1021
Cheif kérésének eleget téve!
  • Sné Zsuzsa
    #298
    :DDDDD
  • Láma!
    #297
    htxvmpu
  • immovable
    #296
    javasolt segítség --- szemész
  • Láma!
    #295
    bazz. akos, hykao!
    aszittem a logo hasonlosága miatt hogy egy ember beszélget saját magával....
  • akos
    #294
    Hála istennek... :)
  • hykao #293
    Na ja, nem vagyunk egyformák... :)
  • akos
    #292
    Azért -sajnos- a higiénia sem minden. Volt olyan barátnőm, akinek tisztálkodás után is kellemetlen illatú volt a nemiszerve. Az ízével nem volt semmi baj, de nem volt túl yo a hüvelyillata.

    A másik érdekesség meg egy olyan csajszi volt, aki szerette a fellációt, de nem szerette, ha őt kényeztetik orálisan. Hogy miért? Ez a mai napig rejtély...
  • hykao #291
    Na jó, hát a tisztálkodás alapvető dolog...
  • hykao #290
    Ez rendben is van...de LittleL a jelenről beszélt...te meg a múltról...s ő most nem tinédzser korú már... :))
  • Sné Zsuzsa
    #289
    Hátöö.... :DD Nem hiszem...csak tudod attól tartanak, hogy kellemetlen élmény a másik számára és, hogy azt mondják kellemetlen illatú...szóval eleinte bennem is volt ilyen, de a fiúk nemiszervének is van egy jellegzetes illata...na és persze ezt mérsékelni lehet (mi mindig megmosakszunk) mosdással. Nem szükséges, de nem illik a másik képébe tolni egy nem tiszta nemiszervet. Ebben nincs semmi gusztustalan és visszataszító, nekem úgy is kellene a kedvesemé, ha nem mosakodna meg, de tulképpen magunkért, a másik tisztelete miatt mosakszunk meg..persze ahol nincs idQ mosakodni nem érdekel, csak, ha már van rá idQ, hogy a csirkét kidíszítve rakd ki az asztalra akkor megteszed nem? Ha van idQ, akkor egy boros poharat elmosol, hogy ne egy vizes pohárból igya a másik a bort, nem?
  • hykao #288
    Egyrészről, másrészről arra is próbáltam célozni, hogy az orális szex nem csupán a férfi nemiszerve és a nő szája közti kapcsolat...mi a helyzet a másik oldallal? :) Amelyik nő úgymond nem szereti az orális szexet...(bár az a nő szerintem magával a SZEX-szel áll csehül...)...az vajon azt sem szereti, ha neki kedveskednek? (csak költői kérdés volt...:D)
  • Sné Zsuzsa
    #287
    De most miért...én is 17 voltam mikor elQször csináltam és nálam is kellett ám erQsen puhatolózni... szóval ez nem kor függvénye...mindenben az elsQ a nehéz.
  • Sné Zsuzsa
    #286
    Hát az biztos...én nem is hívom annak...szerintem olyan jól ellehet játszani vele...komolyan nem értem miért kell ezt tanítani...erre az ember egy idQ után úgyis rájön és szerintem nem szabad semmit sem erQltetni, siettetni....én sem így csináltam, mint most, de ez így most már szuper...élvezem, ahogyan a kedves ugrál :)na azért nem, de élvezi a dolgot, jó játék (éimádok elQször érzéki, majd játékos, aztán vad lenni..ebben a sorrendben)...szóval nincs benne semmi rossz, ha valóban szereted a párodat és Q is szeret téged...
  • Sné Zsuzsa
    #285
    Vazzz...loöller :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


  • hykao #284
    Lol, hány éves csajok körül ólálkodsz te, hogy ilyen puhatolózásokról beszélgetünk? :)))
  • Sné Zsuzsa
    #283
    Nem is tudom...liftes buli...okis benne vagyok, hogy kicsit belemerüljünk a párommal ebbe-abba, de ahol ilyen könnyen rajta kaphatnak vagy ilyesmi...hát nem is tudom...vad szoktam lenni, de eddig a maximum a Hajdúszoboszlói medence volt...de ott sem látott senki...pedig az is buli :DD
  • Sné Zsuzsa
    #282
    Mondom...finoman vezesd rá és kérdezd meg tQle, hogy baj e...ha baj, akkor egy ideig hagyd..majd úgyis kitör belQle a kiváncsiság :) Nem fog elmenni a kedve, ha finoman puhatolózol...de nem is fog rá begerjedni..hé...mi nem pasik vagyunk...amelyik nQ meg él-hal a szexért, az másnak is könnyen adja magát..én is szeretek, de a párom miatt teszem..én is szeretem..de megélnék nélküle...mondjuk az órai 4...hát azt szeretem :DD
  • Sné Zsuzsa
    #281
    I. Én szeretek...de nem azért, mert finom vagy akármi, hanem mert imádom látni a kedvesem falkapircolását (aki nem szereti -csaj- az a párját sem szereti -így undorodik párja testétQl- vagy még egy dolog..nagyon szégyellQs)

    II. Mondom..csak ennyi az oka..nem szeret a csaj, undorodik. Vagy mint mondtam, nagyon félQs...én se úgy kezdtem, hogy egybQl ráugrottam a másikra és elkezdtem... :D Engem nagyon lassan vezettek rá...megkérdezte a párom, hogy nem e baj, ha a kezemet ráteszi, ha azt mondtam nem, nem zaklatott tovább..az a lényeg, hogy finoman vezesd rá a kedvesed és ne erQszakoskodj vele, mert azt fogja hinni csak a szex miatt vagy vele...és, ha tényleg csak amiatt vagy vele..ásd el magad ;)Vagy keress egy kurvát :D

    III. Nem számolom :)

    Ja és addig okis, hogy eljutunk addig a pontig csak megkérem, hogy ne menjen a számba...hogy szoljon.

  • hykao #280
    Bátor vagy! :) Honnan tudod kit rejt egy nicknév? :))
  • hykao #279
    Hát persze... :) ...de a lényeg, így vagy úgy, de jó lenne az orális szexet nem csupán a "szopásra" degradálni...mégha rossz élmények, emlékek is fűződnek a múlthoz egyeseknél...
  • krisztike
    #278
    ari vagy ...
  • immovable
    #277
    jelenkeznék
  • krisztike
    #276
    ezt másként nem lehet kifejezni ... :(
  • hykao #275
    "Elég választékosan beszélsz ember ... :)"
  • krisztike
    #274
    kösz...
  • Asperot
    #273
    Ha így

    Ha úgy Akkor biztos jön majd valaki aki kicsit figyelmesebb kedvesebb és a sok ridegtartás után a legnagyobb csoda lesz.
    Ne feledd nem történik rossz csak még nem tudod mire jó
  • krisztike
    #272
    és jó nagyokat szoptam
  • Mars
    #271
    Ámen :D
  • krisztike
    #270
    ez tapasztalat ...
  • Láma!
    #269
    :DD
  • hykao #268
    Sajnos szomorú, hogy sok nőt "csesznek el" már idejekorán, önző férfiak...
  • Asperot
    #267
    Persze sopánkodtam én is kb 3 mp-ig
  • krisztike
    #266
    Ilyenkor nem igazán tudna érdekelni ...ez lenne jó
  • Asperot
    #265
    Hááát az ilyen nemodafigyelős párokat érdemes figyelmeztetni :)))) ha meg nagyon sokszor adja elő akkor szerintem búcsú. Rutinból kizárólag önhasznúlag szerelmes ember nem csinálja. Ha meg nem szerelmes nem a párom.

    A lift meg tényleg jó tud lenni :)))) Hajrá!!

    Bár utána volt lelkiismeret-furdalás látni egy nagyit batyuval lihegni az ötödiken. :))))))
  • krisztike
    #264
    A kedvet arra értettem ,ha véletlenül rossz tapasztalatai vannak a szex ezen formájával akkor valószínűleg másképpen viszonyul a pár a dologhoz .
  • hykao #263
    Valóban elég választékosan beszélek, s írok... :)
    Kedv kérdése? Ehh, ez elég rosszul hangzik...már csak azért is, mert fizikálisan talán kevésbé fárasztó, mint a nemiszervek aktusa...bár ez is módszerfüggő...
  • krisztike
    #262
    Elég válastékosan beszélsz ember ... :)
    De igazad van csak ahhoz olyanpár is kell ,akinél mindig van kedv beiktatni az orális szexet...
  • hykao #261
    Orális szex nélkül nem szex a szex szerintem...
    El sem tudnám képzelni, hogy az ember a párjával orális szex nélkül szexeljen...milyen szex lenne az...s milyen szerelem...
    Az ilyen szex szerintem még annál is sokkal rosszabb, mintha valaki részegen megröfögtet gyorsan egy kurvát...
  • krisztike
    #260
    Liftes buli ? Hmmm ... nem is olyan rossz ... :DDD
    Mert akkor alacsonyabb rendűnek érzi magát ...
    Nagyon sokszor a párja az embernek csak ara gondol ,hogy neki minnél hamarabb jó legyen a párját pedig leszarja ...
  • Asperot
    #259
    Most miért megalázó?
    Persze hétvégi bulikapcsolat révén térdre kényszeríteni valakit…….abban lehet hogy előkerül ez az érzés.
    Viszont egy rendes szerelem oda-vissza kapcsolat nem arról szól hogy esténként alázgatjuk egymást, hanem hogy örömet szerzünk egymásnak.
    Ezért nem tudtam hova tenni mikor közölték velem hogy: ok lehet orális szex de azt felejtsem el hogy letérdel.
    Hmmm akkor a liftes buli törölve :)