1021
Cheif kérésének eleget téve!
  • krisztike
    #258
    Ugyan már ,ha 1 hapsi jól csinálja akkor az a nőnek is jó ...
    Egyébként pedig nagyon sok nő megalázónak tartja ...
  • krisztike
    #257
    lehet ,hogy veled "az a baj" ... :)
  • LittleL
    #256
    Hát ja, puhatolózni azt lehet, meg rávezetni a lányt,
    de mivan ha ettől már eleve elmegy a kedve az egésztől ?

    ..most eszembe jutott a Belga - Az a baj c. száma. DDD

    - Ha megkérdezem - az a baaaaj
    ha nem kérdezem meg az a baaaaj
    ...
    ..
  • SRobert
    #255
    Puhatolózás... :)
  • LittleL
    #254
    ...meg ugyebár az is nagyon kínos helyzet, ha a féfri szeretné ha kielégítenék orálisan, de nem meri megkérdezni először, mert hátha elmegy mindenféle sextől a kedve a partnernek...

    ...de lehet, hogy ha megkérdi csak mégjobban felcsigázza ezzel a csajt.

    Szóval nem egyszerű dolgok ezek kéremszépen.. D
  • SRobert
    #253
    Módosítsunk egy kicsit:

    Egyes nők miért nem szeretnek. :)
  • LittleL
    #252
    És itt egypár kérdés ami még foglalkoztatja a férfiakat:

    De most tényleg, tulajdonképpen miért is nem szeretnek
    a nők franciázni ?
    Persze túl sós az íze, ezt már mondták nekem is,
    de van még másvalami is emögött ?

    Ha a partner is viszonozza az orális sex -et akkor mi a helyzet ?

    Te hányszor elégítetted ki már a partneredet ily módon ?
    ( ha zavaró, erre nem muszály felened)
  • SRobert
    #251
    Űbermencs
  • Sné Zsuzsa
    #250
    :)
  • Láma!
    #249
    és mé???
    [kiváncsi, mire gondol zsuzsa asszony:D]

    ok, ehh
  • Sné Zsuzsa
    #248
    már tudom miért láma a neved :DD


    Nem vagyok finnyás, de ezt inkább hanyagoljuk :) Csak ezt az egyet..bmi más jöhet állatokon kívül of course
  • Láma!
    #247
    ehh, finnyás e vagy?:DD
  • Sné Zsuzsa
    #246
    Heh...NEM-NEM-NEM-NEM-NEM!!!! :D
  • Láma!
    #245
    nemnyelsz???
    ehh...
    az ananásztol édes lesz, akkor se??:DDDDD
  • Sné Zsuzsa
    #244
    jajjjjjjj....NEM!! :DDDDDDDDD
  • Láma!
    #243
    akkor most nyelsz, vagy nemnyelsz???
  • Sné Zsuzsa
    #242
    [nyel egyet] akkor ...meddig is élek még?? :)
  • immovable
    #241
    nembaj mostmár jövünk
  • Láma!
    #240
    hehe:)
  • Sné Zsuzsa
    #239
    Ajajj...kezdQdik :DDD
  • Láma!
    #238
    mét???
  • Sné Zsuzsa
    #237
    Pffúúújj vazz....jákkk :DDDD

    KÖNYÖRGÖK EZT A FELAJÁNLÁSOMAT NE VEDD KOMOLYAN!!!
  • immovable
    #236
    kis perverzek...beszállhatok?
  • torrente
    #235
    Oké, ilyet még úgysem csináltam!
  • Sné Zsuzsa
    #234
    Ja...és persze utána azt mondta, hogy 2 hétig állandóan keresett, mert bocsánatot akart kérni stb....ezt a hülye dumát...én, ha vkit el akarok érni megteszem...ja és tegyük hozzá, hogy a velünk párhuzamos utcában lakik...ja, amúgy 2 hétig a telefonon nem ért el...szánalmas...na mind1...hát igen...sokat jelent az elQjáték...én pl imádom a gyors együttlétet, de elQtte muszáj, hogy kb 5 vagy 6 percig odabújjon hozzám a kedvesem, mert akkor csak elkezdek gondolkozni az aktus közben, hogy mit csináltam aznap, hogy mit fogok még csinálni...és akkor már csak a kérdést hallom:- Jó volt Cica?

    -Hmm? Ja...igen...fantasztikus :DD

    Szóval, ha nem hangolódok rá, hogy most a kedvesemmel eltölthetek akár csak 10 percet is gyorsba, akkor szinte semmit nem érzek...de, ha tudom, hogy az adott percben a kedvesemet hallom sóhajtozni...hát elég nekem is csak 5 perc és nekem is annyi , de ehhez tényleg rá kell hangolódni a dologra.

    Ja és izé....torrente...tudod mit?! Egyszer összejövünk, hagyom majd neked a dolgot és mivel te amúgy is szereted a SÓS ropit így átjuttatom a te szádba a naftát (bocs mindenkinek a gusztustalanságért...de hát ez nem is az )
  • krisztike
    #233
    Én is szeretek kielégítő lenni ... :DDD
  • Prof William
    #232
    ABBAHAGYNI!

    TUDHATNÁTOK HOGY A COMBINE ELLENZI A NEMI KAPCSOLATOT!

    MENJEN TOVÁBB! MOZGÁS!

    MAGA FRÍÍÍMEN MEG JELENTKEZZEN A CITADELLÁBAN! BESZÉDÜNK VAN ÖNNEL!
  • immovable
    #231
    jaja, meg a perec is
  • torrente
    #230
    A ropi is sós, mégis sokan szeretik.
  • Prof William
    #229
    Ez a legnagyobb hiba. A nők igénylik hogy utánna szeressék becézgessék őket. Nincs szerintem nagyobb unkóság annál, ha szex után a férfi már megy os hogy "Na ez jó volt. Sör van?"

    Már nem tudom hol olvastam Valami öreg ember tanitotta a fiatalabbat...

    "Azt jegyezd meg fiam. A nők szeretik ha kényezteik őket. 20 perc előjáték, 20 perc szeretkezés, 20 perc ölelkezés."

    Megfontolandó.
  • Mars
    #228
    Az csak pont az i-re
  • hykao #227
    No de, ahogy már korábban írtam: szájbaélvezés nem = lenyeléssel... :)
  • Sné Zsuzsa
    #226
    Pszintén? Túl sós... de a többivel semmi bajom :D

    Hidd el mindent megadok neki
  • Sné Zsuzsa
    #225
    Hát..izé..neked mihez ne füllene fogad, mint férfinak? Mondjuk én nem szoktam kérni, mert mint mondtam nem a kielégülésre hajtok...inkább én szeretek adni, kiv. ezt :) De komolyan imáédom, mikor látom, hogy a másik már majd megvesz...és hallom, ahogyan már szinte liheg, mert nem tud magával mit kezdeni :)) Na akkor megadom magam és akkor már olyan átéléssel és vággyal ér hozzám a másik, hogy az vmi Qrületes :) Az szenvedély...nah..én ezt szeretem :)
  • hykao #224
    Szerintem 10-15 év múlva úgy fogsz nyilatkozni a jelenről, mint ahogy most nyilatkozol a "felhívta a figyelmemet az előváladék veszélyeiről" időszakról... :)))

    ".....ja és a szájba élvezésről meg az a véleményem, hogy tiszta baromság az egész. Szerintem nincs benne semmi meghitt és semmi kellemes." - oké, hogy a barátod mindent megad neked...legalábbis most úgy érzed...de vajon te is megadsz-e mindent neki? :)
    Amúgy csak a végkifejlettel van bajod vagy magával az orális szexszel is?
  • Sné Zsuzsa
    #223
    :DD Helló frííímen cica....na mi a helyzet?? :DD
  • torrente
    #222
    Helló Half-Life Zsuzsa! Itt Gordon Freeman! Szeretnék kielégítő lenni, de most nem jön több szó...
  • Mars
    #221
    Nohisz ez az. Énszerintem (nálam) a szex arról is szól, hogy kielégítsem a (jelenlegi aktuális) partnerem minden rejtett vágyát. Persze lehet, hogy olyat kér amihez nem füllik a fogam, de ha ezt akarja és cserébe én is olyat kapok, amit szeretnék is, akkor miért ne?
  • Sné Zsuzsa
    #220
    Ööö...te fiú vagy :DDDD Nekde még jó, hogy az :DDD Nem tudom, hogy perverzió e, mert nem vagyok srác...nálatok teljesen másképp müxik....pl én, ha nagyon szerelmes vagyok akkor sírok a gyönyörtQl az érzéstQl az együtt léttQl és ...és egyszerqen egész lelkemmel, testemmel beleremegek...na persze a tesi beleremegés más tészta :D ...hát nem tudom...nektek ez tetszik, de ha látod, hogy a párod nem szeretei, akkor neked kell azt mondani, hogy okis...szerintem...én bármi másra vevQ vagyok és imádok cicázni, kelletni magam, vagy azt a tipust eljátszani, ami a kedvesemnek éppen kell, de ez az az egy dolog, amit nem szeretek.
  • Sné Zsuzsa
    #219
    Öö...kicsit bizar képeket gyártasz ;)