24
  • Butoracer
    #24
    jobb is mert úgyis szar az eggész.Nekem a régi jobb volt.
  • Hedgehunter #23
    Nem guny volt miert lenne az......? Viccnek szantam
  • Yv@n
    #22
    Jah ok, már kezdtem reménykedni, hogy mégis csak van valami advanced setup amit az évek során nem fedeztem fel magamtól :) Nem kötekedés volt, tényleg, csak érdekellt volna, ha tényleg 400Mb :)
  • BlackRose
    #21
    Ha figyelembe vetted volna, hogy a system partició 36 GB és, hogy aztán még lejebb írtam, hogy 400 gigás... akkor neked nem lett volna egyértelmű az egyszerű tény, hogy elgépeltem... meg persze 400 MB-os Seagate Barracudáról sem hallottam...

    Hedgehunter - ment a DOS mégy vinyó nélkül is, de pl. egy 40 MB (nem 400) vinyón a DOS mellett ment még a Windows 3.0 is... és hidd el az első Linuxomat 80 MB HD-re telepítettem, na de nem ez a lényeg... felesleges világos mellégépelés miatt gúnyolodni. Peace
  • Yfel
    #20
    Koszi a tippet, mindenkeppen ki fogom probalni.

    Y
  • Hedgehunter #19
    400 giga az a mega a masodik bekezdest olvasd vegig...... 400 mega a DOS-nak keves.......
  • Yv@n
    #18
    Ez határozottan érdekellne, hogy hogy történt, nekem ugyanus 1gigás partició méret alatt közölte az installer, hogy nincs elég hely. Persze miután felszenvedtem egy másik winyóra, akkor telepítés után a swap file, és hiberfil megnyirbálásával már bőven elég lett volna neki az 1G is, de azért a 400 mega az határozottan izgalmasnak hangzik, főleg sp2-es xpből.
  • Hedgehunter #17
    nem volt system particio a vinyomon.... 2 vinyot oltem mar meg fizikailag (leejtes, lelokes) Szoval minel tobb van fizikailag annal jobb (az en eletemben)
  • BlackRose
    #16
    Telepítettem már XP SP2 (integrált) 400 MB-os Seagate Barracudára egyenessen gond nélkül, ugyhogy tényleg nem tudom mi volt nállad a gond?
    Ja persze a system partició 36 GB, mert ettől többre nincs szükség (még ez is sok, na de egy 400 gigás lemezen azért nem kell annyira takarékoskodni), az meg, hogy te 1 particiót szeretsz... hát mit mondjak téves de nagyon téves...
  • Yv@n
    #15
    Sp1-től kellene lássa, ha mégsem, akko microsoft.com -on hotfix-ek közt rákeresel lba48-ra letöltöd, telepíted, és megy.
  • Yv@n
    #14
    Akkor már inkább nLite, még plussz drivereket is beletelepítgethetsz, meg előre beállíthatsz egy rakás finomságot.
  • Garfield
    #13
    Ezt tényleg nem értem. Kicsit zavarosan írsz.

    Integrált SP2 vígan kezeli a nagyobb vinyókat, nem értem, minek kellett neked a normál XP-t felrakni először? Mert azt hámozom ki az írásodból, hogy van SP2-es integrált telepítőd is. Ezzel viszont elsőre menne a telepítés.
  • Hedgehunter #12
    Utalom a particionalt vinyot<--- megoldas 1. (bar nem probaltam)
  • Hedgehunter #11
    Sokat szivtam az sp2 miatt mert nelkule a winxp nem latja a vinyot 130 giga felett (200 gigasom van), es telelpitesnel le akarja formazni mert nincs telepito lemezem xp sp2 hoz csak az xp normalhoz. Ilyet mi? vennem kellett egy kisseb vinyot amire fel tudom rakni a xp normalt mert ahhoz van tel lemez, aztan pedig felrakni az xp-t intergralt sp2 vel a 200 gigas vinyora!! rre varrjatok gombot!:) (lehet hulye vagyok es van egyszerubb megoldas, de nalam csak ennyire futotta)
  • Balumann
    #10
    Nekem is elötte 1 évig volt fenn a rendszer, most meg fél éve (csak azért kellett úrja tenni, mert bevezettük a gyors netet, és nem akarta elfogadni :( )
    Egyébként nem látom hogy a Windows lelassult volna, csak a betöltése.
  • Yfel
    #9
    Egyebkent a fo gepemen nekem is XP van es mar tavaly augusztus ota nincs semmi baja... csak ki kene pucolni a lemezt... 80GB nagyon hamar betellik pedig nem is hasznalok p2p halozatokat :o)

    Y
  • Yfel
    #8
    Nem kell beszerezni integralt SP2-es Windows XP-t. Ha van egy XP lemezed akkor a Tom's hardware XPSP2 cikke alapjan magad is bele tudod integralni.

    Itt a link:

    Installing WindowsXP and
    Service Pack 2 with 1 CD

    http://www.tomshardware.com/howto/20040908/index.html

    En kiprobaltam es nagyon jol mukodott. Kicsit mintha hosszabodott volna az install-ido.

    Y
  • Mr Manson
    #7
    én is most lövöm át a full hálót
  • Felfedező
    #6
    Szerintem szerezz be egy integrált SP2-es Windows-t,
    az a legjobb megoldás..
  • RpPRO
    #5
    Nekem jo masfel eves az xp-m, iagaz sp1-gyel, sp2-t sosem raktam fel, de jol megvagyunk. :)
  • Felfedező
    #4
    Én 6 hónapja raktam fel a Windows-t, akkor is csak
    azér mert új vinyót vettem, azóta sincs semmi gond vele, a betöltés is ugyanolyan gyors mint fél éve...
    Csakhát a Windows-t nem csak telepíteni kell, hanem
    takarítani is(registry,töredezettségmentesítés..stb)

    Tehát nem a Windows a szar oprendszer csak "érteni"
    kell hozzá..
  • Csaba
    #3
    Már bocs, de ez téged minősít... Nekem érdekes módon nem szoktak gallyra menni a windowsaim. Se a 98, se a 98SE, se az XP. (Igaz, még csak most van a 6. hónapban, de megy ezerrel.)
    Pedig nem vagyok computerzseni...
  • [HUN]PAStheLoD
    #2
    Lehet fel kéne tennem az SP1-et .. de minek?! Pár hét max pár hónap és megint gallyramegy a windózom , statisztikailag már halott :P
  • Garfield
    #1
    Április 12-én majd ráb*sznak... Főleg hogy ugyanezen a napon érkezik a szokásos havi frissítéscsomag is.