17
  • Keti
    #17
    Bocs mindenkitől hogy ide írok, de a témámnak nem találtam megfelelő helyet. Tud valaki olyan stratégiai játékról amely a Trójai háborút és előzményeit dolgozza fel? Megköszönném minden segítőnek.
  • cipo00
    #16
    Ha olyan minta settlers 5 akkor egy nagy szar lesz mer azt is elbaszták a 4 hez képest. A settlers 5 jo lenne ha nem az lenne a neve hogy settlers és akkor nincs elbaszva csak aszondom hogy szar. Ha ez is olyan ez is szar.
  • Gurat
    #15
    A képek szépek, de ezek alapján nem lehet valami nagy stratégia.Rome: Total War-nál csináljanak jobbat!
  • asdefge
    #14
    Akkor most kéne valami rendesebb gépet vennem. Vagy hagyjam a fenébe és ne játszak vele? Vagy maradjak a sakknál? Oda meg tábla kell, meg figurák, meg ellenfél.
  • Troll
    #13
    Nekem az a balliszta és a katapult picit szaglik.
    Úgy emléxem, hogy kifejezetten könnyűgyalogosok voltak, saját tulajdonú fegyverzettel (rövid kard, pajzs, sisak).
    Ráadásul az ilyen komolyabb fegyvereket időben is későbbre tenném picivel. Spárta kábé ie. 600-400 között volt a csúcson, a balliszta a Wikipédia szerint ie. 400 körül jelent meg először Szicíliában. A Római Birodalomban, időszámításunk kezedete körül már okés.
    Persze ez keveseknek fog szemet szúrni, pláne a tengerentúlon.
  • echo
    #12
    Szerintem hangulatban, nehezen verhető Spárta vezetése. A tökéletes katona állam, minden a praktikumnak alárendelve.
    Remélem nem kúrják el. És a képek alapján nem.
  • Tomalak
    #11
    Ha azt vesszük már van Medieval: Total War modjaként :D
  • LiPTON
    #10
    Hellas:Total war nem lesz???
  • Sephi
    #9
    Bogaram figyeje' mar neked mi nem tunik jonak? Mindehol ahol latom hogy irsz mindegyik jo :DDD
  • SirLord
    #8
    mér ir ki baromságokat a gép ha rámegyek a login ismertetödre????
  • nemcsakfeel
    #7
    nem néz ki rosszul.. de ha nem tesznek bele semmi nagy durranás ötletet, akkor el fog lapulni a többi rts között, amikben, én mint laikus az utóbbi 5-6 évben semmilyen jelentős újitást nem láttam.
  • trabant
    #6
    Az AOE3 rendesen ütni fog, igyekezniük kell a megjelenéssel, utána már nincs kaszálás.
  • Balasnyikov
    #5
    "valódi, történelmi adatok segítségével (helyszínek, csapatok száma és tulajdonságai)" ez jonak hangzik..
    nekem teszik a garfika meg az ötlet hogy valoságosnak probaljak megcsinalni, de majd elvalik menyi jött össsze belöle...
  • szabi07
    #4
    De a grafika az ütősnektűnik a képek a alpján.Perzse ez még nagyban változhat.
  • grebber
    #3
    Jónak tünik.
  • haxoror
    #2
    Meg egy olyan is hogy Rome: Total War
    A rókanyúzást tiltja a törvény
  • irkab1rka
    #1
    hmm. van valami olyan játék, hogy "Spartan".