130
Sony Ericsson K300i
  • roli613
    #130
    WWW.MOBILE613.BLOG.HU
  • Mencike
    #129
    Helló! Valaki tud nekem mondani progit amivel tudok k300i-t függteleníteni, vagy kódot generálni hozzá?
  • Holy Shit
    #128
    :) Elírtam nem k750i-t akarok venni hanem k550i.Azt mondják jobb mint a k750i mert jobb a kamera is pedig az is 2megapixel... viszont szebb a kijelzője...nekem mosz k300i-m van ezen is van mp3 lejátszó viszont a kijelzővel nagyon nem vagyok kibékülve...nyugi én is voltam úgy hogy nagyon kevés volt ahhoz hogy kitörjem a joystick-ot...XD de am ha megfigyeled az "olcsóbb" és mégis jó sony erisscon-oknál mindig vacakol a joy akármilyen új... de miután ezt az arcszeszes dolgot megcsinálod nagyon sokáig bírja utána.a havernak a k700i volt így kitisztította csak ő sűrített levegővel és 2 évig lazán bírta csak az aksi halt meg de az nem azért:DDD
  • Ibolya1987
    #127
    Köszi az infót, majd valakivel kitisztítom, mert egyedül csak nem kapom szét.

    Ha nem lenne ez a joy-os probléma, akkor nagyon jó telefon lenne a K750i, és mindenkinek ajánlanám.

    Most viszont nagyon haragszom rá. A múltkor egy nagyon fontos e-mailt kellett volna elolvasnom a wapon, de joy nélkül nem tudtam navigálni. Ha nagyon erőlködtem néha működött, így már majdnem eljutottam a levelemhez, de végül mégse sikerült. Nagyon idegesítő volt, ráadásul a többiek meg azon röhögtek, hogy mit szenvedek a szuper telefonommal, meg hogy kitöröm-e a joy-t.
    Közben arra gondoltam, hogy ha ezt a sonyericsson menedzserei látnák, elsüllyednének-e szégyenükben.

    Ennek ellenére leírom mi az, amit szeretek rajta:
    - Van rajta mp3 lejátszó.
    - Jó a fényképezője. (2 megapixel). Ezzel egy A4-es oldalt olvashatóan be tudok fényképezni, ha normál betűkkel írták. Így ha ellógok egy órámról, nem kell fénymásolni.
    - Van rajta zseblámpa, elég erős fénnyel.
  • Holy Shit
    #126
    Nah szóval dirib darbra szedtük a telefont és Az arcszeszben megáztattuk a fülpiszkáló végét és "belefecskendeztük" a joy alá utána 5-10 percig járatni kell a joy-t körbe-körbe.Aztán ha valakinek van kedve a többi alkatrészt is meg lehet tisztítani:D utána összeszerelés és bekapcs.
    Ennyi az egész.
    -Ibolya- nem tudom hogy hogy néz ki a k750i joystick-ja de szerintem azzal is ugyanúgy meg lehet csinálni.a lényeg hogyha van valami porvédőszerűség a joy-nál azt vedd le mert nekem is volt de az alá is bement.
    Am én is akarok majd most cserélni telót méghozzá k750i-re.Megéri???
    Nah a választ várom vagy írhatsz a mailomra is.
    [email protected]
  • misterkrisz
    #125
    inkább ide ird h mindenki tudja pls!
  • Ibolya1987
    #124
    Hi Kismazsi!
    Az én telómon is a joystick vacakol, igaz nekem K750i van. Leírnád nekem, hogy tisztítottad ki az arcszesszel? Nagyon fontos lenne, mert így alig tudom használni a mobilomat. Köszike előre is
    Írhatsz e-mailben is: [email protected]
  • Holy Shit
    #123
    Sikerült megcsinálnom a joystic-ot:) Egy kis arcszesz csodákra képes.Jobb mint új korában:D
  • kicsicsuti
    #122
    és azt mér irja minden progi hogy nyomjam a c gombot miközbe felcsatlakoztatom?
  • kicsicsuti
    #121
    hi all!
    nem volt még senkinek olyan hibája hogy a mibilodat ha bekapcsolod és beírod a pin-t, bejön normálisan minden 1mp-ig aztán kikapcsol és magától visszakapcsol (ezt ugy 2mp alatt) és nem kér pint és megin bejön minden normálisan és aztán megin kikapcsol és elölről az egész.
    huh hát megpróbáltam normálisan elmondani...
    ha valaki tud segíteni az írjon. szoftverfrissítésnél 79 %-nál felugrik 89%-ra és aztán kiírja hogy hiba történt.(a sony hivatalos szoftverfrissítőjével).
  • DeathJr
    #120
    Valakiiii írjon máááár pls!
  • DeathJr
    #119
    Hali all! Nem tud valaki jó Szinkronizáló progit a k300i-hez ami működik is?? én töltöttem le egy csomót de egyik se jó:S
    Jah meg egy általános probléma vacakol a joystick...mit tudok tenni ellene??:D fujkáljam meg?:D
  • 22Barna22
    #118
    hi zvara (megint)! :D éééén megpróbáltam azt amit az 54-esben leír a srác de nem sikerült :S lehet rosszul értelmeztem... én a joystick-on nyomtam a jobbrát/balrát és a csllagot értelem szerűen a csillag gombbal (wooow!). de nem történt semmi... szal vki pls segítsen h hogy tudom a kontrasztot állítani :S kösz!!!
  • zvaragabor
    #117
    Szerintetek egy használt k300i-t könnyen lejáró hátlappal, és kisebb kipásokkal az előlapján mennyiért veszik be mobilos boltban? Szoftveresen hibátlan, és a joystick is jól működik.
  • selandras
    #116
    Sziasztok!
    Légyszi segítsetek: ki szeretnék törölni a telefonból 2 gyári csengőhangot, de nem tudom, hogy hogyan lehet, de azt hallottam, hogy lehet.
  • zvaragabor
    #115
    Fényerősségén? Tudtomml azon sehogy. Nem a kontrasztra gondolsz? k300i elég "színtelen" alapból. kontraszton az #54-es hozzászólás alapján tudsz változtatni.
  • zsolt9999
    #114
    azt nem tudja valaki véletlenül hogy egy sony ericsson mobilnak hogyan lehet állítani a fényerősségén
  • 22Barna22
    #113
    értettem :)
  • zvaragabor
    #112
    amikor írtam, akkor még pont nem jött meg a második üzenete:P szal azt még nem láttam akkor. Miután elküldtem, akkor láttam, hogy írta, hogy megvan neki. :)

    pety92 akkor el tudnád küldeni légyszi? vagy feltölteni valahova? vagy linkelni egy oldalt a letöltéssel? Köszi!
  • 22Barna22
    #111
    most mondta h van neki :D hogy ne tudná :D
  • zvaragabor
    #110
    Egészen véletlenül nem tudod melyik az a program?
  • pety92
    #109
    de ha leakkarsz mindent törölni akkor új szoftvert kell rá rakni mert letörli a régit a telefonról nekem van ilyen programom
  • pety92
    #108
    pedig kilehet törölni mindent csak ahoz kell egy program
  • zvaragabor
    #107
    Most az lenne a kérdésem, hogy létezik-e oylan téma, vagy program, vagy alkalmazás, ami nem csak a telefon textúráit cseréli le, hanem a menüstílust is. Tulajdonképpen én a menü gombjait, illetve mozgási animációját szeretném lecserélni.
  • tzsoltika
    #106
    Szerintem nem lehet, pedig kár, mert nagy helyet foglalnak
  • zvaragabor
    #105
    Tudja valaki, hogy el lehet e távolítani a k300i-ből azokat a képeket, hangokat, amik alapból benne vannak, és nem engedi törölni? T-mobilos vagyok.
  • zvaragabor
    #104
    Lol! Bluetooth az nem egy program a telefonra, ez egy adatátviteli eszköz. Beleépítve a telefonba, alkatrészekkel, elektródákkal, chippel,...stb. Mint az Infra. Az sem egy program.
  • 22Barna22
    #103
    Nah ilyen oldal nekem is kéne, de van ilyen? Ha van linket pls!
  • gabo114
    #102
    ha valaki tud egy helyet ahonan leszedhetem a bluetoothon az irjon nekm a [email protected] elöre is köszi ..
  • gabo114
    #101
    nem tud valaki segiteni ??
    bluetoothtot akarok a k300imre tölteni honnan tom leszedni ?
  • gabo114
    #100
    hello nem tud valaki egy oldalt ahonnan bluetoothszt tölthetek le k300i re
  • hitch
    #99
    csáó.erre a telefonra le lehet olteni a super real tenist?ha igen tud adni valaki linket.THX
  • Fido4life
    #98
    ma ellopták ezt a mobilmat :( remélem lassan, kínok között hal meg az illető, vagy illetők
  • 22Barna22
    #97
    biztos van de én akkor nem értek hozzá
  • 22Barna22
    #96
    ja....de ha nincs más megoldás :S
  • Fido4life
    #95
    jah csak kicsit idegítő, folyton felvenni a mobilt, rányomni a képre, küldés és így tovább
  • 22Barna22
    #94
    de nem nagyok azok a képek
    megvan az egy 10 perc alatt...
  • 22Barna22
    #93
    én nem hiszem...de nekem nem kell hinni:D
  • hunbasser
    #92
    és nincs vmi tömörítő,amivel be tudnám csomagolni a fájlokat,és akkor zipben fel tudnám nyomni? :)
  • 22Barna22
    #91
    sehogy....ekülön kell