68
klónos sci-fi..
  • Thomas Hangmen
    #68
    kösz
  • viizo
    #67
    Steve Jablonsky - My Name Is Lincoln

    a film soundtrack albumán találod ;)
  • Thomas Hangmen
    #66
    helló!
    Mi annak a számnak a neve ami a végén szól?(mikor kiszabadulnak)
  • schrank
    #65
    igen is rossz volt semmi új nem volt benne csak összelopkodott "story" meg a sok gagyi pc-s trükk csak azt tudnám hogy nem zavarja a "rajongók" szemeit a rengeteg baki
  • qper
    #64
    hát igen, a szinkronja kész katasztrófa. nekem azzal sikerült végigszenvednem sajnos :(:(
  • viizo
    #63
    Nagyon király a film, a moziban is hihetetlenül megfogott és dvd-n is...
    a filmzene... az valami istencsászár..

    DE ERŐSEN EREDETI NYELVEN ajánlott, nem bírtam végignézni szinkronnal :/
  • React
    #62
    Ezzel én is így voltam, ha nem láttam volna Scarlett Johansson lobogó szőke haját, azt gondoltam volna egy faszi beszél...
  • React
    #61
    :DDD
  • REALista
    #60
    Nyugi Schrank se gondolta komolyan csak élvezi ha beszólnak neki!!!
  • zoliii
    #59
    Serintem nem volt rossz a többi filmhez képest
  • schrank
    #58
    a filmről röviden :
    a szokásos üldözők üldözik az üldözötteket a szokásos gagyi jövőben a sablonos igénytelen pc trükkök nulla sztori és még a csajnak a felső ajka is annyira van szilikonozva hogy eltakarja az orrlukait
  • Aspyrin
    #57
    Pontosan ugyanígy gondolom én is, végre egy remek film
  • Rohamoszti
    #56
    Letöltötte itt valaki a dvd-t? Megosztaná kérem szépen a ang-island.r89-es filet, mert az enyém hibás ... Márcsak ennyi kéne az örömhöz :) Egyébként ez az(angels) verzió
  • Fenrir
    #55
    Nekem pl Scarlett Johansson szinkronja jobban tetszik mint az eredeti. Mondjuk a négeré és Sean Bean-é eredetiben ütősebb volt, de ez sem rossz.
  • kill3r22
    #54
    Sztem nagyon szar a szinkron bár 5.1 es hang az odabasz...szal rendesen pattognaka vonatkerekek....:P
  • jointeer
    #53
    hááát, szerintem szinkront nagyon elbaszták itt :-CCCCcc
  • Fenrir
    #52
    Megjött a dvd is ma, még a szinkron is elég jó benne. Eddig 10/10.
  • Fenrir
    #51
    Sikerült nekem is megnéznem ezt a filmet, jó megjelenítés, jó színészek, egyedi történet.

    Nagyon tetszett
  • Belucz
    #50
    kibaszott jó film!nekem nagyon teccettt
  • jointeer
    #49
    dec.13-től
  • jointeer
    #48
    dvd mikor?
  • Sliders
    #47
    mindent megteszek h megszerezzem, bár sokak kevés esélyt adnak, de biztosan voltatok már ti is egy filmért annyira odáig h minden kellett volna. Egszerűen nem tok betellni vele. Jó zene alakítás meg minden.
  • béricsi
    #46
    ja most látom, hogy neked a makett kell, lehet hogy az is van nála :)
  • béricsi
    #45
    próbáld először a kiadónál, vagy ha ott nem megy, akkor hétvégenként van a Petőfi Csarnokban bolhapiac, és ott van egy filmposzteres emberke,
    a nagy (értsd: óriási moziplakátokért) viszont elkér több ezer ft-ot. Ott, nála biztos van.
  • ZsirosKenyer
    #44
    egyértelmű szerintem.
    forgalmazónál próbáltad már?
    mert az odáig oké hogy a mozikból a kiadóhoz kerül vissza, de utána kétlem hogy esetleg feladnák gyorspostán hollywoodba..
  • Sliders
    #43
    Senki nem tud akkor segíteni hova forduljak?
  • Sliders
    #42
    Igen kéne egy ilyen. Viszont nemtudom kihez forduljak, és sietni kellene mert aztán elviszik és kitudja nem e zuzzák be.

    Az hogy a film nálam nagyon bejött sokminden közrejátszik. Michael Bay egy rendkívűl jó rendező. Az Armageddon c. film után favorit lett, és mindegyik filmje tetszett. De ez főképp. Minden megvan benne amit szeretek akció, kis sci-fi, kis romantika, szóval tökéletes. Ráadásul szintugy kedvenc színésznőm játszik benne: Scarlett Johansson. Ő viszont Az Amerikai rabszódia c. filmel lopta be a szivembe magát :). Ha tudom ezt, főleg hogy itthon nálunk is forgattak, biztosan kérek autogrammot, és fényképezek. Viszont a legszomorubb, hogy ahhoz képest hogy a filmben a történet rólunk magyarokról szól nem!!! voltak idáig képesek kiadni DVD-n a filmet. egszerűen ezt felháborítónak tartom. IMDB

    Visszatérve, egyszóval minden megvan ami számomra kell egy filmhez. És ezért is kellene nekem az a nagy poszter makett. Csak tudnám hova forduljak, szóval ha valakinek van konrét tippje, szívesen veszem.
  • jointeer
    #41
    nahát ilyet szeretnél otthonra? :))) egyébként nekem is nagyon tetszett a film de azért elvakultrajongó nem vagyok. viszont a legeksztrásabb dvdt biztosan megveszem.
  • Sliders
    #40
    Ja igen szeretnék még tőletek segítséget kérni, hogy hova forduljak. Nagyon fontos lenne. Voltam az előadásokon és nagyon megtetszett a kriakott makett poszter. CSináltam mobiltelóval képet róla, de csak letöltés után láttam h nem a legjobb lett, de biztosan azért kivehető. Kérdeztem a mozisokat is, hogy nem e lehet megvenni a moziból való "kikpoás" után de sajnos a forgalmazóhoz visszakerül. Viszont elég komolyan elszántam rá magamat. Tudnátok segíteni hol lehet, vagy kell kopoktatni? Esetleg külföldön? Ebayen nincs ilyen, pedig nagyon szeretnék egyet. Biztosan valahol lehet. Örülnék ha valaki tudna nekem segíteni. Belinkelek pár képet h lássátok mire gondolok:

    Sziget kép 1
    Sziget kép 2

    előre is köszönöm a segítséget
  • Sliders
    #39
    Én nagy rajongó lettem skacok. Most néztem meg 3x és egyre jobban tetszik. Szereztem A0-ás posztert, filmzenét, meg amit lehet. Ebayen szinte mindezt fillérekért. Egyszerűen fantasztikus. Szerintem király alkotás.
    A neveket lehet átvették másik filmből... de viszont jól kitalálták Jorden 2 delta. Hihetetlen a név az igazi név a szám a körzet, a delta meg h melyik verzió ha úgy tetszik. fantasztikus. Nem egy eröltetett izé... Nagyon jó a film zenéje engem meghatott, nagyon tetszik, a 3-dik megnézésnél már erre is tud az ember koncentrálni. Rendkívül jó. Kár hogy iylen rövid, még vagy hat órát tudnám nézni. Egyszerűen sajnálom hogy vége, és következő rész nem lesz belőle ez is biztos. Nagyon nagyon kár. bárki bármit is mond szerintem jó kis film ez. Én neem lehet azért tetszi ksok film mert nem gondolkodom annyira rajta hanem élvezem.
    De azért ez holni összedobott eröltetésnél sokkal sokkal jobb volt.
  • winnie
    #38
    hát nem tudom, de én sosem szoktam előzeteseket nézni, pláne tévében bármilyen reklámot.
  • Seth
    #37
    "csak ott lepődtem meg, amikor kiderült, hogy klónok"

    ezt most nem értem ez miért meglepetés? Én még mindössze a tv-ben bemutatott előzetest láttam és ezt ott mondják is....vagy csak elcseszték és spoilereztek egy hatalmasat???
  • Taptarap
    #36
    wow tényleg
  • [NST]Cifu
    #35
    Bazzeg, ott a pont az történet alapjáért!
  • Inquisitor
    #34
    "egy az egyben átemelték a logan futásának az alapjait "
    Heh. Hetek óta filóztam, honnan ismerősek a motívumok :)
  • jointeer
    #33
    én nem mert előzőleg már láttam a werkfilmet
    de azér jo film ez:o
  • winnie
    #32
    nem okolom, mert én meglepődtem, de más szerintem nem:)
  • jointeer
    #31
    a meglepetés hiánya miatt az elfuserált reklámkampányt okold
  • winnie
    #30
    szuper sztori

    hááát:) szerintem nagyon közhelyes volt, ráadásul szinte egy az egyben átemelték a logan futásának az alapjait (még a neveket is: ld. logan-6, jessica-7)

    attól a film jó, csak a sztori nulla és nélkülözött minden meglepetést (csak ott lepődtem meg, amikor kiderült, hogy klónok)
  • jointeer
    #29
    helyes