18
  • peti87
    #18
    Tudja vki hogyan lehet külső nézetből nézni a fegyvert?
  • C5oNtkov4c5
    #17
    ez is ilyen játék lesz.
  • Ferencz
    #16
    Hát igen...
  • SZEG007
    #15
    Close Combatnak a régi részei voltak jok, ez már teljesen más mint azok, és ráadásul jo szokás szerint arabokat kell irtani....
  • Tiby
    #14
    Mighty - A Full Sprctrum Warrior is jó volt.De szerintem jó game ez is.Egy kicsit Delta Force feelingem van. :)
  • Mighty
    #13
    Attól tartok, hogy ez is olyan lesz, mint a Full Spectrum Warrior. Azért egy próbát megér.
  • [NST]Cifu
    #12
    Amúgy a grafika tényleg nem egy nagy szám...
    Plusz a képek előre vetítik a "szokásos" rambo-stílust, hogy megyünk, oszt 4 ember lenyomja a fél közel-keletet... ;)
  • [NST]Cifu
    #11
    Az az M249 SAW, a tengerészgyalogság rendszeresített könnyű géppuskája, minden fireteam-ben (így hívják ezeket a 4 fős katonai egységeket) van egy géppuskás ilyen fegyverrel.
  • 7evenb
    #10
    itt mindig két ember ellen kell harcolni?
  • Bucser
    #9
    meg a jobb legalsó képen a fószer a SAW-t közelharcban használja érdekes:) meg az általad mondott képen olyan mintha az enemy brakeelne.. így nem mozog az ember cover mögött:D
  • Akuma
    #8
    ne támadjatok le ezért, de őszintén megmondva nekem egyáltalán nem tetszik a grafja, legalábbis a screenshotok alapján
  • Molnar_T
    #7
    szep kepek, latvanyosan nez ki, de ha egy olyan szitut tulelni benne, mint ami a felso sor 3. kepen lathato benne, akkor azer lennenk fenntartasaim a dologgal kapcsolatban...:D
  • Petrolio
    #6
    Azé asse gyenge, hogy a jobb oldali nagyon-nagyon morcos kinézetű ellen, egy RPG-t fog rájuk (gondolom használás céljából, nem peddig azé, hogy megmutassa a mocskos hitetlen amcsiknak, hogy nekünk ilyen is van) kb 3m távolságról.
  • Jimmyke
    #5
    Az még érdekesebb, hogy a nagy semmibe lő az emberünk :)
  • sweech
    #4
    nekem képek alapján teccik....de majd meglássuk :)
  • YOsh
    #3
    ez a képmég érdekesebb:)Baloldali ember azzal az állványos géppuskával..Bfv feeling:)
  • RpPRO
    #2
    Legjobban a vege tetszik:

    'Coming 2005 january'
  • joebacsi
    #1
    hmm...érdekes cím