))
  • ikegami
    #55
    Köszi! Sikerült. : )
  • enkido
    #56
    ha érdekel valakit eladom alkatrésznek a törött kijelzőjű k300-amat...

    majd megegyezünk :D
  • Boneman15
    #57
    Csá mindenkinek. Meg tudnátok mondani, hol találok szoftvert a gépre, hogy kábellal ráköthessem a telcsit a gépre? Már sokszor próbálkoztam letölteni, de egyik se ment. Köszke…
  • enkido
    #58
    MyPhoneExplorer nekem ez jött be a legjobban, de jo meg a Float's Mobile Agent is... valaki ezt jobban szereti :))
  • ikegami
    #59
    Lehet a k300i re Rádió progit tölteni valahogy? 8 )
  • daeemoon
    #60
    :) nem de vehetsz hozzá rádiós headsetet kb 2000 - 6000 ft-ig terjedhet az ára
  • ikegami
    #61
    okay! :)
  • zsopap
    #62
    Hello. Van egy 3 hónapos K300i telóm amit szeretnék aladni. Extraként található rajta pár java alkalmazás, úgy mint magyar angol, angol magyar szótár, opera böngésző, magyarország autós térképe, játékok és témák. Ha kell akkor egy CD-n adom hozzá az általam használt már bevált szoftvereket is a számítógépes kommunikációhoz, és egy rakás csengőhangot, amr convertert. Tel.: 70 2685819. E-mail: [email protected]
  • zsopap
    #63
    Ja és java könyveket is adok vele.
  • geri005
    #64
    Hy nem tud valaki K300i -hez függetlenítőt adnni vagy kódot
    Ha esetleg valaki tud azt egy e-mail-hoz csatolva a [email protected] címre küldje el kössz!
  • Dr Kacsa
    #65
    Üdv!
    Tud valaki segíteni K300i telohoz hol tudok letölteni szoftvert PC-re?!
    amit találtam a sony weblapján az teljesen LOL!
    nem mükszik vele...
  • patiang
    #66
    Sokan kérdezitek, hogy lehet függetleníteni a K300i-t. Menjetek fel a www.pappfer.hu SITE-ra. Onnan le lehet tölteni A SeTool2 progit. Ehhez kell venni egy SZERVÍZKÁBELT /nem adat/!! Ugyanis a K300i-hez nincs függ. kód, csak ezzel a módszerrel lehet. Természetesen mindenki a saját felelösségére tegye. Ezen az oldalon sok más K300i-s prog. is van.
  • evica74
    #67
    Sziasztok!
    Segítsetek légyszi...
    Most kaptam ilyen telefont, és van infrakábelem MA660-as, rátelepítettem a szoftvert és mégsem tudok letölteni képet a telefonról a számítógépre:-(
    Mindig azt írja ki, hogy telefon keresése, és a Panelen meg ez a jel van,"x "ami azt jelenti,hogy:
    "A Handset Manager nem tud a telefonhoz csatlakozni, mert az illesztőprogram nincs megfelelően telepítve. "
    Mi lehet a gond?
    Köszi!
    Éva
  • G1nic
    #68
  • Guillotine
    #69
    Szevasztok!
    Tudna nekem valaki k300i-re tudományos számológép alkalmazás linket adni?
  • kitti0207
    #70
    Hi!
    Hol lehet letölteni a Sims 2-őt Sony K300i-re?
    Aki tudja ide írjon: [email protected]
  • dras
    #71
    Helló!

    Valaki megtudná írni, hogy hogyan kell a K300i-l eltüntetni a T-Mobil H felíratot?
    Előre is köszi.
  • csizmike
    #72
    Hy!Nem tudjatok hogy milrt nem indul a k300imen a Splinter Cell Pandora Tomorrow 3d(scpt3d)?Mert a haverom k300i jén megy.Nem tudnatok 1 k300-re való verzijót küldeni vagy esetlg progit amivel müködne.Ide is írhattok:[email protected]
  • csizmike
    #73
    bocs ide írjatok:[email protected]
  • nirdo
    #74
    Nem akarlak elszomorítani, de szerintem sehogy. Nekem is K300i-m van, tapasztalatból mondom. De egyébként szerintem más mobilokról sem lehet eltüntetni hiszen ezzel a felirattal jelzi a telefon hogy hálózatban vagy.
  • PBence
    #75
    Hello, el lehet, de kell szervízkábel is hozzá!
  • Xniper
    #76
    hi, akkor végülis van megoldás az adatkábeles megoldásra, mert nekem még mindíg nem sikerült összehozni, egy normális drivert a mobilhoz :(
  • jocosensei
    #77
    Hy mindenki! 1 handset manager kellene a k300i telomhoz mert az infrámmal csak a PC
  • jocosensei
    #78
    Hy mindenki! 1 handset manager kellene a k300i telomhoz mert az infrámmal csak a PC-re tok adatot átvinni, de PC-ről telora nem megy! kérlrk segítsetek, köcce
  • TopJoe
    #79
    Engem nagyon érdekelne ha meg van még a k300. ez a k300i telefon? Milyen hálózatra van?
  • zoliii
    #80
    Sziasztok! Nekem egy SE K500i-m van.
    Nekem tök jól működik az infrával oda- vissza, a telefon.
    Az öcsének K300i-je van, és azzal is működik.
    Szerintem valamit elállítottál. Majd leírom a program nevét, amit használok csak most nem jut az eszembe.


    [email protected] Üdv: nzoli